Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 16:10)
o manes nuo streso alkoholis niekada neima. tai neturiu jokiu sansu nuluzti, kad ir litra isgerusi. poxmielo irgi tokiom savijautom nebuna. kaip vandeni isgeriu.
uzsirasiau rytojui visai dienai i salona. pas kirpeja i pedikiurui..


o gal nuo streso priklauso? manęs, jei pikta, susierzinusi, susijaudinusi, žaibais besisvaidanti, tai irgi neimtų, bet kai bliauni, geri, bliauni, geri, pavargsti, bliauni... nulūžti....
o, kaip gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 11 sausio 2012 - 16:15
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 17:07)
per visa gyvenima iseitu.. 4? jo, keturi. pirmas tada ir per pastaraji pusmeti tris. liepa, rugseji ir vat.. sausi.. bet si karta pirma karta beveik 2 menesius nescia atvaiksciuojau. tiek nesu datempusi.


Maidenana, 4u.gif
labai gaila dėl Tavo nesėkmės, kai jau buvo galima pradėti džiaugtis.
bet jei taip nesiseka šioje stadijoje, noriu paklaust, ar Tavo skydliaukė tikrinta ištikrinta ir viskas su ja gerai? nes nesivystymą dažnai ji ten kažką padaro. plius jau prieš dar kartą bandant jau reiktų genetinius tyrimus (kariotipą ar kt.) darytis. nesidomėjai?
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 16:57)
Nu gi sakau tau - pasokinek nuo sofos ant grindu. patikrintas sovietmeciu laiku budas persileisti. pramus jau po puses dienos.



Nu man jau ir beliko tik sokinet, nes siiap jau viska dariau unsure.gif As jau net spejau ir nauja astro prognoze pasiimt tuo vieninteliu klausimu, nes buvau uzgarantuota savo teisimu, kad dabar jau vsio tikrai man jokiu vaiku neberodys doh.gif o zinokit pasirodo kad klydau ( negi taip gali but biggrin.gif )..tai datu nesiduosiu, tik apsakysiu kad sake iki kovo tai blogas periodas MB, o tada jau ir darbuotis.. tai as gal ir palauksiu ir gal vel IUI nedaeisiu.. nors kazkaip atrodo su juo iskart uzkibt turetu..Zodziu sokineju iki penktdieniu, tada trucinuos tablietkom..

Maidena - o tu kaip? tu patarimus ir velnius dalini, ir labai daznai pamirsti esme, pasakyti kaip tavo pojuciai? teplioja,neteplioja? dufa geri?
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2012 01 11, 17:15)
o gal nuo streso priklauso? manęs, jei pikta, susierzinusi, susijaudinusi, žaibais besisvaidanti, tai irgi neimtų, bet kai bliauni, geri, bliauni, geri, pavargsti, bliauni... nulūžti....
o, kaip gerai.


gal ir gerai, bet as as nuluzus buciau dar savaite su nerealiai bloga savijauta.. kaipir visu vaistu salutiniai poveikiai taipir alkoholio netoleravimas visiskas..
Papildyta:
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 11, 16:57)
ex...kaip gaila verysad.gif laikykis mergyt, kita karta tikiuosi, kad nebeteks patirti liudesi, o tik dziaugsma 4u.gif


Sangria, laukiam dar tris dienas, bus tavo 12 sav lygiai???smile.gif ir eisiu tikrai tikrai ( nes tikiuosi vaistu jau nebereiks) gerti vyno tavo 12sav proga:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskos: 11 sausio 2012 - 16:16
QUOTE(meskos @ 2012 01 11, 17:19)
Sangria, laukiam dar tris dienas, bus tavo  12 sav lygiai???smile.gif ir eisiu tikrai tikrai ( nes tikiuosi vaistu jau nebereiks) gerti vyno tavo 12sav proga:)

oj man dabar kitas jaudulis, pirmadieni einu krauja priduoti genetiniam tyrimui prisca, trupuciuka baisu unsure.gif , o penktadieni jau pas gydytoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 11, 17:22)
oj man dabar kitas jaudulis, pirmadieni einu krauja priduoti genetiniam tyrimui prisca, trupuciuka baisu unsure.gif , o penktadieni jau pas gydytoja ax.gif



geri bus tie tavo Prisca pamatysi 4u.gif laukiam penktadienio tavo info:)
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 11, 16:19)
gal ir gerai

bet as as nuluzus buciau dar savaite su nerealiai bloga savijauta.. kaipir visu vaistu salutiniai poveikiai taipir alkoholio netoleravimas visiskas..


gerai sakiau dėl Maidės salono planų smile.gif

o man kažkaip visai toleruojasi (tfu tfu tfu), galiu gerti bele ką su bele kuo ir ryte kaip agurčikas.
Atsakyti
aga bandėm nagrinėt medicininius terminus smile.gif
aišku dabar patarimai erzina, bet aš vis tik ieškočiau kažkokio bendro rodiklio, nes....4 persileidimai 4u.gif
gal pastot schema ir tinka, bet ...juk negali būt kad kaskart kas ant galvos nukrenta na kaip sako juk net žaibas į tą pačią vietą du kart netrenkia....
o ypač jei pirmą kart vyras kitas buvo, tai reikia lįst giliau, pasidaryt papildomų tyrimų, ir...kas žino gal tiesiog nuėjus, nuvažiavus kitur ir kažkas kitom akim pamatytų tą priežastį bigsmile.gif
kaip sako reikia kartais tiesiog žvilgsnio iš šalies, nes darant tą patį per tą patį tikėtis kitokio rezultato gal jau ne teisingas kelias, o užsiciklinimas...
Reikia, kad kas Maidenanai dabar diržo duotų ir nutemptų su jėga iki tos finišo tiesiosios nes panašu, kad keli šimtai metrų beliko...
Atsakyti
Maide, gal tu pabandyk pasieiškoti užslėptų infekcijų.. tyrimą daro iš mmm kraujo Graikijoje, gal esi girdėjus apie tai ką nors? juk tos infekcijos irgi sukelia persileidimus.
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 11, 17:08)
Maidenana, nu jomajo  doh.gif Paskaičiau vakar, atsibudau ryte, galvojau - prisisapnavo.
Deja, ne.


agha, as irgi maniau, kad prisisapnavo.. jau pilva maudzia kazko.. bet dar neturetu, as gi ant arkliniu dufo doziu..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 17:46)
agha, as irgi maniau, kad prisisapnavo.. jau pilva maudzia kazko.. bet dar neturetu, as gi ant arkliniu dufo doziu..

po kiek geri dufa?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 11, 17:15)
o gal nuo streso priklauso? manęs, jei pikta, susierzinusi, susijaudinusi, žaibais besisvaidanti, tai irgi neimtų, bet kai bliauni, geri, bliauni, geri, pavargsti, bliauni... nulūžti....
o, kaip gerai.
aj, as bliaunu tik po gero litro viskiaus. Nuo kitu gerimu nebliaunu. ir siaip, retai bliaunu.. Asaros nepadeda..

QUOTE(Tino @ 2012 01 11, 17:16)
Maidenana,  4u.gif
labai gaila dėl Tavo nesėkmės, kai jau buvo galima pradėti džiaugtis.
bet jei taip nesiseka šioje stadijoje, noriu paklaust, ar Tavo skydliaukė tikrinta ištikrinta ir viskas su ja gerai? nes nesivystymą dažnai ji ten kažką padaro. plius jau prieš dar kartą bandant jau reiktų genetinius tyrimus (kariotipą ar kt.) darytis. nesidomėjai?
Ne-a. skydliauke pas mane nei karto netirta, kariotipai nedaryti, hormonai visi normoj, net PRL i nestumines normas ispaudziau.
Man labai durnai pradeda nesivystyti - del aiskiai matomu priezasciu. Lyg tais kazkas specialiai koja pakisa. Atrodo - viskas ciki, bet amzinai islenda kazkas akivaizdaus ir atrodo vienu metu lengvai pasalinama, bet tuo pat metu susimoku uz tai persileidimu. O kai persileidziu - to priezastis irgi pasisalina negriztamai.


QUOTE(meskos @ 2012 01 11, 17:19)
Nu man jau ir beliko tik sokinet, nes siiap jau viska dariau  unsure.gif As jau net spejau ir nauja astro prognoze pasiimt tuo vieninteliu klausimu, nes buvau uzgarantuota savo teisimu, kad dabar jau vsio tikrai man jokiu vaiku neberodys doh.gif  o zinokit pasirodo kad klydau ( negi taip gali but biggrin.gif )..tai datu nesiduosiu, tik apsakysiu kad sake iki kovo tai blogas periodas MB, o tada jau ir darbuotis.. tai as gal ir palauksiu ir gal vel IUI nedaeisiu.. nors kazkaip atrodo su juo iskart uzkibt turetu..Zodziu sokineju iki penktdieniu, tada trucinuos tablietkom..

Maidena  - o tu kaip? tu patarimus ir velnius dalini, ir labai daznai pamirsti esme, pasakyti kaip tavo pojuciai? teplioja,neteplioja? dufa geri?
As del pasokinejimo nejuokauju.. (mano drauge taip "valesi" nuo nepageidaujamo nestumo.. pavyko jai..) tavo gi tikslas kad kuo greiciau prasidetu procesas, nes isivaizduoju, kaip psichologiskai zudo laukimas galutinai gemaliuko netekti.. atrodo, norisi, kad kuo greiciau prasidetu ir pasibaigtu...

Kadangi astrologiniai metai iki nuo gimtadienio iki gimtadienio, tai man per siuos mano astrologinius metus yra netinkamas laikas pastoti, bet rode pastojima ir daugiavaisi nestuma. Bet netinkamas laikas. Kiti mano astrologiniai metai bus tinkami, bet reikes ziureti ar bus pas vyra vaiku planeta tinkamoje padetyje, jeigu bus "s" - tikriausiai, vel spermos nebus. Gerai, kad mano nauji metai jau kito menesio pradzioj..

Dufa geriu kas 4 valandas. pojuciai - tempia pilvo apacia, kaip pries mmm panasiai, bet tikriausiai nuo vakarykstes apziuros, labai skausmingai kazkuo praejo, o kaire kiausyde skaudejo nerealiai. Pilvas ispampes, didelis, krutu skausmas po truputi mazeja, jautrumas dingineja, uosle bunka, jau norisi kavos, nebesinori saldaus, nebesvaigsta galva, nebepykina. Ryte tris taskiukai-kresuliukai isbego, matyt, vienas kleckius jau net per dufa braunasi laukan.. Nu jo, jis ten jau tris savaites sedi, nors jam nepriklauso..


QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 11, 17:22)
oj man dabar kitas jaudulis, pirmadieni einu krauja priduoti genetiniam tyrimui prisca, trupuciuka baisu unsure.gif , o penktadieni jau pas gydytoja ax.gif

viskas bus gerai, esi jauna, sveika, tad ir del priscos nesijaudink. nera ko pergyventi.

QUOTE(zuzla @ 2012 01 11, 17:27)
o man kažkaip visai toleruojasi (tfu tfu tfu), galiu gerti bele ką su bele kuo ir ryte kaip agurčikas.
man irgi visai neblogai toleruojasi. tiesa, agurciku as saves nepavadinciau, bet labai suderinama su mano gyvybe. o be raudono vyno saves neisivaizduoju, jauciu, mano atveju vienintelis dalykas, padeantis palaikyti mano hemoglobina 110-120 normos ribose.. burokeliu negaliu valgyti - tirstina jie krauja. man netinka.


QUOTE(ekonomija @ 2012 01 11, 17:29)
aga bandėm nagrinėt medicininius terminus  smile.gif
aišku dabar patarimai erzina, bet aš vis tik ieškočiau kažkokio bendro rodiklio, nes....4 persileidimai  4u.gif

kas žino gal tiesiog nuėjus, nuvažiavus kitur ir kažkas kitom akim pamatytų tą priežastį  bigsmile.gif
kaip sako reikia kartais tiesiog žvilgsnio iš šalies, nes darant tą patį per tą patį tikėtis kitokio rezultato gal jau ne teisingas kelias, o užsiciklinimas...
Reikia, kad kas Maidenanai dabar diržo duotų ir nutemptų su jėga iki tos finišo tiesiosios nes panašu, kad keli šimtai metrų beliko...
aaa, prisiminiau.. bendro rodiklio kaip ir nera. bet kiekvienu atveju yra aiskiai matomos aplinkybes.

su vyru nuvaziuosime i vokietija. ten jo sesuo IVF pagalba susilauke vaiko su savo vyru, tai kreipsimes i vokietijos medikus, kai cia pabaigsime savo reikalus.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 18:13)
su vyru nuvaziuosime i vokietija. ten jo sesuo IVF pagalba susilauke vaiko su savo vyru, tai kreipsimes i vokietijos medikus, kai cia pabaigsime savo reikalus.

super, kad turit plana thumbup.gif o tai vokietijoje noresi ivf darytis ar iui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sangria023: 11 sausio 2012 - 17:18