Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

Maidenana,laikykis....dvynukai...sakes,tu ju juk taip norejai...kazkoks juodasis periodas..bet jis baigsis..turi baigtis...svarbiausia...TU GALI PASTOTI!!!Kazkada turi pasisekti...va as jau desimt metu nesu maciusi teigiamo nestumo testo...na nors karteli...bet panasu tai neimanoma ir problemu nieks neranda....o tau tiesiog reikia sustiprinti organizma..nuvargo jis nuo pastovios itampos,streso vaistu,nesutarimu...atsigausi sustipresi ir BUTINAI PASISEKS
Atsakyti
anyway... nėr pasaulyje teisybės... angel_sadangel.gif

mad.gif

gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 18:13)
Zodziu, sena as jau vaikams. bala nemate, gyvensim su vyru dviese. nelemta tai nelemta.
Aciu uz uzuojauta, bet nieko nepaknysi.


Sveikos 4u.gif Maide- kaip gaila... Tai kur mano planas, kad issipildys tavo astrologines prognozes..Kaip cia dabar gaunasi, ka? ax.gif
As zinok pries keleta dienu, kai pamaciau tave landziojant nesivystanciu skyreli, net pagalvojau, kiba pagaliau musu Maide laukiasi ir domisi info..
Ziauriai gaila, zinok man atrodo cia dar nepabaiga, nepasiduok!

O man karsta vonia nepadeda, ciobreliai niekas nepadeda, ryt pas gyd ir pasakys kada ateit po peiliuku..nu gal tabietku duos..Bijau kaip nzn .. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 10, 20:54)
O man karsta vonia nepadeda, ciobreliai niekas nepadeda, ryt pas gyd ir pasakys kada ateit po peiliuku..nu gal tabietku duos..Bijau kaip nzn .. verysad.gif

Gal vis del to nepramusa, nes yra vilties?
Atsakyti
Oi merginos. Nagi kada prades siuos namucius tik geros emocijos ir naujienos lankyti.
Madelaina, vilties dar neprarandu, bet jei bus blogiausias variantas - skanaus vynelio sestadieni
Atsakyti
QUOTE(meskos @ 2012 01 10, 20:54)
Sveikos 4u.gif  Maide- kaip gaila... Tai kur mano planas, kad issipildys tavo astrologines prognozes..Kaip cia dabar gaunasi, ka?  ax.gif
As zinok pries keleta dienu, kai pamaciau tave landziojant nesivystanciu skyreli, net pagalvojau, kiba pagaliau musu Maide laukiasi ir domisi info..
Ziauriai gaila, zinok man atrodo cia dar nepabaiga, nepasiduok!

O man karsta vonia nepadeda, ciobreliai niekas nepadeda, ryt pas gyd ir pasakys kada ateit po peiliuku..nu gal tabietku duos..Bijau kaip nzn .. verysad.gif

man astrologinej prognozej buvo geras laikas pastoti ir rode daugiavaisi nestuma... tik 2012 metu prognoze neparode vaiko gimimo, bet vistiek tinkamas laikas pastoti. Nu ka jau. saukstai po pietu. beje, tai ne viena bloga zinia siandien, kita tokio pat ziaurumo.. pilnatis, ka padarysi.
Dar taip per apziura skaudejo negerai... Niekada neskaudejo.. O siandien...

O vynas tau irgi nepadeda? Yra gi kazkokios dar tablietkos. Na, Rusijoje jas naudoja, pas mus tai nera, tikriausiai.. Zinai kas dar gali padeti... Tik nesijuok.. Pasokinek nuo sofos ant grindu, tada atkibs puslele ir pramus.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 21:14)
Dar taip per apziura skaudejo negerai... Niekada neskaudejo.. O siandien...

nu man kiekviena karta per apziura trupuciuka skauda , nes ji ten labai giliai savo davikli kisa ir duodasi su juo fui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 21:14)
man astrologinej prognozej buvo geras laikas pastoti ir rode daugiavaisi nestuma... tik 2012 metu prognoze neparode vaiko gimimo, bet vistiek tinkamas laikas pastoti. Nu ka jau. saukstai po pietu. beje, tai ne viena bloga zinia siandien, kita tokio pat ziaurumo.. pilnatis, ka padarysi.
Dar taip per apziura skaudejo negerai... Niekada neskaudejo.. O siandien...

O vynas tau irgi nepadeda? Yra gi kazkokios dar tablietkos. Na, Rusijoje jas naudoja, pas mus tai nera, tikriausiai.. Zinai kas dar gali padeti... Tik nesijuok.. Pasokinek nuo sofos ant grindu, tada atkibs puslele ir pramus.


Kas dar per blogos naujienos? doh.gif

Kad zinok tie astrologai ziuri pastojima ir aplamai mato vaikus arba ne, jie gimimo neziuri..nesijuokit bet as vel prikibau prie astrologiniu prognoziu, tik dabar jau sake ir vyro visa info su gim valanda atsiust, tai gaudau dabar..Nes uz ko kabintis jau nebezinau..

Vyno gi bijau, o jei paskui teks su upeliais i ligonine, tai kaip as su tuo vynu..Tablietku yra ir pas mus bet gyd israso ir pagal mano info guldo dazniausiai i ligonine stebet kad nebutu nukraujavimo tikimybes..

Sangira- nezinau, kokai jau ten viltis, jei 6 sav matosi puslyte ir atitinka dydziai ir hcg, o 7+3 sav puslytes nera o matosi trys kazkokie taskeliai vietoj jos, hcg didelis bet nepakankamas 7+3sav..Nu as gi visada kaip ne visas svietas, tai man net echo vat rodo nesamones, kad gyd galva kraipo..Yra dr toks baisus daiktas kaip pusline isvisa, cia po nesivystancio buna gal 1-2 proc is visu, tai vat jei dar toks man bus daiktas tai nebezinau jau, bijau ka ir galvot ir prisikalbet..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskos: 10 sausio 2012 - 20:45
Maide blink.gif nu blyn kokia tu blink.gif
Slapta ji matai nuo visu doh.gif
Cia tau 4u.gif


Kas stimuliavosi Puregon? Mane domina kokias dozes skyre?
Atsakyti
Laba,
Maidenana, sunku patikėt, čia tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Merginos, susidomėjau ir aš tom astrologinėm prognozėm. Gal galit atsiųsti man kontaktus kokios astrologės? Labai norėčiau pabandyti. Jei galima, apšvieskit mane plačiau (kur, kiek, kada) smile.gif

Man šiandien 5 DPI. Jokių pojūčių, jokių nieko. Laukiam toliau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(pusniuke @ 2012 01 10, 21:55)
Laba,
Maidenana, sunku patikėt, čia tau 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Merginos, susidomėjau ir aš tom astrologinėm prognozėm. Gal galit atsiųsti man kontaktus kokios astrologės? Labai norėčiau pabandyti. Jei galima, apšvieskit mane plačiau (kur, kiek, kada) smile.gif

Man šiandien 5 DPI. Jokių pojūčių, jokių nieko. Laukiam toliau smile.gif


ir mane labai domintu blush2.gif Merginos, susidomėjau ir aš tom astrologinėm prognozėm. Gal galit atsiųsti man kontaktus kokios astrologės? Labai norėčiau pabandyti. Jei galima, apšvieskit mane plačiau (kur, kiek, kada) smile.gif

man 4 dpi, jau sen pradejo krutine mausti, ir pastoviai apacia maudzia.. g.gif doh.gif , gerai kad dirbti pradejau ir nebeturiu laiko diena apie tai galva sukti thumbup.gif , beja pradejau dirbti nestukes vietoje, skau gal apsikresiu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diana_j @ 2012 01 10, 22:05)
man 4 dpi, jau sen pradejo krutine mausti, ir pastoviai apacia maudzia.. g.gif  doh.gif , gerai kad dirbti pradejau ir nebeturiu laiko diena apie tai galva sukti  thumbup.gif , beja pradejau dirbti nestukes vietoje, skau gal apsikresiu  blush2.gif  lotuliukas.gif


Kaip skirtingai čia mums.
Pas mus darbe praeitą pavasarį trys kolegės viena paskui kitą išėjo gimdyt. Aš nesugebėjau apsikrėst verysad.gif
Atsakyti