Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi jomis tema

Sakykit ar eina panaudot ermitazo pinigus (kur maximoj duoda) nukainuotoms orchidejoms?
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2012 01 07, 16:12)
Sveikos, gražuolių augintojos smile.gif
Labai kukliai pražydo mano nobile tipo dendrobioum  blush2.gif

koksai ryškus... wub.gif

QUOTE(eliss @ 2012 01 07, 19:17)
Šiandienos pirkinukas.Savo kolekcijoj miniuko dar neturiu smile.gif


labai dailus.... thumbup.gif

QUOTE(melynake* @ 2012 01 07, 20:37)
Prazydo deimantelis  wub.gif  ,tik foto nekokybiska sad.gif


mm...kaip gražu... wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2012 01 07, 20:39)
Sakykit ar eina panaudot ermitazo pinigus (kur maximoj duoda) nukainuotoms orchidejoms?

galima, kai pirkau nukainuotas katlėjas man pardavėja dar paskaičiavo , kas geriau apsimoka ar ermitažo pinigus naudot, ar nuo ačiū kortelės atskaičiuot (1 ačiū litas- 4 ermitaže pinigai) 4u.gif tik , kad dengt tais pinigais galima 25 proc. perkamų prekių sumos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrine: 07 sausio 2012 - 20:29
Giriatės jūs čia tais žiedais, ajajaj. Gražu wub.gif
Aš vis tūpčioju ir žiūriu, ar džiūsta pumpurai, ar ne. Bet jie tokie mažuliukai, kad nesuprantu. Tik iš žalsvos spalvos kažkokie balsvi tapo. Nesuprantu. Nesvarbu, bus kaip bus.
Atsakyti
Organizuoja užsakymą pagal norus orchidejos.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2012 01 08, 09:01)
Organizuoja užsakymą pagal norus orchidejos.lt  ax.gif

taigi,gal ir neblogai,bet problema,kaip paskui pasiimti,jei šalta bus g.gif aš vis dar tikiuos ,kad žiemos sulauksim smile.gif
Atsakyti
Aš tai praleisiu. Man šitas šildymo metas košmaras, bijau, kad neapsipras pas mane naujas koks augalas. Kur gi tas pavasaris doh.gif
Atsakyti
Kauno Prismoje yra katlėjų su žiedais ir pumpurais (geltona su raudonu), tokie neblogi krūmeliai, kaina lygtais 25,-
Dėl užsakymo, tai dar nžn, man labiausiai italai patiko, nesvarbu, kad brangesni, tačiau puikiai prisitaikė, jokių problemų.
Geriau pažiūrėsiu ką patys atsiveš pardavimui.
Niekad nemėgau mažų falenopsių, bet po truputį jie mane užvaldo dėl savo kompaktiškumo.
Atsakyti
Su Naujais 4u.gif

user posted image

user posted image

Kadangi pumpurėlis išlindo ir prasiskleidė jau namuose (gavus prieš tris sav. nebuvo nei matyti jo) - beveik užskaitau kaip naminį žydėjimą biggrin.gif šalia - mandarinas, nedidukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 08 sausio 2012 - 15:10
QUOTE(rarity @ 2012 01 07, 17:12)
Sveikos, gražuolių augintojos smile.gif
Labai kukliai pražydo mano nobile tipo dendrobioum  blush2.gif

kokia graži smile.gif
Atsakyti
Partizane, kokia miniatiūra wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ojej, kaip gražu mažiukas žiedelis wub.gif
Atsakyti