Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

Sveikutes, na ir prikalbejot jus cia sen thumbup.gif dien lotuliukas.gif , vos perskaiciau ...

na o man 5 dpi jau sen, pojuciai vis tie patys, tik krutine labiau maudzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 11, 20:28)

Nuėjau pas gydytoją 5,5 savaičių, nėštumas yra, trynukai..

blink.gif blink.gif blink.gif net trynukai oho, labai gaila, kad nepavyko issaugoti nei vieno leliuko, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 11, 20:28)
Sveikos,

Nuėjau pas gydytoją 5,5 savaičių, nėštumas yra, trynukai.. Tikrai žinokit puoliau į neviltį, sustresavau. Negalvojau visai apie tai, kaip auginsiu, bet buvau visiškai tikra, kad nesugebėsiu išnešiot. Esu kūda pakankamai. Nu vaizdas toks, kad neteksiu visų kokį penktą mėn. Žodžiu, savijauta buvo bloga.

4u.gif trynukai... verysad.gif didele uzuojauta...
bet kaip tu bijojai trynuku... ir gavai... nereikejo tau iki 12 savaites pas gydytojus rodytis - butum ramesne, nezinotum ir sirdies neskaudetu.. ir butu viskas ok..

Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 11, 19:28)
Sveikos,

Noriu paklausti, gal kuri lankotės ar turite nuomonę apie Gyd. E. Tvarijonavičienę. Susidūriau su ja, kai gulėjau klinikose, girdėjau, kad ji dirba vaisingumo klinikoje. pasirodė tikrai daug žinanti ir jautri. galvoju gal pakeisti gydytoją, nes savuoju iš tikrųjų nusivyliau. gal truputį kaltinu ir tuo, kas man atsitiko, bet ne tik tai. visiškas šaltumas. nežinau, kažkaip reikia pokyčių...

O mano istorija tokia. Po 3 IUI pastojau. Esu sąraše, bet manau galima mane geltoninti, nes kaip ir aplankė nesėkmė. Nuėjau pas gydytoją 5,5 savaičių, nėštumas yra, trynukai.. Tikrai žinokit puoliau į neviltį, sustresavau. Negalvojau visai apie tai, kaip auginsiu, bet buvau visiškai tikra, kad nesugebėsiu išnešiot. Esu kūda pakankamai. Nu vaizdas toks, kad neteksiu visų kokį penktą mėn. Žodžiu, savijauta buvo bloga. Gydytojas nieko nepasakė, sakė neaišku ar išnešiosiu, tipo tik savo pavyzdžiu įrodysiu. Tipo būk bandomasis triušis. O buvo pas mane 4 folikulai, gydytojas visai neperspėjo, tik skatino daryt IUI, drąsino, nors išsakiau baimę dėl trynukų.
tai va. o baigėsi tuo, kad 8 savaitę prasidėjo 2 persileidimas, vienas laikėsi. Labai tikėjau, kad išsilaikys. Pragulėjau 8 dienas ligoninėj ir 9 savaitę persileido paskutinis. Va tokia istorija... Dabar žinau, kad IUI su 4 foliais nesidaryčiau, būsiu atsargesnė. Bet gydytojas buvo toks užtikrintas... O trynukai labai rizikinga, nes didelė tikimybė, kad bent vienas yra su chromosominėmis klaidomis, taigi jis persileidžia ir reikia didelės sėkmės, kad jis nenusineštų kitų, sveikų...

Nėra net žodžių paguosti 4u.gif 4u.gif 4u.gif LAIKYKIS
P.S.Aš iš IVF skyrelio, bet paskaitinėju retkarčiais ir kaip jums sekasi, nes pati dariausi 5 IUI pas S (deja,jie nesėkmingi) ir bendraudavau jūsų skyrelyje. LINKĖJIMAI TOMS, KAS MANE PAMENA IR NAUJOKĖMS mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ekonomija @ 2012 01 11, 20:40)
hm...tai gal verta plaukt tų kitų metų, kaip sakoma jei momentas palankus tai ir kalnas pas mohamedą gali ateit  ax.gif o kas parodo palankų metą pastojimui? ir ypač daugiavaikį nėštumą? čia kokios veneros tranzitas per 5 būstą ir jei tas būstas dvigubam ženkle  ax.gif įdomu labai, o nepalankumas čia kokie neigiami aspektai? o vyro spermos rodiklius kas rodo vėl 5 būsto tranzitai?
tiesiog labai įdomu nes šiek tiek domiuosi astrologija, bet būtent apie vaikus nežinau rodiklių kas juos rodo nerodo  blush2.gif

uoj, man tie bustai su tranzitais yra tamsus miskas, bet astrologe, kuri man dare labai jau nusimano tame. ji pati tyrimus daro, domisi, tai jai ten aisku. as tai tiesiog astrologine vartotoja. o del vyro, tai yra kazkokia planetu padetis, kur labai itakuoja vyriska vaisinguma, pas mano vyra tokia padetis buvo nuo liepos iki gruodzio, tiesa, man sunku pasakyti del vyro spermos - ar planetos ar tamoxifenai. tiesa, uzpernai, kai jo planetos buvo tokioje pat vaisingoje padetyje, jis be vaistu vartojimo staiga apturejo 18 mln, esant diagnozei nekrospermija. (maciau spermograma ir anamneze). Vat ir netikek po to planetomis.
Papildyta:
Nenusivylusi, kodel tu manai, kad persileidai nuo kleckiuku kiekio? Sustresavai tiesiog nezmoniskai.. Isnesioja ir trynukus, ir ketvirtukus.. nereikia taip saves griauzti. Viskas bus gerai..

Beila, as kazkaip pamenu tave..
Atsakyti
QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 11, 19:28)
Sveikos,

Noriu paklausti, gal kuri lankotės ar turite nuomonę apie Gyd. E. Tvarijonavičienę. Susidūriau su ja, kai gulėjau klinikose, girdėjau, kad ji dirba vaisingumo klinikoje. pasirodė tikrai daug žinanti ir jautri. galvoju gal pakeisti gydytoją, nes savuoju iš tikrųjų nusivyliau. gal truputį kaltinu ir tuo, kas man atsitiko, bet ne tik tai. visiškas šaltumas. nežinau, kažkaip reikia pokyčių...



Parašiau į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 01 11, 21:02)
Nėra net žodžių paguosti 4u.gif  4u.gif  4u.gif LAIKYKIS
P.S.Aš iš IVF skyrelio, bet paskaitinėju retkarčiais ir kaip jums sekasi, nes pati dariausi 5 IUI  pas S (deja,jie nesėkmingi) ir bendraudavau jūsų skyrelyje. LINKĖJIMAI TOMS, KAS MANE PAMENA IR NAUJOKĖMS  mirksiukas.gif  wub.gif



pamenu tawe , ir net labai gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:23)
bet artimiausiu metu nebus nei ivf, nei iui, nei natur.. gal kada nors ir kils ranka kazka daryti, bet tikrai nei siandien, nei poryt, nei artimiausiu metu.


nu kazkur jau girdetas marazmas g.gif
imk 4u.gif ir raminiesi mirksiukas.gif

nenusivylusi baisiai gaila verysad.gif nu tiesiog neturiu zodziu verysad.gif laikykis 4u.gif

beila pamenam, pamenam mirksiukas.gif Kaip einasi uz sios skyrelio ribu?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 13:11)
O vyras veliau gales jaunesne susirasti, kuri sugebes isnesioti.

Va už šitą reiktų į kailį duot. Galima pagalvot kad jis čia vienas nuskriaustas ir nelaimingas. Bet tai juk su jo sperma problemos. Tai gal jis turėtų rūpintis, kad nesusirastum vyro su stabiliai gera sperma?
Žodžiu, niekas nieko neieškot, nekeičiat, susiimat už rankų ir einat toliau. Jūs bent jau abu norit vaikų (va maniškis atsipūtęs - jam ir be vaikų super).
Melejonas balionų tau, Maidenana 4u.gif

QUOTE(nenusivylusi @ 2012 01 11, 19:28)
Va tokia istorija...

Tau irgi debesis balionų 4u.gif


Na kas čia pasidarė šioj temoj doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(maika @ 2012 01 11, 21:25)
Na kas čia pasidarė šioj temoj doh.gif  verysad.gif
[


juodas periodas doh.gif
Atsakyti
Irėnė, kaip tavo sis ciklas? rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=nenusivylusi,2012 01 11, 20:28]
Sveikos,
O mano istorija tokia.


Labas, kaip gaila, labai labai labai 4u.gif 4u.gif cia mes kelios tuo panasios si menesi, bet gal baigsis mums tokie reikalai..aiskusu trynukais visai nesilyginu..Stiprybes..

O pas koki gyd lankaisi? nes kaip suprantu Kaune, as irgi Kaune, kazin ne pas ta pati?? Kai kurios mergaites apie E.T. blogai atsiliepia, kai kurios gerai, man ja rekomendavo, bet buvau tik viena karta, nes likau pas savo gyd, o ir E.T. liepe neskubeti, ir po menesio pastojau, tik va kad neber zirnio.. Gal nueik i konsultacija ir pabendrauk, pati nuspresi. Daug kas pas ja pastojo, viena pazistama uzsiciklino ant IUI, nors visi sake beviltiski nei IUI nei IVF nepades ir pasirodo pastojo, nors tikrai nemeluoju is kokio 8 IUI..
Papildyta:
QUOTE(ekonomija @ 2012 01 11, 20:40)

tiesiog labai įdomu nes šiek tiek domiuosi astrologija, bet būtent apie vaikus nežinau rodiklių kas juos rodo nerodo  blush2.gif



As nelabai ten suprantu, bet dariausi vienu vaiku klausimu - tai zinau kad kazkokia ten saule turi but 5 name kai palankiausias pastojimas. o kaip vyro ziureti nzn..
Atsakyti