Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(pusniuke @ 2012 01 10, 22:08)
Kaip skirtingai čia mums.
Pas mus darbe praeitą pavasarį trys kolegės viena paskui kitą išėjo gimdyt. Aš nesugebėjau apsikrėst verysad.gif



na zinok,as tik rasau pozymius, neimu nieko i galva (bet aisku as pagalvoju wub.gif ) blush2.gif

o atejau dirbti i dvieju nestukiu vieta, jos dar dirba, o as mokinuos ir dirbsiu uz abi lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 10, 21:55)
Laba,
Maidenana, sunku patikėt, čia tau 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Merginos, susidomėjau ir aš tom astrologinėm prognozėm. Gal galit atsiųsti man kontaktus kokios astrologės? Labai norėčiau pabandyti. Jei galima, apšvieskit mane plačiau (kur, kiek, kada) smile.gif

Man šiandien 5 DPI. Jokių pojūčių, jokių nieko. Laukiam toliau smile.gif

rozmarino.horoskopai@gmail.com yra ir jos puslapis
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 22:54)
rozmarino.horoskopai@gmail.com yra ir jos puslapis


Ačiū, mėginsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusniuke: 10 sausio 2012 - 21:56
Maidenana, nu nieko sau... Nu kaip gi nelaiku ta angina nelemta...
Tik nesupratau visos istorijos reziume.
Kodel nelemta su vaikais?
Eina sau, tu kelinta karta jau po IUI buvai pastojusi? 3?
Tai gi super, priezasti radot. Tik tiek ir reikia. Kita karta nesusirgti.
Nusiramink, apverk situacija, prisigerk, pasistiprink organizma.
Musu visos lygos nuo nervu, net angina.
Gaila labai, tokia gera galimybe buvo stebuklui.
Bet tai тikrai nepabaiga!!!
Кada ten tavo dimimo diena? Padovanosiu tau keptuve. Su instukcija kokia jinai naudinga bendravimui su vyru.
Atsakyti
labryt..
iš to, kad vakar vėlai vakare pamaudeno dešinį kiaušintakį, sprendžiu, kad O vis dėlto įvyko vakar. kodėl OT nieko nerodė?? dariausi vidury dienos, šlapimas buvo koncentruotas.. nieko nebesuprantu. aną kartą visą savaitę rodė II, o dabar, dieną prieš O, vos įžiūrimą vaiduoklį teparodė..
jei per parą paauga iki 2 mm, tai geriausiu atveju sprogo ~19 mm folis, tai normalus dydis? bet kokiu atveju, į durnių traukinį nespėjau, nes MB tik šian grįžta iš komandiruotės, o vakare jau bus per vėlu dry.gif
Atsakyti
Zuzla, tu gal vis delto nespresk apie ivykusia O pagal pamaudenimus, man tai atrodo dar maziau patikimas budas nei OT (as buvau is tu, kurioms OT rodydavo O, o ji is tiesu neivykdavo). Gris vyras ir megaukites vienas kitu, pagadink dar jei nori testukus, bet kazkaip manau, kad kai taip stresuoji, tikrai leliui kibti nepadedi.
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 11, 08:27)
Zuzla, tu gal vis delto nespresk apie ivykusia O pagal pamaudenimus, man tai atrodo dar maziau patikimas budas nei OT (as buvau is tu, kurioms OT rodydavo O, o ji is tiesu neivykdavo). Gris vyras ir megaukites vienas kitu, pagadink dar jei nori testukus, bet kazkaip manau, kad kai taip stresuoji, tikrai leliui kibti nepadedi.


oi ne, nestresuoju aš, tiesiog tyrinėju savo organizmą smile.gif aš žinau, kad vistiek pastoti be gydytojų pagalbos neišeis, todėl viltis labai menka schmoll.gif bet gi žinai, norisi viską išnaudoti ir žinoti, kad iš savo pusės viską padariau.
Atsakyti
Zinau. Bet vis tiek nebuk tokia isitikinus, kad O tau jau buvo, o ne dar bus smile.gif

Imk virusiuka ir tikek, kad pavyks, nes juk jei pati netiki, tai kam tada isvis ka nors daryti 2.gif 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 11, 08:50)
Zinau. Bet vis tiek nebuk tokia isitikinus, kad O tau jau buvo, o ne dar bus smile.gif

Imk virusiuka ir tikek, kad pavyks, nes juk jei pati netiki, tai kam tada isvis ka nors daryti 2.gif 2.gif


geriau jau būtų buvus, nes šian 23CD.

gaudau 4u.gif ir tikiu.
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 10, 21:44)
Sangira- nezinau, kokai jau ten viltis, jei 6 sav matosi puslyte ir atitinka dydziai ir hcg, o 7+3 sav puslytes nera o matosi trys kazkokie taskeliai vietoj jos, hcg didelis bet nepakankamas 7+3sav..Nu as gi visada kaip ne visas svietas, tai man net echo vat rodo nesamones, kad gyd galva kraipo..Yra dr toks baisus daiktas kaip pusline isvisa, cia po nesivystancio buna gal 1-2 proc is visu, tai vat jei dar toks man bus daiktas tai nebezinau jau, bijau ka ir galvot ir prisikalbet..

Labai gaila verysad.gif , parasik kaip seksis pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 10, 21:44)
Kas dar per blogos naujienos? doh.gif

Sangira- nezinau, kokai jau ten viltis, jei 6 sav matosi puslyte ir atitinka dydziai ir hcg, o 7+3 sav puslytes nera o matosi trys kazkokie taskeliai vietoj jos, hcg didelis bet nepakankamas 7+3sav..Nu as gi visada kaip ne visas svietas, tai man net echo vat rodo nesamones, kad gyd galva kraipo..Yra dr toks baisus daiktas kaip pusline isvisa, cia po nesivystancio buna gal 1-2 proc is visu, tai vat jei dar toks man bus daiktas tai nebezinau jau, bijau ka ir galvot ir prisikalbet..
uoj, neklausk...
nu ir man 7+3... kazkas su siuo skaiciumi, matyt, yra... tik man ne 3 taskai, o pilka deme..


QUOTE(Warwara @ 2012 01 10, 23:00)
Tik nesupratau visos istorijos reziume.
Kodel nelemta su vaikais?

Eina sau, tu kelinta karta jau po IUI buvai pastojusi? 3?


Reziume yra sulaukti sestadienio, kad isitikinti antros puslytes mirtimi. Siandien pirmasis bando iseidineti, ziuriu. Tai nezinau, ar datrauksiu iki sestadienio. S nuteike savarankiskam kraujavimui, be A nori apseiti..

Nelemta, nes vis kazkas trukdo. Arba nesigauna, arba zirniukai atimami. Vat kaip ir dabar - per angina, kuria nesirgau 20 metu beveik. Ir susirgau neiseinant is namu ir vyrui nesergant. be skersveju, be priezasciu. Tiesiog atsibudau su angina.

Po IUI pastojau 2 kartus, o trecia iskarto po tamoxi, ant tos stebuklingos 45 dienos vartojimo. Bet del tirsto kraujo (o gal ir PRG) pabego, kai mmm velavo savaite.

QUOTE(zuzla @ 2012 01 11, 09:15)
bet kokiu atveju, į durnių traukinį nespėjau, nes MB tik šian grįžta iš komandiruotės, o vakare jau bus per vėlu dry.gif

Nu gi speji, nepamirsk - 2 dienas IKI O, dvi dienas PO O ir per O. Turi 5 dienas pabandymui natur. Davai, tik darbuokis.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 11, 12:57)
Po IUI pastojau 2 kartus, o trecia iskarto po tamoxi, ant tos stebuklingos 45 dienos vartojimo. Bet del tirsto kraujo (o gal ir PRG) pabego, kai mmm velavo savaite.

O tu kai suzinojai HCG skaiciukus PRG nesidarei?gal tepliojo del jo trukumo? g.gif
Atsakyti