Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Zinau kelis tuos prietarus,bet nesilaikau.Kerpu plaukus,dazau,manikiuras ,pedikiuras.Isivaizduokite nestuke.gif kuri tuos beveik metus laiko nieko nesidare.Nu kazkoks kosmaras butu.Is kitos puses geriau ju nezinoti tai tada visai ramu butu,o kai zinai tai kartais sukirba ta mintis.Taip pat kaip katinui perbegus kelia ,automatiskai nusispjauni per peti,nors niekada nepasitvirtina prognoze.Man labai grazu nestuke.gif ,kuri nail.gif visada susitvarkiusi.
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2010 09 04, 16:20)
Zinau kelis tuos prietarus,bet nesilaikau.Kerpu plaukus,dazau,manikiuras ,pedikiuras.Isivaizduokite  nestuke.gif kuri tuos beveik metus laiko nieko nesidare.Nu kazkoks kosmaras butu.Is kitos puses geriau ju nezinoti tai tada visai ramu butu,o kai zinai tai kartais sukirba ta mintis.Taip pat kaip katinui perbegus kelia ,automatiskai nusispjauni per peti,nors niekada nepasitvirtina prognoze.Man labai  grazu  nestuke.gif ,kuri nail.gif visada susitvarkiusi.

drinks_cheers.gif

Atsakyti
Netikiu schmoll.gif Vienas apsurdiskiausiu prietaru, kuri esu girdejus, kad jei nescia moteris pakelia rankas vaikui virkstele aplink kakla apsisuka biggrin.gif jau puse vaiku dar negime butu uzduse, jei tai butu tiesa lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei visais prietarais pradėti tikėti, tai bus baisu net kvepuoti... doh.gif
Atsakyti
Prietarai prietarais, bet va budama nestuke.gif jokiais budais krikstyt neiciau, ne uz ka... Yra deja ir artimoje gimineje tokiu nelaimiu atsitike, ir daug ko paklausi zinos atvejus, kad negerai baigesi nescioms krikstamotems...
O siaip kai kurie tie vadinami prietarai ateina is gilios senoves, per stebejimus ir pasikartojimus, taigi kai kuo tiketi galima o is kai ko galima tik pasijuokti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2010 09 04, 15:20)
Zinau kelis tuos prietarus,bet nesilaikau.Kerpu plaukus,dazau,manikiuras ,pedikiuras.Isivaizduokite  nestuke.gif kuri tuos beveik metus laiko nieko nesidare.Nu kazkoks kosmaras butu.Is kitos puses geriau ju nezinoti tai tada visai ramu butu,o kai zinai tai kartais sukirba ta mintis.Taip pat kaip katinui perbegus kelia ,automatiskai nusispjauni per peti,nors niekada nepasitvirtina prognoze.Man labai  grazu  nestuke.gif ,kuri nail.gif visada susitvarkiusi.

drinks_cheers.gif thumbup.gif pritariu, nera nieko grazesnio kaip prisizurejusi nescioji... nesuprantu as tu kurios anot bobuciu nei plauku kirpt gali, nei dazytis nei dar kitaip save grazinti.. nu apsurdas doh.gif
Atsakyti
netikiu tais visais prasimanymais, reikia vadovautis logika ir mokslu o ne bobučių prasimanymais, kaip galima visus metus nesikirpti, nedaryti menikiūro ir .t.t. gražu kai nestuke.gif susitvarkius pasigražinus, juk ji ne kažkoks ligonis g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintariele @ 2010 09 08, 13:51)
netikiu tais visais prasimanymais, reikia vadovautis logika ir mokslu o ne bobučių prasimanymais, kaip galima visus metus nesikirpti, nedaryti menikiūro ir .t.t.  gražu kai nestuke.gif susitvarkius pasigražinus, juk ji ne kažkoks ligonis  g.gif

drinks_cheers.gif labai daug ir įvairių prietarų yra, manau jie visi pramanyti tam ,kad apsaugoti nėštukę. Na sako megzti negalima, manau tik tam kad nėštukė neįsidurtų į pilvą. Sako ir pertvorą lįsti negalima, kad virkštelė neapsisuktų. Taip pat ir dėl to išgąsčio dėl gaisro, kad neliktų dėmių. O dar negalima į žmones su negalia žiūrėti. Tai nėštukei išvis 9mėn reiktų būt namie ir užsimerkus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2010 09 18, 14:28)
Na sako megzti negalima, manau tik tam kad nėštukė neįsidurtų į pilvą. 


O kaip mezgant galima isidurti i pilva? Tada ir su sakute valgyti negalima turetu buti, ir peiliu naudotis bigsmile.gif

As tai nesulaukiu, kada busiu jau kokius 7 men nescia ir pradesiu megzti kepurytes ir megztinukus busimam vaikiukui wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 18, 11:42)
O kaip mezgant galima isidurti i pilva? Tada ir su sakute valgyti negalima turetu buti, ir peiliu naudotis bigsmile.gif

As tai nesulaukiu, kada busiu jau kokius 7 men nescia ir pradesiu megzti kepurytes ir megztinukus busimam vaikiukui wub.gif

Aš nežinau, bet pati nelabai tiukiu. Kirpuosi, dažausi plaukus. Turiu priaugintus nagus. Ir dabar užėjo noras ką nors numegzti. O kodėl tik 7 mėn lauksi?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2010 09 18, 14:44)
Aš nežinau, bet pati nelabai tiukiu. Kirpuosi, dažausi plaukus. Turiu priaugintus nagus. Ir dabar užėjo noras ką nors numegzti. O kodėl tik 7 mėn lauksi?


Na, gal 6, nezinau dar tiksliai, bet noriu pradeti tada, kai nestumas i pabaiga eis. Mano nuomone ne tik megzti, bet ir pirktis daiktus, irengineti vaiko kambari reikia i nestumo pabaiga, nes anksciau yra persileidimo rizikos ir t.t., tai dar skaudziau butu, jei buciau pradejusi ruostis vaikelio atejimui. Bet tikrai nemanau, kad ankstesnis ruosimasis gali issaukti nelaime, toks prietaras, berods, irgi yra doh.gif

Be to, man labai grazu, kai mergaites rengiamos rozine, o berniukai zydra spalva, tai geriau is pradziu zinoti lyti, o tada imtis mezgimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruby Tuesday: 18 rugsėjo 2010 - 12:49
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 18, 12:48)
Na, gal 6, nezinau dar tiksliai, bet noriu pradeti tada, kai nestumas i pabaiga eis. Mano nuomone ne tik megzti, bet ir pirktis daiktus, irengineti vaiko kambari reikia i nestumo pabaiga, nes anksciau yra persileidimo rizikos ir t.t., tai dar skaudziau butu, jei buciau pradejusi ruostis vaikelio atejimui. Bet tikrai nemanau, kad ankstesnis ruosimasis gali issaukti nelaime, toks prietaras, berods, irgi yra doh.gif

Be to, man labai grazu, kai mergaites rengiamos rozine, o berniukai zydra spalva, tai geriau is pradziu zinoti lyti, o tada imtis mezgimo smile.gif

Reiškias kažkiek tiki prietarais?
Atsakyti