Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Tino @ 2012 01 12, 16:13)
aš jau čia nelabai į temą  blush2.gif  keista, bet PRL Lietuvoj tiria bile kaip. gali būt valgius ir kt. - nieko nesako. o kita vertus, su tokiais reikalavimais aš tyrimo nepasidaryčiau niekada, nes neįsivaizduoju kaip nevalgius prabūti 3 val. po atsikėlimo  lotuliukas.gif


O kaip žmonės prieš operacijas ir po prabūna paras nevalgious ir nieko gyvi doh.gif 4u.gif
Atsakyti
Nu Miau, spaudziu rankyte tavo.
Cia gal bedos nuo protelio daugiau, pirmiausia Maidei reikia sutvarkyti galva ( ir savo ir vyro) o po to jau tik I preki.

Su manim dabar gulejo moteryske, Jai 44 , tai eina pas musu S nes nori vaikelio!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialia2001: 12 sausio 2012 - 15:17
QUOTE(Šarūniukė @ 2012 01 12, 16:15)
O kaip žmonės prieš operacijas ir po prabūna paras nevalgious ir nieko gyvi doh.gif  4u.gif


tai taip, tvėriau ir aš prieš LP valydamasi organizmą, o po LP jau nebe tas rūpėjo, bet gastritinis skrandis pradėjo pats save virškint. tad dėl tyrimo taip dusintis atrodo juokingai.
ir tada ką - visus 3 metų PRL tyrimus mano darytus reikia nurašyt kaip neteisingus? blink.gif nes jie buvo daryti pavalgius ir ką tik atsikėlus, atlėkus į kliniką.
Atsakyti
Labas mergaites, daug cia pas jus prisiskaiciau, tad nusprendziau ir as prisijumngti. Manau kartu bus lengviau smile.gif . Pirmiau jums trumpai papasakosiu savo istorija. IUI deka auginu dukryte, tada pastojau po 2 nesekmingu stimuliaciju naturialiam cikle, ir pirmosios sekmingos IUI. Buvo uzauge nu folikulai, pastojau clost+ puregon, dar estrofenas ir duphaston. Su vyru nusprendem, kad atejo laikas susilaukti antros atzalos, bet stai jau trecia IUI ir vis nesekmingai. Lankausi Jolsanoje pas Salygiene, ranku nenuleidu, nes jei nebandysi neturesi nieko.
Atsakyti
QUOTE(olialia2001 @ 2012 01 12, 16:16)
Su manim dabar gulejo moteryske, Jai 44 , tai eina pas musu S nes nori vaikelio!!!!


ŠAAAKKĖĖĖSSSS, va čia tai beviltiškas amžius ir tai žmogus dar kažko siekia... matyt, vėlai sutiko antrą pusę... ne visiems sekasi anksti ją sutikt... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sobo @ 2012 01 12, 16:22)
Labas mergaites, daug cia pas jus prisiskaiciau, tad nusprendziau ir as prisijumngti. Manau kartu bus lengviau  smile.gif .


sveika prisijungus 4u.gif o kokios problemos, kad reikia IUI?
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 12, 17:24)
ŠAAAKKĖĖĖSSSS, va čia tai beviltiškas amžius ir tai žmogus dar kažko siekia... matyt, vėlai sutiko antrą pusę... ne visiems sekasi anksti ją sutikt...  ax.gif
Papildyta:
sveika prisijungus  4u.gif  o kokios problemos, kad reikia IUI?

problemos pas MB - nejudrus spermiukai
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 12, 15:15)
neįsivaizduoju kaip nevalgius prabūti 3 val. po atsikėlimo  lotuliukas.gif


man šeštadieniais pavyksta smile.gif kadangi turiu nemažai gėlių, šeštadieniais užsiimu jų laistymu, todėl laikas laaabai greit prabėga.

QUOTE(Tino @ 2012 01 12, 15:20)
nes jie buvo daryti pavalgius ir ką tik atsikėlus, atlėkus į kliniką.


mano toks tyrimas rodė 899 (norma iki ~50-550 ar kiek ten), o va nevalgius/negėrus/išsibudinus - 174 rolleyes.gif šį šeštadienį kartosiu, labai įdomu.

QUOTE(Tino @ 2012 01 12, 15:24)
ŠAAAKKĖĖĖSSSS, va čia tai beviltiškas amžius ir tai žmogus dar kažko siekia... matyt, vėlai sutiko antrą pusę... ne visiems sekasi anksti ją sutikt...  ax.gif


jep, dėl šios priežasties MB mama pastojo būdama 39.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 12, 16:29)
man šeštadieniais pavyksta smile.gif kadangi turiu nemažai gėlių, šeštadieniais užsiimu jų laistymu, todėl laikas laaabai greit prabėga.
mano toks tyrimas rodė 899 (norma iki ~50-550 ar kiek ten), o va nevalgius/negėrus/išsibudinus - 174 rolleyes.gif šį šeštadienį kartosiu, labai įdomu.


aik Tu saauuu .... mano visada būna didesnis, max 909, o kitaip nesu bandžius... nustebinot Jūs čia mane blink.gif blink.gif blink.gif nu reiks kada pabandyt... jei dar reikės blush2.gif
Atsakyti
*****, kaip man pikta... Visas sventes praleidau be vynelio, ir pasirodo be reikalo.
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 12, 13:23)

Mano daktaras Žėba, o tavo?



Nea , as pas Stankeviciu.. kol kas gerai, bent jau atkase keleta dalyku su mano uzdegimais, mano cia didziausia ko gero beda..
Jau nebezinau sveikinaus siandien ar ne , tai labas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2012 01 12, 12:26)

Beje, jeigu buvai pastojusi 13 savaičių kažkada.. man kyla klausimas: ar buvo tirti rezusai? Gal buvo skirtingi? Nėštumas gana didelis, gal jau turėjo po abrazijos suleisti anti D-imunoglobulino? Gal čia gali būti šuo pakastas? Gal reikėtų išsitirti? Ar nuo to paties vyro buvai pastojusi?

Mergaites, 4u.gif kas susidure - pakomentuokit sita tema anti D-imunoglobulinas!! Cia tas pats dalykas ka suleidzia po gimdymo jei turi rezus minus ar kas kita?? nes pa mane yra minusas, dukra gime pliusas, MB irgi pliusas, bet ar gali dabar nesivystantis buti del to???? kazkaip sita tema nieko nezinau, isskyrus kad visa nestuma pridavinejau krauja ir leido du kart tuos antikunius.. Bet ar dabaar pries norint pastoti ir isnesioti jau pries NT II reikia dar kazka tirtis??
Papildyta:
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 17:07)
*****, kaip man pikta... Visas sventes praleidau be vynelio, ir pasirodo be reikalo.


Turiu panasia minti, ir jau svajoju kaip varysiu vyno pirkt, gal siandien, nzn ... O tu susitarei del A?? Man leido rinktis, laukti ( nes laukiu 1.5sav), tablietkos, ar A..
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 17:07)
*****, kaip man pikta... Visas sventes praleidau be vynelio, ir pasirodo be reikalo.


jooo, aš irgi panašiai šventes praleidau... nei pati gėriau, nei MB daviau, gydytojai Naujus metus gadinau, o sausio 3 d. dariau 6 IUI. o dabar jau pradeda terliot - bus kaip praeitą kartą, kai mmm prasidėjo 10 DPO. reikėjo padėt tašką, tai ir padėjau. liko tik IVF. žiauriai sunkiai foliai augo, matyt, žiema - mūsų organizmai miega ir nenori niekaip daugintis. tokias procedūras reikia daryt šiltuoju metų laiku. MB turtas buvo superinis - 78mln/ml (būdavo ir 13 kartais), o A+B-46proc. (būdavo 36proc.), pagelbėjo negėrimas ir papildai, ale kas iš to... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 17:07)
*****, kaip man pikta... Visas sventes praleidau be vynelio, ir pasirodo be reikalo.


As kad isvengciau tavo likimo, penktadieni pries kucias, nulekiau krauja nuleidau ir ramiai galejau vyno ikalti. Nors tikroji priezastis del ko lekiau krauja leist, tai galvojau ot butu kaledine dovana MB, bet deja teko pasitenkinti kitom dovanom.
Atsakyti