Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi jomis tema

Jetau, pradėjau jau seiles varvinti. Vyras jau informuotas, kad kažką pirksiu lotuliukas.gif Išsirinksiu kokį falenopsį, kad ramiau pačiai būtų ir lengviau prisitaikytų. Galvoju, gal kokį kryžmintą (jei gerai suprantu, kur būna nurodytos dvi nuotraukos ir tarp jų x). blush2.gif
Atsakyti
Pas mane gedulas šiandien...Darant generalinę tvarką teko du vazonus orchidėjų išmesti...Numarinau ir netagaivinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2012 01 08, 16:08)

Kadangi pumpurėlis išlindo ir prasiskleidė jau namuose (gavus prieš tris sav. nebuvo nei matyti jo) - beveik užskaitau kaip naminį žydėjimą biggrin.gif šalia - mandarinas, nedidukas biggrin.gif


ooo, koks Gėris thumbup.gif Partizane, kuo vardu šis "mandarinas" ?
Atsakyti
QUOTE(*woman* @ 2012 01 07, 02:19)
mumrika-pas zviozdą falenopsiam 30 proc nuolaida,dar pora yra tų gražių,bet jis neduoda kuistis,o nekuitus pirkt nenoriu  schmoll.gif už šakelę su pora žiedų pasimerkimui,tai daugoka manau...,vyras sakė nueis pakuist jei noriu,bet jau nežinau ar noriu,senokai jos ten. Gal tikrinai?  g.gif

QUOTE(mumrikas @ 2012 01 07, 09:14)
o pas žvaigždūną maximoj nebuvau

Buvau šiandien pas tą jūsų gražiąją gėlelę. biggrin.gif Deja, taip jo ir nepamačiau, dirbo kažkokia mergaitė verysad.gif Tai paprašiau, kad parodytų visus falenopsius iš apačios. Išrodė visus, kainos 5-10 Lt be žiedų jau, tačiau ji buvo susirašiusi kur kas kaip žydi. Pamačiau vieną falenopsį, tą kur žiedstiebį galima visaip lankstyti žydi ypač dideliais baltais žiedais, kaina 10 lt buvo, bet atsisakiau, nes už 5 žadėjau pasiimti kokį varganą augalėlį, tačiau tą patį atidavė už pitaką lotuliukas.gif Po šaknų apžiūros nukirpau tik vieną ir tai su maža dėmele blush2.gif Dabar pagal lapų dydį jis yra didžiausias mano kolekcijoje, beveik toks pats kaip mumriko "kopūstas". thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(mumrikas @ 2012 01 07, 09:14)
Aš iš ten noriu geltono phalaenopsio su vyšninėms dėmėm, tai reiks nulėkt apsižvalgyt g.gif

Mačiau ten tokį, tik kainos nežiūrėjau, nes pati norėjau jį prigriebti, LABAI gražiai atrodė thumbup.gif
Atsakyti
Mačiau Mandarino Rimi midi dydžio falenopsiai po 9.99 Lt bigsmile.gif Nedaug ten jų, bet nestandartinių spalvų. Bet nelindau kelti žiūrėti šaknų, nes jei būčiau radus kokį sveiką, tai būčiau su juo ir grįžus. Bet kaina tai liuks.
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2012 01 08, 22:09)
Buvau šiandien pas tą jūsų gražiąją gėlelę. biggrin.gif  Deja, taip jo ir nepamačiau, dirbo kažkokia mergaitė verysad.gif


Tai vat vat kad pagrindinio žiedo ir nematei - ką ten kažkokie phalaenopsiai prieš mūsų gėliną lotuliukas.gif

O mano kopūstas pati matei, kad gyvai atrodo kaip koks monstras doh.gif Bet doh.gif kol žydi gali augt ir didėt kiek panorėjęs biggrin.gif

Pati Maximoj vis dar nebuvau šiom dienom, bet brolį apsižvalgyt pasiunčiau, mat anas visai šalia gyvena. Tai sakė tas geltonas violetinėm dėmėm nenukainuotas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mumrikas: 09 sausio 2012 - 11:22
QUOTE(melynake* @ 2012 01 07, 20:37)
Prazydo deimantelis  wub.gif  ,tik foto nekokybiska sad.gif
user posted image

4u.gif va tokio kaip tik ieskosiu,jei nepavyks isgelbeti panasaus,maximoj pirkto,o sakykit jo spalva kaip nuotraukoj,ar violetine labiau?
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2012 01 09, 11:21)
Pati Maximoj vis dar nebuvau šiom dienom, bet brolį apsižvalgyt pasiunčiau, mat anas visai šalia gyvena. Tai sakė tas geltonas violetinėm dėmėm nenukainuotas doh.gif

Gali būti, tačiau -30% nuolaida jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2012 01 09, 14:25)
Gali būti, tačiau -30% nuolaida jam smile.gif


Tai tep, bet kadangi jau ir taip gelių daugiau nei reik (pati matei, kad visos palangės "tirštai" nustatytos vazonikais biggrin.gif ), tai randu pretekstų dar nepirkt - sakau, kad pirksiu, kai bus labai pigu lotuliukas.gif
Atsakyti
O as gimtadieniui noreciau to svaigiai kvepiancio voro wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evers @ 2012 01 07, 12:16)
pas mane taip pat,sukrauna žiedus ,žiedukai kai kiek didesni ir numeta juos..


užjaučiu verysad.gif ,man panosėj jau styro plikas stiebas,nukrito paskutinis pumpuras iš 7 ...,žydi tik vienas paprastutis pigutis ir ludisija

QUOTE(rrine @ 2012 01 07, 22:27)
galima, kai pirkau nukainuotas katlėjas


bigsmile.gif gražių radai? biggrin.gif

QUOTE(Partizanė @ 2012 01 08, 17:08)
šalia - mandarinas, nedidukas biggrin.gif


na ir fainuolis wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Isdykelle @ 2012 01 08, 23:09)
Buvau šiandien pas tą jūsų gražiąją gėlelę.


teks dar atvažiuot biggrin.gif

QUOTE(mumrikas @ 2012 01 09, 13:21)
Tai vat vat kad pagrindinio žiedo ir nematei


drinks_cheers.gif

QUOTE(Tina* @ 2012 01 09, 16:35)
O as gimtadieniui noreciau to svaigiai kvepiancio voro  wub.gif


ir aš nepykčiau už tokį vorą ax.gif
Atsakyti
Mano irgi nudžiovino pumpuriukus, pageltę jau ir raukšlėjasi. Tik dabar susiprotėjau atsinešt termometrą į kambarį, tik 18 laipsnių... Per vėsu gal? Ką su tuo žiedstiebiu dar augančiu daryt? Keliasi jis viršun, bet pumpurų daugiau nebeformuoja... Nukirpt ar palikt augti?
Atsakyti