Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 20:06)

Meidenana, Nenusivylusi, Meskos - siandien uz kiekviena is jusu vynelio isgersiu. Kad kitais metais tuo paciu metu galetume susitikti su 1-2 menesiu leliukais.


O čia kažkaip ašaros pabiro...
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 20:50)
SUTINKU!!!

Meidenana, taip, temos pavadinimas keistokai skamba su tokia statistika. Bet gi negali kitaip temos vadinti  lotuliukas.gif
O siaip, turbut kiekviename dalyke reikia bandyti pozityvo pamatyti.
Temos pavadinimas idiotiskas.
beje, nuo liepos menesio sekmingai pastojo Rudde, Olialia ir Sangria. Nesekmingai Orchideja, nenusivylusi, meskos ir as..
Orchideja, davai uz nenusivylusia - 3 taures, uz save - 1, uz mane - 2, uz meskos - 1.. kaip bebutu, reikia su visais kleckais atsisveikinti..

QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 12, 20:57)
O čia kažkaip ašaros pabiro...

ne tau vienai..
pas tave 3 parsiukai... pakeisk avatara.. gal tada bus vienas parsiukas.. taip stipriai nestresuosi, ka?.. ir viskas gausis gerai? juk gausis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 12 sausio 2012 - 20:13
pusniuke, kaip tu laikaisi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 22:10)

pas tave 3 parsiukai... pakeisk avatara.. gal tada bus vienas parsiukas.. taip stipriai nestresuosi, ka?.. ir viskas gausis gerai? juk gausis?

o parsiukai, kas tai? smile.gif ar paršiukai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2012 01 12, 16:16)
Nu Miau, spaudziu rankyte tavo.
Cia gal bedos nuo protelio daugiau, pirmiausia Maidei reikia sutvarkyti galva ( ir savo ir vyro) o po to jau tik I preki.

Su manim dabar gulejo moteryske, Jai 44 , tai eina pas musu S nes nori vaikelio!!!!

Mano manikiuriste gimme 44, pamatytumet. Uz mane jaunatviskesne. Pirmam vaikui buvo 26. Su Antru po 2 iui pavyko naturaliai. Miau.

QUOTE(sobo @ 2012 01 12, 16:22)
Labas mergaites, daug cia pas jus prisiskaiciau, tad nusprendziau ir as prisijumngti. Manau kartu bus lengviau  smile.gif . Pirmiau jums trumpai papasakosiu savo istorija. IUI deka auginu dukryte, tada pastojau po 2 nesekmingu stimuliaciju naturialiam cikle, ir pirmosios sekmingos IUI. Buvo uzauge nu folikulai, pastojau clost+ puregon, dar estrofenas ir duphaston. Su vyru nusprendem, kad atejo laikas susilaukti antros atzalos, bet stai jau trecia IUI ir vis nesekmingai. Lankausi Jolsanoje pas Salygiene, ranku nenuleidu, nes jei nebandysi neturesi nieko.

labukas, sekmes jums!

QUOTE(Tino @ 2012 01 12, 16:24)
ŠAAAKKĖĖĖSSSS, va čia tai beviltiškas amžius ir tai žmogus dar kažko siekia... matyt, vėlai sutiko antrą pusę... ne visiems sekasi anksti ją sutikt...  ax.gif
Papildyta:
sveika prisijungus  4u.gif  o kokios problemos, kad reikia IUI?


daug tokiu, nesakau, kad tai idealas, nenoreciau, bet faktas, kad buna
QUOTE(meskos @ 2012 01 12, 17:19)
Nea , as pas Stankeviciu.. kol kas gerai, bent jau atkase keleta dalyku su mano uzdegimais, mano cia didziausia ko gero beda..
Jau nebezinau sveikinaus siandien ar ne , tai labas  4u.gif
Papildyta:

Mergaites,  4u.gif kas susidure  - pakomentuokit sita tema anti D-imunoglobulinas!! Cia tas pats dalykas ka suleidzia po gimdymo jei turi rezus minus ar kas kita?? nes pa mane yra minusas, dukra gime pliusas, MB irgi pliusas, bet ar gali dabar nesivystantis buti del to???? kazkaip sita tema nieko nezinau, isskyrus kad visa nestuma pridavinejau krauja ir leido du kart tuos antikunius.. Bet ar dabaar pries norint pastoti ir isnesioti jau pries NT II reikia dar kazka tirtis??
Papildyta:
Turiu panasia minti, ir jau svajoju kaip varysiu vyno pirkt, gal siandien, nzn ... O tu susitarei del A?? Man leido rinktis, laukti ( nes laukiu 1.5sav), tablietkos, ar A..

suleidzia 28 nestumo savaite, jei moters minusas, o vyro+. Sorry,kad svepluoju, prie svetimo ipado. blush2.gif Maidenana, net 6 metai yra daug, tu dar bandai tik nepilnus dvejus, o juk vis protingeji, tai kaip gali sakyt, kad beviltiska.. As irgi prazilusi gerai, Mano mama pastojo po 2 operaciju ir 4 metu vargo, o 48 metu jai iseme gimda del suvezejusios endo. Ir ka, man dabar del to gyvai I graba listi? Net nesiruosiu cool.gif
Atsakyti
Beje, gal ir veikia galva, del mamos istorijos visa gyvenima bijojau, kad busiu nevaisinga, nes visada buvau silpnos sveikatos. Negalejau patiketi, kad as sveika, o problema- vyro. Gal tas nevaisingumas kazkur galvoj uzsifiksavo.. O baimiu visos turim. Jei yra kruties vezio atveju is abieju tevu pusiu, rizika susirgti padideja 7 kartus. Mano Mamai operuotos abi krutys, skydliauke, gimda, viskas del onko. Tecio mamai kruties vezys metastazavo I visur. O as leidziuosi tiek hormonu. Man irgi baisu, juk reikia dukryte uzauginti. Bet as galvoju, juk vezys isgydomas, laiku aptikus, o as taip gerai jauciu savo kuna, tai galgi spesiu, jei jau bus, o kol Kas galvosiu, kad nebus ax.gif
Atsakyti
Liūdnai skaitinėju jau antra diena mūsų temutę, o va kątik gavau iš draugės žinutę, kad antro vaiko susilaukė. O mes vis telefonu bendraudavom ir net nežinojau, kad ji laukėsi blink.gif Nesupratau, bet vis tiek gera naujiena, kad bent kam nors sekasi wink.gif

Mano naujienos tokios, kad rytoj pradedu gert stimuliuojančius.
Susimąsčiau, kodėl daugelis skiria gerti clostilbegit už 53 Lt (10t.)+ estrofem 29Lt. Kai tuo tarpu femara natūralesnis ir toks pat kiekis kainuoja dvigubai. Jis ir folius man gerus užaugino ir gleivinės nesuėdė. Nesuprantu, kam kitom išrašo vaistus kurie ėda gleivinę ir tada dar vaistus, kurie ją augina. Koks organizmui krūvis doh.gif ir tik toks nedidelis skirtumas litukų. Už konsultacijas žymiai daugiau sumokam, ką tie keliolika litų keičia? Kitos forumietės pasakoja, kad jom gleivinė blogai auga, o jom vis tiek clostą išrašo , nu nesamonė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 21:10)
Temos pavadinimas idiotiskas.
beje, nuo liepos menesio sekmingai pastojo Rudde, Olialia ir Sangria. Nesekmingai Orchideja, nenusivylusi, meskos ir as..
Orchideja, davai uz nenusivylusia - 3 taures, uz save - 1, uz mane - 2, uz meskos - 1.. kaip bebutu, reikia su visais kleckais atsisveikinti..
ne tau vienai..
pas tave 3 parsiukai... pakeisk avatara.. gal tada bus vienas parsiukas.. taip stipriai nestresuosi, ka?.. ir viskas gausis gerai? juk gausis?

Zinai siandien tiek vyno neisgersiu lotuliukas.gif
Nes kitaip ryt vemsiu del pagiriu. Bet 2 taures isgeriau ir jau jauciuosi kaip pora buteliu patvarkiusi. Tai manau per savaitgali spesiu uz visas.

Ai, ir pagalvojau kad su tokia statistika galima vos ne nauja tema kurti: nesivystantis po IUI lapkricio- gruodzio menesiais
Sorry, cia jau juodas jumoras po poros tauriu vyno.

O is tiesu tai net nezliumbiau. Planuojam su MB atostogas, sekanti IUI ir siaip esu labai laiminga, kad jis yra salia.
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 12, 21:37)
pusniuke, kaip tu laikaisi?  4u.gif


Šiandien lygiai savaitė po IUI (7dienos) ir šiandien lyg kažkas pilve vyksta, kartais šonus padiegia, paskui vėl lyg pilvo apačią ir taip visą dieną. Bet neįkyriai. Nežinau, ką čia reiškia, bet garsiai svajoti dar bijau.

Mergaitės, kada optimaliausia po IUI daryti pirmą NT, kad pamatyti rezultatą, o ne sprogdukų likučius?
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 12, 23:28)
Šiandien lygiai savaitė po IUI (7dienos) ir šiandien lyg kažkas pilve vyksta, kartais šonus padiegia, paskui vėl lyg pilvo apačią ir taip visą dieną. Bet neįkyriai. Nežinau, ką čia reiškia, bet garsiai svajoti dar bijau.

Mergaitės, kada optimaliausia po IUI daryti pirmą NT, kad pamatyti rezultatą, o ne sprogdukų likučius?

Kuo veliau. Siaip as 9 dpi nieko nemaciau, 13 dpi buvo vaiduokliukas. Bet siandien gydytoja sake, kad yra pastebejusi tendencija, kad labai daznai nesivystantis yra toms, kurios anksti tyrimus pasidaro. Nors is tiesu ji apie HCG kalbejo.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 20:24)
Man kazko pradejo kiausydes mausti..Siaip ir maude nuo pat pastojimo laikas nuo laiko. Toks duriantis skausmas. Bet jau taip nebelabai nepastebimai.. Gal dar negimdini turiu? Foliu tai 3 buvo. Bet lygtais nemate S. Bet su echoskopu apziura tai tragiskai skausminga buvo.. Tiek gimdos, tiek pasukus echo i kiausyde..
Papildyta:

Ji apskaiciuoja ideale. Matematiskai. O geriausia butu pries IUI apziureti ir tada nuspresti ir jau daryti ar dar luktelti, ar jau pavelavo...


negimdiniu ehoskopu nematytsit, parodys tik HCG
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 20:06)
skanaus tau.. pramus iskarto ir tave.. nesokinejai? net paprastai nesokinejai?



Labas rytas 4u.gif Sokinejau Maide, nu ne iki visisko nusokimo nuo proto bet sokinejau, ir vyno vakar geriau, nu nepramusa zinok...Ir manau kad nepramus, sakiau gi kaip ne visas svietas man.. doh.gif
Atsakyti