Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi jomis tema

QUOTE(eliss @ 2012 01 02, 13:41)
Sausio žiedai smile.gif



QUOTE(Tina* @ 2012 01 02, 15:53)
Reik ir man naujus metus su ziedais pradet  smile.gif



QUOTE(lasvegiete @ 2012 01 02, 20:18)
Prazydo Paphiopedilum Macabre Lady
Paphiopedilum Omdurman:



QUOTE(evers @ 2012 01 05, 16:45)
dar viena nežiniukė pasirodė...žydim



QUOTE(Kkunigunda @ 2012 01 05, 17:23)
Gražiais žiedeliais pradedate temą ir aš įdedu dovanotą naujokę



QUOTE(Kkunigunda @ 2012 01 06, 17:02)
naujokės žiedai


Gražūs visi žiedai thumbup.gif wub.gif wub.gif

aš neturiu kuo girtis... gelsta ir byra pumpurai verysad.gif ,tiek laukiau,pykstu kaip ... ant visų pumpuruotų liko po pumpuriuką,tikiuosi bent pamatysiu kur kokia... ,jei ir epikatlėja taip ,tai bliausiu doh.gif

mumrika-pas zviozdą falenopsiam 30 proc nuolaida,dar pora yra tų gražių,bet jis neduoda kuistis,o nekuitus pirkt nenoriu schmoll.gif už šakelę su pora žiedų pasimerkimui,tai daugoka manau...,vyras sakė nueis pakuist jei noriu,bet jau nežinau ar noriu,senokai jos ten. Gal tikrinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*woman* @ 2012 01 07, 03:19)
mumrika-pas zviozdą falenopsiam 30 proc nuolaida,dar pora yra tų gražių,bet jis neduoda kuistis,o nekuitus pirkt nenoriu  schmoll.gif už šakelę su pora žiedų pasimerkimui,tai daugoka manau...,vyras sakė nueis pakuist jei noriu,bet jau nežinau ar noriu,senokai jos ten. Gal tikrinai?  g.gif


užuojauta dėl pablūdusių gėliukų - gal ir joms tokia žiema-nežiema protą susuko doh.gif Pas mane tfu, tfu, tfu kol kas kurios žydi, tai gerai ir gražiai žydi, o kirios žiedstiebius aukštyn kelia, tai laaaaabai iš lėto, bet kol kas užtikrintai. Peržiūrėjau kelių metų senumo nuotraukas, tai mano phalaenopsiai visad žiemą "apsižieduoja" ir sėkmingai, tai tikiuos, kad šie metai nebus išimtis blush2.gif

o pas žvaigždūną maximoj nebuvau - vengiu gėlių pardžių kaip velnias kryžiaus lotuliukas.gif žinau, kad noriu ir norėsiu dar ir dar, tai nuo pagundų slapstausi lotuliukas.gif Gal reiks kurią dieną valios stiprybę išbandyt - juk besigydantys nuo priklausomybių irgi turi su savo silpnybėm akis į akį susidurt lotuliukas.gif

Aš iš ten noriu geltono phalaenopsio su vyšninėms dėmėm, tai reiks nulėkt apsižvalgyt g.gif
Atsakyti
pas mane taip pat,sukrauna žiedus ,žiedukai kai kiek didesni ir numeta juos..gaila lqabai nežiniukės katlėjos kur buvau įkėlus nuotrauka-taip pat nurudavo žiedų užuomazga..ir cymbidium turėjo du žiedynkočius... verysad.gif
Atsakyti
wub.gif kokios grazios wub.gif
uzklydau ir negalejau nepakomentuoti groziu siu ax.gif
Atsakyti
Džiaugtis reikia, kad tik žiedai nunyksta, o ne patys augalai mirksiukas.gif
Neliūdėkit, merginos, aš jums į kompaniją. Pirmojo gyvenime žydėjimo laukiu, bet jau įtartinai vienas pumpuriukas vakar pageltęs ir čiut pasiraukšlėjęs atrodė... Šiaip tik du pumpurus suformavo ir sustojo. Jau nieko nebesitikiu, labai laukiu pavasario verysad.gif
Atsakyti
mano orchideja ant seno ziedstebio leidzia nauja zieda, ir dar leidzia visai nauja ziedstebi wub.gif ir dar isleido nauja ir ilga lapa wub.gif thumbup.gif clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myliugele: 07 sausio 2012 - 13:09
Sveikos, gražuolių augintojos smile.gif
Labai kukliai pražydo mano nobile tipo dendrobioum blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Rarity, grazu bigsmile.gif
Mano geliukai irgi nelabai patenkinti verysad.gif , ypac tie, kur prie radijatoriu. Katleja pradejo zieda kraut, pirma karta, deja jau dziusta... laukiu vasaros...
Beje, pradejau kurti savo orchideju albumuka, tikiuosi si savaitgali daug nuotrauku ideti smile.gif Reiks rasti laiko prisesti prie PC.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 07 sausio 2012 - 15:25
rarity, lb graži foto wub.gif
lasvegiete, console.gif , gal reik kokį putplastį padėt po apačia vazonų. Lauksim albumuko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rarity @ 2012 01 07, 16:12)
Sveikos, gražuolių augintojos smile.gif
Labai kukliai pražydo mano nobile tipo dendrobioum  blush2.gif

user posted image


vau kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
Šiandienos pirkinukas.Savo kolekcijoj miniuko dar neturiu smile.gif
Atsakyti
Prazydo deimantelis wub.gif ,tik foto nekokybiska sad.gif
user posted image

Atsakyti