Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:53)
Skydliauke netirta..
Iki klimakso man jau nebelabai toli.. Tad ir laukti ilgai man nebereikes.


nugis čia dabar kas? blink.gif tai pirmyn tirtis skydliaukę - ar negamina ji antikūnių per daug... toks paprastas tyrimas, o nepasidarius doh.gif

nepergyvenk, yra čia ir senesnių už Tave blush2.gif ir dar prisiklausau laimingų istorijų, kaip netyčia užkimba 42-43 metų moterim, kai jau nieko nebesitiki... nelabai jos man suteikia vilties, nu bet vis trumpam paguodžia mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Maidenana,2012 01 09, 22:41]

cia kur turi buti 15? 13-20 kur norma? ir tu turi 5? oooo, sita.... ne permazai, ka?

Taigi, kad per mažas jis jau pas mane. Va dėl to ir pergyvenu. PRL darausi visad Navicko klinikoj. Normų tiksliai nepamenu, bet kažkur 15-16 sakė būtų idealus pastojimui. S irgi mano, kad per mažai, bet nemažinom vaistų stimuliuotam cikle. Reik turbūt rytoj važiuot išsitirti. Ar galiu be S siuntimo priduot kraujuką ir iki kelintos valandos priima? Penktadienį jau galėčiau aptart rezultatus su S .
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 11, 21:07)
nugis čia dabar kas?  blink.gif  tai pirmyn tirtis skydliaukę - ar negamina ji antikūnių per daug... toks paprastas tyrimas, o nepasidarius  doh.gif

nepergyvenk, yra čia ir senesnių už Tave  blush2.gif  ir dar prisiklausau laimingų istorijų, kaip netyčia užkimba 42-43 metų moterim, kai jau nieko nebesitiki... nelabai jos man suteikia vilties, nu bet vis trumpam paguodžia  mirksiukas.gif


Nu rimtai tokios iastorijos kur moterys per 40 pastoja visiskai neikvepia schmoll.gif greiciau gazdina biggrin.gif
Atsakyti
Nenusivylusi, 4u.gif sunku net suvokti, kaip cia tokia bloga metu pradzia.
Madelaina, netikiu kad nuleisi rankas, nes ir pries menesi panasiai kalbejai, o pasirodo slapta veikei. Tau manau neuzilgo vel kilsi i kova del nestuke.gif
Atsakyti
Maidenana, vėliau tik perskaičiau apie tavo nesėkmę. Ir merginos tiek visko irgi prirašė. Neįmanoma likti abejingai. Žiaurus gyvenimas.
Nenusivylusi irgi angel_sadangel.gif
Kažkoks košmaras.

O aš dar parinausi dėl nepavykusios stimuliacijos. Ai , kad tik tokios bėdos. Dabar suprantu, kiek stiprybės reikia turėti. Visom mergytėm, kurias paliko jų angeliukai, linkiu stiprybės ir sveikatos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tesiu nesekmiu maratona. Pas mane irgi nesivystantis
Atsakyti
Damos, stiprybes JUMS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 09:18)
Tesiu nesekmiu maratona. Pas mane irgi nesivystantis


eina sau doh.gif užjaučiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 11, 21:46)
Irėnė, kaip tavo sis ciklas?  rolleyes.gif


normaliai mirksiukas.gif leidziuosi vaistus ir ryt laukia apziura smile.gif


QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 10:18)
Tesiu nesekmiu maratona. Pas mane irgi nesivystantis


4u.gif 4u.gif 4u.gif
kazkuriam skyreli skaiciau, kad pas tave gemalinis maiselis buvo netaisyklingos formos g.gif pataisyk, jei klystu ax.gif as kai perskaiciau, tai pirma mintis ir buvo, kad nieko gero, nes pas mane buvo analogiska situacija. literaturoje ir rasoma, kad ta netaisyklinga forma ir yra pirmas persileidimo tikimybes pozymis. labai uzjauciu, nes tikrai zinau kaip jautiesi verysad.gif
Atsakyti
bet tai *** ble, ir taip sunku mums pastot, tai dar še jum - nesivystantys doh.gif gun_bandana.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 12, 10:18)
Tesiu nesekmiu maratona. Pas mane irgi nesivystantis

Mazute kaip gi taip , kaip stik galvojau apie tave, kad siandien eini pas daktara klausytis kaip plaka sirdute verysad.gif labai labai gaila, laikykis. Ar tau kraujavimas prasidejo ar jau per ehoskopa pamate, kad nesivystantis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 12 sausio 2012 - 10:28
QUOTE(zuzla @ 2012 01 12, 11:22)
bet tai *** ble, ir taip sunku mums pastot, tai dar še jum - nesivystantys doh.gif  gun_bandana.gif  verysad.gif


vat uztaigi verysad.gif
kaip apsidziaugiau, kad pastojau, skraidziau padebesiais, o po to persileidimas. nu ***** gal kokias tris dienas be sustojimo zliumbiau, zeme is po koju slydo, nieko nenorejau... vis kartojau, kad geriau ir butu nepavykes IUI....nu bet dabar jau baltesnis gyvenimas atrodo, bandom toliau, nors tiesa sakant TO tikejimo nebeliko.
Atsakyti