Įkraunama...
Įkraunama...

IUI Namai 2012

QUOTE(Maidenana @ 2012 01 09, 21:41)
zinok, man tavo organizmas patapo visiska misle...


ir man.. kaip ne ciklas, tai naujovė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 09 sausio 2012 - 21:53
labryt..
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 11:26)


Laba,
Sapnavau, kad laukiuosi berniuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 10:26)

schmoll.gif Man šalta ir noriu miegot unsure.gif

Miargos, pakeičiau kliniką... Ir labai tuo patenkinta. Ačiū dianai_j notworthy.gif
Į VK neičiau niekad gyvenime daugiau. Tikrai. Ir nebijau garsiai pasakyt. Jau verčiau važiuočiau į kokią Lenkiją ar LAtviją, jei pasirinkimo daugiau nebūtų, bet į VK - nė už ką.

Mano situacija ta, kad bene vienintelė galimybė susilaukt vaiko - IVF. Dabar laukia laporoskopija, histeroskopija, tada dar koks vienas (ar daugiausia du) IUI, ir iš karto IVF. Aš taip ir norėjau. Bet vis tiek vakar žliumbiau. Ai, dėl visko smile.gif Dėl to, kad reikia daug pinigų, kurių tiek, kiek reiktų, mes neturim. Vėl ta operacija. Dzin, aišku, nebijau aš, nu bet mažai ten malonumo. Nebent narkozė biggrin.gif Ir dar... LABAI bijau IVF... Ne pačios procedūros, ne... Bijau, kad jei nepasiseks, daugiau padaryti aš nieko negalėsiu. Tada jau teks galvot apie įsivaikinimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grim: 10 sausio 2012 - 12:34
QUOTE(orchideja88 @ 2012 01 10, 13:28)
Laba,
Sapnavau, kad laukiuosi berniuko smile.gif

oplia biggrin.gif o ko noretum? mergaites ar berniuko?

QUOTE(Grim @ 2012 01 10, 13:32)
schmoll.gif  Man šalta ir noriu miegot  unsure.gif

Miargos, pakeičiau kliniką... Ir labai tuo patenkinta. Ačiū dianai_j notworthy.gif
Į VK neičiau niekad gyvenime daugiau. Tikrai. Ir nebijau garsiai pasakyt. Jau verčiau važiuočiau į kokią Lenkiją ar LAtviją, jei pasirinkimo daugiau nebūtų, bet į VK - nė už ką.

Mano situacija ta, kad bene vienintelė galimybė susilaukt vaiko - IVF. Dabar laukia laporoskopija, histeroskopija, tada dar koks vienas (ar daugiausia du) IUI, ir iš karto IVF. Aš taip ir norėjau. Bet vis tiek vakar žliumbiau. Ai, dėl visko smile.gif Dėl to, kad reikia daug pinigų, kurių tiek, kiek reiktų, mes neturim. Vėl ta operacija. Dzin, aišku, nebijau aš, nu bet mažai ten malonumo. Nebent narkozė biggrin.gif Ir dar... LABAI bijau IVF... Ne pačios procedūros, ne... Bijau, kad jei nepasiseks, daugiau padaryti aš nieko negalėsiu. Tada jau teks galvot apie įsivaikinimą.

o as ziurejau kazkokia laida tai nuknarkiau.

Tai sveikinu su teisingu sprendimu.
Kaip issiaiskinai del IVF? Pakalbejus su gydytoja? pas tave dabar nauja? O del pinigu neverta verkti, maziausiai verk del ju, nes, zinok, pampersai irgi ne centus kainuoja, bet argi verksi? Tik kad tau taip isejo, kad turi pirkti kazka dar iki pampersu. Nugi vistiek savo vaikui, ane? Nu vat ir nusislostom asaras ir nusiraminam 4u.gif
Per LP ir histero pamiegosi. Niekas ten neskauda, nepajusi, o po LP tau vieno IUI teprireiks ir viskas bus gerai ir pasibaigs tavo kancios. turesi kitokiu bedu - pilvo maudimus, embrioniuko vystymasi, pirmus spirius i pilva, lovytes rinkima ir nestukine fotosesija. Zodziu, apsisarvuojame kantrybe ir per siuos metus ivykdom plana "mano vaikas". Sutinki? Nu ir puiku. Tad - nervus i konservus ir eik folines isgerti - labai sveikia lialiui.
Atsakyti
Oi, Maidenana, tu nereali biggrin.gif

Aga, šių metų planas chuliganas - "Mano vaikas" smile.gif Man pasiseks jomajo, nieko nežinau brunette.gif

Dėl IVF gydytoja sakė, dar ir VK minėjo, kad greičiausiai teks artimiausiu metu. Man jau darytas vienas doh.gif

PEr LP oi miegosiu - či avienas fainiausių dalykų biggrin.gif Irgi darė, tai jau pojūčiai žinomi. Pamenu, labai jaudinaus. PAbudau pooperacinėj, gyd. klausia, kaip jaučiuosi. Sakau: "Gerai, ar radot ką nors?" Ji: "Taip, endometriozė, bla bla bla..." Aš jai: "Gydytoja, o ar galėtumėt vėliau papasakot, labai miegot noriu?" doh.gif LEido pamiegot biggrin.gif Kitą dieną irgi išlūžus buvau. O pats kaifas, kai suleidžia narkozę ir jauti, kad smigsi smile.gif Visad tokiais momentais pasakau: "Jau miegosiu, neskriauskit, iki" biggrin.gif

Maidenana, tu "ant biuletenio" dar?
Atsakyti
QUOTE(Grim @ 2012 01 10, 14:26)
Maidenana, tu "ant biuletenio" dar?

aga. jau trecia savaite. sian pas gydytoja. paziuresim ka sakys.
Atsakyti
Nu vat.
Zodziu. Po lapkricio menesio ziauriai idealiai nepavykusios IUI, mane S ikalbejo paskutiniajam. Su didelem isterikom pavyko ikalbeti vyra, susiriejome, siaip ne taip man uzteko jegu neismesti to gonalio pro langa per eilini kivirca. IUI turejo buti gruodzio 3, bet atejau "tik paziureti" ir skubos tvarka gydytoja nusprende man suleisti spermiukus. Vel isterikos, sauksmai, tikrai ne laiku, velus vakaras, penktadienis, zodziu.. IUI praejo kazkodel skausmingai, puse spermos isbego, dar teko vyro palaukti lauke.. zodziu... po IUI alaus atsigeriau.. o ka? Na toliau viskas kaip vadoveliuose, 10 dpi - implantacija ir vaiduoklis, kuris ryskejo kasdien, kol pagaliau netapo ryskesnis uz testine juostele, 17 dpi hcg 283, laimes pilnos kelnes, ketvirta savaite tepliojimai prasideda, didinam duphastono doze ir viskas gerai. po to angina, sloga, paracetamolis, antibiotikai. Sesta savaite (anginine savaite) gavom pirma nuotrauka, pusliukas toks fainas, vystosi, lai lai, siandien septinios savaites ir trys dienos... fainai.. bet pusliukas, t.y. pusliukai, nes pasirodo, buvo dvynukai, nebenori buti mano vaikais. Vienas mires pries keleta savaiciu, jie vienas uz kito, tai nesimate pirmai, o antras vat su nezymiu klaustuku ir del to klaustuko iki sestadienio pageriu dar duphastona ir tada apziura, nutraukiu vaistus ir persileidziu. tai vat. sio savaitgalio planas - prsileidimas.
Zodziu, sena as jau vaikams. bala nemate, gyvensim su vyru dviese. nelemta tai nelemta.
Aciu uz uzuojauta, bet nieko nepaknysi.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 18:13)
Nu vat.
Zodziu.


Mieloji, bet as niekaip nesuprantu vieno dalyko - kiek dar tavo gydytoja lauks kartu, kol persileisi iki tol, kol prades ieskoti priezasciu viso to?
Galu gale kiekvienas toks atvejis vis labiau demotyvuos tave ir tavo vyra ka nors daryti ateityje, bent susidaro toks vaizdas.

Zinau, kad nepades, bet imk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudde @ 2012 01 10, 18:23)
Mieloji, bet as niekaip nesuprantu vieno dalyko - kiek dar tavo gydytoja lauks kartu, kol persileisi iki tol, kol prades ieskoti priezasciu viso to?
Galu gale kiekvienas toks atvejis vis labiau demotyvuos tave ir tavo vyra ka nors daryti ateityje, bent susidaro toks vaizdas.

Zinau, kad nepades, bet imk  4u.gif

Persileidimo kaip tokio priezasti ji rado, aspirinas padejo isitvirtinti, tik lialkos su infekcija nesusidorojo, per mazas nestumas, kad isgyventu. Jeigu ne tas virusas, gal ir isnesiociau. Kai persileisiu, vis delto, AFS tyrima pasidarysiu.. Bet iki 7,5 savaiciu as nesu dar niekada datempusi.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2012 01 10, 18:13)

Eik tu sau skaitau isizuojusi, slapuke tu. Tai dabar ziurek buna, kad jei nestumas daugiavaisis vienas leliukas nustoja vystytis, o antra gal paviks isnesioti ka?Ka sake S?ar nors menkiausios vilties yra?kodel geri duphastona, kodel ji tau crinono nepaskire?
Atsakyti
QUOTE(Sangria023 @ 2012 01 10, 18:37)
Eik tu sau skaitau isizuojusi, slapuke tu. Tai dabar ziurek buna, kad jei nestumas daugiavaisis vienas leliukas nustoja vystytis, o antra gal paviks isnesioti ka?Ka sake S?ar nors menkiausios vilties yra?kodel geri duphastona, kodel ji tau crinono nepaskire?

vienas jau seniai nustojo vystytis, kad pries keleta savaiciu.. kad antras isgyveno mano angina sansu labai mazai. Na, man pagal pojucius yra aisku, kad nustojo vystytis vakar (nebetampo, papai pradeda kristi, pilvo nebemaudzia), tai iki sestadienio vis dar gersiu dupha, kad isitikinti, kad jau tikrai nebera ko gelbeti. O dupha geriau, nes buvo gresiantis (nors dabar manau, kad antras iseiti norejo), ir as siandien turejau keisti ji crinone. Bet kad nebera prasmes. Dvynukai buvo lygiagreciai issideste, vienas uz kito, todel iskarto ir nesimate.
Atsakyti