Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 11:58)
agha... butent TO.. mechaniskai atlieki viska.. as bijosiu jau kita karta pastoti.. is tos baimes vel persileisiu..


aš irgi bijau pastoti dėl nesivystančio/persileidimo, irgi neįsivaizduoju, kur reikės neigiamas mintis kišti. bet be teigiamų nieko nebus. davai nusiteikiam, kad viskas bus gerai, a?
Atsakyti
Yra kaip yra. Prigersiu vyno ir planuosiu kita IUI.
Gerai, kad MB yra salia.
Siaip su gydytoja sutarem del A kita savaite. Kazkaip galvoju, jeigu 3savaites neissivale, tai kazin ar issivalys...
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 22:07)

Nenusivylusi, kodel tu manai, kad persileidai nuo kleckiuku kiekio? Sustresavai tiesiog nezmoniskai.. Isnesioja ir trynukus, ir ketvirtukus.. nereikia taip saves griauzti. Viskas bus gerai..



Nes sustresavau aš 5,5 sav, po paros aš nusiraminau, nes pradėjau lašiukus gert. Aišku buvau nusiminus, bet miegojau, rankos nedrebėjo, valgiau. o persileidau 9 sav., būtų nuo streso anskčiau. Aš vis dar remiuosiu savo daktaro statistika - nuo 50 iki 80 proc. folikulų blogi po stimuliacijos, reiškia iš 4 bent 2 buvo blogi.

QUOTE(meskos @ 2012 01 11, 23:03)



Mano daktaras Žėba, o tavo?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 12:58)
* as linkusi daryti kaip daktare liepia, o ji man nei karto neminejo apie skydliauke. Gal ji mano, kad nereikalinga. be to, man nera problemu pastoti, tam tik geros spermos reikia ir viskas. Sakiau gi, kad as sveika..

** del PRL, tai dar ir nevalgius, negerus, ir buti atsibudusiai minimum kaip 3 valandas iki tyrimo (pries atsibudima buna auksciausias PRL lygis). 

*** man 34.. kaip pirmam vaikui tai jau problematiska ir nera ko noreti is pirmo, antro, penkto karto kazka gauti. As elementariai senstu ir si fakta reikia pripazinti. Plius kiek nervu.

**** isvada: IUI galima apskaiciuoti idealiai, tik ne visi gydytojai tuo uzsiima).


* oi, negaliu tylėt verysad.gif brangioji, tai kad Tu pati jau puse daktarės!!!! daktarei svarbu, kad eitum ir pinigus mokėtum už IUI.... aišku, kad nemato reikalo tirti, kol Tu pas ją nepersileidai 3 kartus. va dabar sekantį kartą jau gal ir lieps. bet jei pati giliniesi į viską, tai galėtum ir daugiau pasidomėt apie nesivystymų priežastis kitas, nei prasta sperma, kad atmestum visus savo sveikatos sutrikimus. negi nežinai, kad daktarus reikia kontroliuot, kad viską padarytų? blink.gif

** nu čia dabar kas - iš kur čia ištraukėt tokią nesąmonę, kad PRL daroma snevalgius, negėrus ir dar nemiegojus? nu apie miegą dar įdomi versija, gal ir tiesa, bet jau valgis ir gėrimai tai čia neturi jokios įtakos.

*** jau metai čia visai ne priežastis, patikėk. aš manau, kad visos laiko turim iki 40 metų. aš vyresnė už Tave ir darau IUI ir ruošiuos IVF'ui ir darysiu iki tos ribos VISKĄ, kad paskui nesigailėčiau, kad ko nepadariau.

**** sutinku, kad Tau išvada tinka, t.y. tada, kai kimba. o jei nekimba, tai skaičiuok neskaičiavęs verysad.gif kaip nieko, taip nieko... o tas kibimas priklauso nuo kažkokių neaiškių aplinkybių, gal ir D ar likimo, kaip norit kuo tikėt.
Atsakyti
QUOTE(Shira @ 2012 01 12, 12:36)
Maidenana, labai rekomenduoju - paskaityk knygą http://www.knyguklub...CFYpO3godLVe2Jw
Tu labai nusiteikus, kad tau nepasiseks, gal tikrai tos mintys veikia...
Paskaityk, man labai padėjo.

Aciu.. Bet as zinau kaip rasomos sitos knygos smile.gif kadaise as panasaus pobudzio labai daug perskaiciau.. ir mano atveju geriau is viso negalvoti, jeigu jau imti ezoterine puse, tai man visada buna 100% atvirksciai nei manau. Na, cia as jau zinau ka mano smegenis galvoja ir jau moku ta valdyti. Man visada taip, kad kuo maziau as tikiu sekme - tuo greiciau ji ateina.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 12, 12:25)
** nu čia dabar kas - iš kur čia ištraukėt tokią nesąmonę, kad PRL daroma snevalgius, negėrus ir dar nemiegojus? nu apie miegą dar įdomi versija, gal ir tiesa, bet jau valgis ir gėrimai tai čia neturi jokios įtakos.


kad ir iš čia
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 12, 14:31)
Aciu.. Bet as zinau kaip rasomos sitos knygos smile.gif kadaise as panasaus pobudzio labai daug perskaiciau.. ir mano atveju geriau is viso negalvoti, jeigu jau imti ezoterine puse, tai man visada buna 100% atvirksciai nei manau. Na, cia as jau zinau ka mano smegenis galvoja ir jau moku ta valdyti. Man visada taip, kad kuo maziau as tikiu sekme - tuo greiciau ji ateina.

Ir aš žinau, kaip rašomos, bet šita pati logiškiausia iš skaitytų smile.gif O skaičiau nemažai.
Atsakyti
[quote=meskos,2012 01 10, 21:44]
Kad zinok tie astrologai ziuri pastojima ir aplamai mato vaikus arba ne, jie gimimo neziuri..nesijuokit bet as vel prikibau prie astrologiniu prognoziu, tik dabar jau sake ir vyro visa info su gim valanda atsiust, tai gaudau dabar..Nes uz ko kabintis jau nebezinau..

[/quote]

Sveikos mergaites,
Daznai paskaitau si skyreli, bet nerasau nieko, nes dar nedarome nieko apart ND rolleyes.gif
apie kokias astrologines prognozes kalbate? noreciau ir as pasiziureti ka rodo zvaigzdes, nes nesigauna mums taip pat, buvo uzkibes, bet pabego 8 savaite verysad.gif
Jau radau meila thumbup.gif
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziurgita:): 12 sausio 2012 - 14:33
Sveikos mergaites , na ir prisiskaiciau cia apie nusivylimus...t.t Bet negalima nuleisti ranku jokiu budu jai nors koks mazas sanselis yra .
MEDEINA - tu juk stipri, ir visai ne sena , as uz tave tikrai vyresne ...ir tai dar tikiu, nors suzinojau kad viska galiu tik su viena kiauside : unsure.gif

Atsakyti
MAIDENANA...kšššššššššššššššššššš...
Ar tu išprotėjai? 34 - sena? tai visi UK ir US turėtų išmirti, nes ten iki 40 metų nesiruošia turėti vaikų!!!! Ar proto netekai, aš galėčiau vardinti nežinau,kiek pavyzdžių iš savo aplinkos ir iš SM, kur 36,38, 38 metų pastojo ir išnešiojo,ir ar su kokiom problemom! Va viena forumietė..kiek jai buvo, kai pastojo...37 , man rodos.. po 2 IVF, po dar kelių IUI..natūraliai..sūpuoja mergytę.. ir dar nesuskaičiuojamai tokių atvejų, tieisog tu dabar nori matyti viską juodai ir matai, aš tik tikiuosi, kad tai tau greitai praeis, jau tu ant manęs gal ir supyksi, bet toks jaučiasi..bele rast priežastį, dėl ko vaikų nebus ir viskas. Aš sveika, bet per sena, pastoju, bet persileidžiu, vadinasi, nieko nebus ir t. t. Nu tai norint visada rasi priežastį, daug žmonių serga anginom,t ai atsakyk sauk į klausimą,kiek esi pasiryžusi daryti, siekti, aukotis, rizikuoti, kad pasiektum išsvajotojo tikslo, paskaityk sėkmingas istorijas, kai susilaukia vaikiuko po kokių 3 persileidimų , 4 IVF , kelių operacijų, išimtais kiaušintakiais, išgramdytom gimdom ir t. t. doh.gif Tai pirmiausia,manau, verta sau atsakyti, kiek stiprus tas noras. O kitas dalykas- dėl imunuglobulinų aš išsitirčiau tavo vietoje, nes pvz seniau gi , jei moters rezusas minusinis, neleisdavo abortų daryti, nes buvo rizika daugiau neturėti vaistų, persileisti dėl antikūnų g.gif
O kad sunku,kad baisu vėl pastoti - tai čia tik asilas nesuprastų,aišku,kad žiauriai žiauriai baisu, bet pacituosiu tave (gal ir netiksliai), kad kai patenki į šitą nevaisingumo balą, niekas nebėra lengva. Lengva yra sugulti ir po 2 savaičių pamatyti II. TOkių čia nėra. Visoms kitoms daugiau ar mažiau sunku ir lengva jau nebus.
Atsakyti
Beje, Maidenana, dar vienas dalykas. Tu iš viso nusvaigai dėl to amžiaus. Aš iš viso abejoju, ar tokie persileidimai įmanomi dėl amžiaus. Amžius, koks jis bebūtų, kliudo pastoti, nes sensta kiaušidės, nebeauga foliai arba auga nekokybiški, nebevyksta ovuliacija, tai rodo FSH. Tau ovuliacija normaliausiai vyksta, normaliausiai stimuliuojasi ir sugeba apsivaisinti net du (!!!!) kiaušinėliai ir netgi kelis kartus per metus. Tai rodo superinį vaisingumą ir tu NIEKAIP negali būti per sena protest.gif
Papildyta:
QUOTE(gitana36 @ 2012 01 12, 15:33)
Sveikos mergaites , na ir prisiskaiciau cia apie nusivylimus...t.t Bet negalima nuleisti ranku jokiu budu jai nors koks mazas sanselis yra .
MEDEINA -  tu juk stipri, ir visai ne sena , as uz tave tikrai vyresne ...ir tai dar tikiu, nors suzinojau kad viska galiu tik su viena kiauside : unsure.gif



va kokia šaunuolė, tavo situacija tikrai sudėtinga, o neprarandi vilties, sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 12, 13:58)


aš jau čia nelabai į temą blush2.gif keista, bet PRL Lietuvoj tiria bile kaip. gali būt valgius ir kt. - nieko nesako. o kita vertus, su tokiais reikalavimais aš tyrimo nepasidaryčiau niekada, nes neįsivaizduoju kaip nevalgius prabūti 3 val. po atsikėlimo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(KittyKitty @ 2012 01 12, 16:05)
Beje, Maidenana, dar vienas dalykas. Tu iš viso nusvaigai dėl to amžiaus. Aš iš viso abejoju, ar tokie persileidimai įmanomi dėl amžiaus.


visiškai pritariu thumbup.gif yra čia mūsų senesnių ir nieko - važiuojam į priekį. su tokia mąstymo logika, kad dėl amžiaus vaikų nebeturėt, kai Tau 34... visą Europą galėtume nurašyti į nuostolius lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tino: 12 sausio 2012 - 15:17