Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(zuzla @ 2012 01 11, 17:40)
Maide, gal tu pabandyk pasieiškoti užslėptų infekcijų.. tyrimą daro iš mmm kraujo Graikijoje, gal esi girdėjus apie tai ką nors? juk tos infekcijos irgi sukelia persileidimus.

ne-a.. negirdejau... nemanau, kad mano problema taip giliai uzslepta.. be to.. 34 metai.. kol pabaigsiu tirtis klimaksas ateis.. ir visos pastangos veltui.
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 11, 18:18)
super, kad turit plana thumbup.gif o tai vokietijoje noresi ivf darytis ar iui?

tai nera planas. tai siaip - ideja pasvajoti. IVF mum nereikia. IUI uztenka. bet artimiausiu metu nebus nei ivf, nei iui, nei natur.. gal kada nors ir kils ranka kazka daryti, bet tikrai nei siandien, nei poryt, nei artimiausiu metu.
kaip vyras siandien pasake, nu ka, sako, pabuvome nescios, pasidziaugeme ir uztenka..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:23)

tai nera planas. tai siaip - ideja pasvajoti. IVF mum nereikia. IUI uztenka. bet artimiausiu metu nebus nei ivf, nei iui, nei natur.. gal kada nors ir kils ranka kazka daryti, bet tikrai nei siandien, nei poryt, nei artimiausiu metu.
kaip vyras siandien pasake, nu ka, sako, pabuvome nescios, pasidziaugeme ir uztenka..

kodel sakai nei naturaliai, juk su vyru visvien kartu i lova einat o vat ims ir uzkibs kai maziausiai tikesies rolleyes.gif
Atsakyti
Maidenana, Tu vis astrologines prognozes mini... 4u.gif tai eini pas kokia astrologe

ar bureja?...niekad netikejau ir nejau pas jokias burejas,bet gal ir man vertetu

apsilankyt,jeigu taip man nesiseka su pastojimu ir vyro gero negaliu rast... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 11, 18:26)
kodel sakai nei naturaliai, juk su vyru visvien kartu i lova einat o vat ims ir uzkibs kai maziausiai tikesies rolleyes.gif

ugu.. uzkibs.. uzkibs tau, kai spermos nera. uoj, uzkibs.. nespesiu gimdyti..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:33)
ugu.. uzkibs.. uzkibs tau, kai spermos nera. uoj, uzkibs.. nespesiu gimdyti..

o ka pas tavo vyra diagnoze visiskas nevaisingumas?mano tai neturi spermotozoidu vat sitoj situacijoj tikrai niekda neuzkibs, nes yra visiskas nevaisingumas verysad.gif , jei darot iui reiskia turi jis kaz ka. Buciau pati laimingiausia jei galeciau darytis iui su savo vyro sperma.
Atsakyti
QUOTE(briukele @ 2012 01 11, 18:32)
Maidenana, Tu vis astrologines prognozes mini... 4u.gif tai eini pas kokia astrologe

ar bureja?...niekad netikejau ir nejau pas jokias burejas,bet gal ir man vertetu

apsilankyt,jeigu taip  man nesiseka su pastojimu ir vyro gero negaliu rast... doh.gif

ne, as neeinu pas jokia astrologe. tiesiog karta per metus uzsisakau pas ja astrologine prognoze, butent savo, asmenine pagal savo gimimo laika, vieta. kai suzinojau apie ja, tiesiog idomumo delej pasidariau, o jis paeme ir issipilde - be to, atitiko viskas, tame tarpe ir kai ko isvengiau, ko nenorejau, kad issipildytu. Tai ir paemiau mada kasmet uzsisakineti. idomiausia, kad pildosi. Dar mano asmenini padare.. Astrologija gana matematinis, tikslus mokslas, todel ir tikiu.

o pas burtininkes neeinu ir netikiu.
beje, su pastojimu tau nesiseka, nes be vyro nepastojama.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:13)
Ne-a. skydliauke pas mane nei karto netirta, kariotipai nedaryti, hormonai visi normoj, net PRL i nestumines normas ispaudziau.
Man labai durnai pradeda nesivystyti - del aiskiai matomu priezasciu. Lyg tais kazkas specialiai koja pakisa. Atrodo - viskas ciki, bet amzinai islenda kazkas akivaizdaus ir atrodo vienu metu lengvai pasalinama, bet tuo pat metu susimoku uz tai persileidimu. O kai persileidziu - to priezastis irgi pasisalina negriztamai.


bet skydliaukės hormonai tirti? FT4, FT3, TTH ir būtinai ATPO? žinai, tos aiškiai matomos priežastys kartais būna labai gražiai susivedančios į konkretų hormoną (išskyrus aišku virusus ir tempas, anginas...). dar reiktų pažiūrėti kitomis akimis į tuos nesivystymus, t.y. pasidaryti daugiau tyrimų, kad atmesti visokias kitas versijas, kaip ir tą Antifosfolipidinį sindromą.
nu o jeigu nustoja vystytis dėl kažkokių gyvenimiškų situacijų, tai jau tada belieka laikyti, kad tai likimo pirštas - tipo dar ne laikas, brangioji... matyt, dar kažką gyvenime reikia nuveikti iki leliaus...
stiprybės dabar susitaikyti su tuo, kas atsitiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 11, 18:35)
o ka pas tavo vyra diagnoze visiskas nevaisingumas?mano tai neturi spermotozoidu vat sitoj situacijoj tikrai niekda neuzkibs, nes yra visiskas nevaisingumas verysad.gif , jei darot iui reiskia turi jis kaz ka. Buciau pati laimingiausia jei galeciau darytis iui su savo vyro sperma.

Uoj ne.. jis turi spermatozoidu. Tik kartais 20 mln, kartais 56, kartais 2, kartais nekrospermija.. Nuolat serti ji tamoxifenu irgi ne iseitis.. ji galima kazkaip 3 menesius per metus vartoti. tai sekanti karta gales vartoti rugpjuti, tai menesiuka bus geri rezultatai naturaliam pastojimui, o po to dar kokius 3-4 menesius dar su 10-20 mln datraukinesim iki IUI. po to vel pusmeti laukti, 3 menesiai tamoxi, 4 iui... ir taip be galo be krasto..
Tikiu, kad butum laimingiausia.. Bet tau jau 12 savaiciu ir tikiu, kad esi laimingiausia nei kada nors gyvenime buvai, bet maziau laiminga, nei busi po pusmecio, kai laikysi jusu su vyru lialiu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:46)
Uoj ne.. jis turi spermatozoidu. Tik kartais 20 mln, kartais 56, kartais 2, kartais nekrospermija.. Nuolat serti ji tamoxifenu irgi ne iseitis.. ji galima kazkaip 3 menesius per metus vartoti. tai sekanti karta gales vartoti rugpjuti, tai menesiuka bus geri rezultatai naturaliam pastojimui, o po to dar kokius 3-4 menesius dar su 10-20 mln datraukinesim iki IUI. po to vel pusmeti laukti, 3 menesiai tamoxi, 4 iui... ir taip be galo be krasto..
Tikiu, kad butum laimingiausia.. Bet tau jau 12 savaiciu ir tikiu, kad esi laimingiausia nei kada nors gyvenime buvai, bet maziau laiminga, nei busi po pusmecio, kai laikysi jusu su vyru lialiu.

Greiciau prabegtu tas pusmetis, kad galeciau jau laikyti ant ranku maziuka rolleyes.gif Jo as dekinga Dievui, kad ir po ilgu metu mastymo ka toliau daryti ir kaip elgtis jis mane apsviete ir dabar laukiames savo kleckiuka. Zinok net neabejoju ir pati nezinau kodel , kad ir tave tas dziaugsmas laukia tik matyt dar trupuciuka reikia palaukti, gal teisybe sakoma, kad lelius pats pasirenka laika kada ateiti i si pasauli.
Atsakyti
QUOTE(Tino @ 2012 01 11, 18:42)
bet skydliaukės hormonai tirti? FT4, FT3, TTH ir būtinai ATPO? žinai, tos aiškiai matomos priežastys kartais būna labai gražiai susivedančios į konkretų hormoną (išskyrus aišku virusus ir tempas, anginas...). dar reiktų pažiūrėti kitomis akimis į tuos nesivystymus, t.y. pasidaryti daugiau tyrimų, kad atmesti visokias kitas versijas, kaip ir tą Antifosfolipidinį sindromą.
nu o jeigu nustoja vystytis dėl kažkokių gyvenimiškų situacijų, tai jau tada belieka laikyti, kad tai likimo pirštas - tipo dar ne laikas, brangioji... matyt, dar kažką gyvenime reikia nuveikti iki leliaus...
stiprybės dabar susitaikyti su tuo, kas atsitiko  4u.gif

AFS atmestas. Aspirinai puikiai suskystino krauja ir gemaliukas fantastiskai limpa. HCG ir PRG pakankamai, kad issilaikyti zirniui. Skydliauke netirta..

Tame ir problema - del gyvenimisku situaciju. 2 kartai - del "gyvenimo", 2 - del tirsto kraujo, bet jau kaip ir atmesta si priezastis. Nes iki aspirino mmm veluoja 4-7 dienas ir parkeliauja. O cia jau pilnavertis nestumas gimdoje buvo. Bet AFS, tikriausiai, vistiek pasidarysiu.. Kad ir ji atmesti. Bet man atrodo per AFS organizmas atmeta gemaliuka, buna tiesiog persileidimas, nebuna nesivystancio, ypac ilgai tunuojancios puslytes gimdoje.. Ar buna ir taip?
Jo, iki lialiaus man nusisauti tereikia.
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 11, 18:51)
Zinok net neabejoju ir pati nezinau kodel , kad ir tave tas dziaugsmas laukia tik matyt dar trupuciuka reikia palaukti, gal teisybe sakoma, kad lelius pats pasirenka laika kada ateiti i si pasauli.

Iki klimakso man jau nebelabai toli.. Tad ir laukti ilgai man nebereikes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maidenana: 11 sausio 2012 - 17:56
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 17:39)
ne, as neeinu pas jokia astrologe. tiesiog karta per metus uzsisakau pas ja astrologine prognoze, butent savo, asmenine pagal savo gimimo laika, vieta. kai suzinojau apie ja, tiesiog idomumo delej pasidariau, o jis paeme ir issipilde - be to, atitiko viskas, tame tarpe ir kai ko isvengiau, ko nenorejau, kad issipildytu. Tai ir paemiau mada kasmet uzsisakineti. idomiausia, kad pildosi. Dar mano asmenini padare.. Astrologija gana matematinis, tikslus mokslas, todel ir tikiu.

o pas burtininkes neeinu ir netikiu.
beje, su pastojimu tau nesiseka, nes be vyro nepastojama.


lotuliukas.gif nu jo,kad be vyro nepastojama,tai pradejau pati suprast lotuliukas.gif bet jeigu nepastojau po IVF-o ir IUI,tai ir nuo mano buvusiojo irgi kazkiek priklause...o tai ta astrologe Kaune? Nes as is Vilniaus...jeigu galetum placiau parasyt i a.z. buciau labai dekinga. blush2.gif Kai esu tokioj nezinomybej,tai nebezinau ko griebtis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:53)
Iki klimakso man jau nebelabai toli.. Tad ir laukti ilgai man nebereikes.

Nu manau esi dar per jauna klimaksui, mano mamai 55 metai ir tik nesenai prasidejo klimaksas.
Atsakyti