Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
visi tie prietarai tik bereikalingas galvos skausmas 4u.gif na tie kur gasdina ax.gif
Atsakyti
Su atjauta žvelgiu į neįgaliuosius, nieko nebijau nestuke.gif
Atsakyti
Pasiklausau, bet nelabai kreipiu dėmesį..
Neužmigčiau per naktis, jei tikėčiau, nes mano močiutė labai jau fantazorka biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
jau tie bobučių prietarai tai tikra atgyvena šiuolaikiniame pasaulyje .Rankų negalima kiloti, bet ne dėlto, kad vikšrelė apsisukt gali, o dėl susitraukinėjančių pilvo raumenų, kurie gali iššaukti persileidimą arba išprovokuoti priesšlaikinį gimdymą, taigi stengiuosi kuo mažiau kiloti, bet kai būtina kažką iš aukščiau pasiekti tai kiloju, negi ant kėdės stosi, dar pavojingiau ax.gif
Vienas vienintelis prietaras man patinka: "nėščiajai negalima nieko atsakyti" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 07 18, 17:23)
Vienas vienintelis prietaras man patinka: "nėščiajai negalima nieko atsakyti"  lotuliukas.gif


sitas labai gerai kai turguj ka perki ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 07 18, 14:23)
jau tie bobučių prietarai tai tikra atgyvena šiuolaikiniame pasaulyje .Rankų negalima kiloti, bet ne dėlto, kad vikšrelė apsisukt gali, o dėl susitraukinėjančių pilvo raumenų, kurie gali iššaukti persileidimą arba išprovokuoti priesšlaikinį gimdymą, taigi stengiuosi kuo mažiau kiloti, bet kai būtina kažką iš aukščiau pasiekti tai kiloju, negi ant kėdės stosi, dar pavojingiau  ax.gif
Vienas vienintelis prietaras man patinka: "nėščiajai negalima nieko atsakyti"  lotuliukas.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 07 18, 17:23)

Vienas vienintelis prietaras man patinka: "nėščiajai negalima nieko atsakyti"  lotuliukas.gif

sitas mano mylimiausias ir vienintelis kuriuo tikiu thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
sveikos,
Netikiu pretarais
Atsakyti
Netikejau jokiais prietarais..
Atsakyti