Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi jomis tema

QUOTE(ikkuna @ 2012 01 09, 15:49)
Mano irgi nudžiovino pumpuriukus, pageltę jau ir raukšlėjasi. Tik dabar susiprotėjau atsinešt termometrą į kambarį, tik 18 laipsnių... Per vėsu gal? Ką su tuo žiedstiebiu dar augančiu daryt? Keliasi jis viršun, bet pumpurų daugiau nebeformuoja... Nukirpt ar palikt augti?

Aš palikčiau toliau augti smile.gif Mano kambaryje net 18 turbūt nėra, bet pumpurai tai jau atrodo tuoj perplyš per pusę mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš kažkaip apsiraminau.... smile.gif Buvau užzinešus ligą savo gėlėm,tai atsijojo gražiai doh.gif verysad.gif ir dabar jau noro didelio nėra...Gal vasarop smile.gif Todėl džiaugiuosi jūsų gėltytėmis wub.gif
Atsakyti
man šita patiktų ax.gif
Papildyta:
ir šitą tamsią priglausčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2012 01 09, 17:17)
Aš palikčiau toliau augti smile.gif Mano kambaryje net 18 turbūt nėra, bet pumpurai tai jau atrodo tuoj perplyš per pusę mirksiukas.gif



Paliksiu ir aš, žiūrėsiu, kas lauks toliau. Spėju, kad per vėsu ir per sausa buvo, pumpurėliai mažuliukai buvo, čiut didesni už obuolio sėklytę. O gal ne per sausa, gal per dažnai purškiau ir supūdžiau pumpurėlius. g.gif
Tebūnie, svarbiausia, kad pats augalas nepražūtų.
Atsakyti
4u.gif

paskutini karta savo geliukus mirkiau pries kaledas, po to komandiruote. Dabar grizus radau kad pumpurai keliu nudziuve, manau truko dregmes cool.gif gi palanges virs radiatoriu randas, tai nors atrodo kad ziema ir vesiau ir saulutes ner, bet vis tiek vazonus isdziovina...


QUOTE(ikkuna @ 2012 01 09, 19:08)
Paliksiu ir aš, žiūrėsiu, kas lauks toliau. Spėju, kad per vėsu ir per sausa buvo, pumpurėliai mažuliukai buvo, čiut didesni už obuolio sėklytę. O gal ne per sausa, gal per dažnai purškiau ir supūdžiau pumpurėlius.  g.gif
Tebūnie, svarbiausia, kad pats augalas nepražūtų.



Atsakyti
Aš manau, kad bus per daug drėgmės gavę. Nes gerą savaitę kasdien ją purškė mano mama. Ale purškė taip, kad keli lapai net buvo smarkiai suminkštėję, stipriai susiraukšlėję. Dabar visiškai nebepurškiu kelios dienos, tai lapai jau sveiksta, po truputį kietėja, raukšlės nyksta, bet pumpuram tai basta karapuzikai. Labiausiai gaila, kad tai turėjo būt pirmas naminis žydėjimas ever. Bet kaip nors išgyvensiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 09, 16:35)

Tina*-su PIRMUOJU gimtadieniu tavo mažą pupą 4u.gif dalinuosi tortu ir žvakutę ''perleidžiu'' birthday.gif ,man jau jų per daug vienai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *woman*: 11 sausio 2012 - 21:43
Šią savaitę pražydusios smile.gif tik žiedai mažesni nei vasarą buvo...

user posted image]

user posted image]
Atsakyti
Uranija, bigsmile.gif kaip gražu wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif na maniskes 3orchidejos jau pumpurelius krauna smile.gif ant vienos virs 20 ziedeliu jau,tik dar nezydi:) kitos truputi "bednesnes" kolkas po ~4pumpurelius turi.jau kaip laukiu kada suzydes...nusipirkau trasu-lazdeliu ir tada pradejo kraut tuos pumpurus
Atsakyti
QUOTE(Uranija5 @ 2012 01 12, 21:38)
Šią savaitę pražydusios  smile.gif tik žiedai mažesni nei vasarą buvo...

gražuolės wub.gif o antrosios ''ūsiukai'' kokie bigsmile.gif
Atsakyti
Uranija, labai grazios bigsmile.gif
Atsakyti