Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
as irgi ir dazau plaukus ir kerpu,ir manikiura ,pedikiura darausi,lakuojuos,nes kitos sako,kad ir to negalima doh.gif
va,vieninteli ka darau blush2.gif tai i liemenele isisegus mazyte mazyte grapkute,sako nuo pilviuko nuziurejimo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jordan @ 2010 04 30, 19:05)
as irgi ir dazau plaukus ir kerpu,ir manikiura ,pedikiura darausi,lakuojuos,nes kitos  sako,kad ir to negalima  doh.gif
va,vieninteli ka darau  blush2.gif tai i liemenele isisegus mazyte mazyte grapkute,sako nuo pilviuko nuziurejimo  blush2.gif  blush2.gif

idomu, kaip 9 menesius galima istvert be manikiuro ar pedikiuro lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nagaijuk susisuks, kojines suplys. galu gale ir i gineso rekordus pakliut taip galima blush2.gif
Papildyta:
pvz, plaukus per nestuke.gif tik 1 karta daziau, bet ne del prietaru, o del to, kad bais smirda man tie dazai, tai kazkaip nesinori. na, dabar tai pries gimdyma pasistengsiu nueit, nes galvoju, kad po gimdymo prie vaikelio reiks but, tai nebus laiko su plaukais terliotis.
Atsakyti
Girdejau, kad negalima nestukem liesti plaukuotu gyvunu, nes vaikas gims plaukuotas. Negalima kirpti plauku, nes kerpi vaiko gyvenimo metus. Negalima vaikscioti po skalbiniu virvemis, nes virkstele apsisuks aplink vaikeli. Yra daug tu prietaru, bet as kazkaip ju nesilaikau, tik plauku nekerpu, nes jau labai nemalonus tas prietaras
Papildyta:
Jei nėščioji išsigąsta (pavyzdžiui, gaisro), negali liesti rankomis savęs, nes toje vietoje, prie kurios ji prisilietė, kūdikiui atsiras didelis apgamas (hemangioma). Nu cia tai man nepasitvirtino, per visa nestuma nemaciau gaisro ir issigandusi nelieciau veido, o mergyte gime su hemangioma ant nosies. greiciau patikeciau jei nescioji issigastu ir vaikas gimtu su protveino deme, o ne su hemangioma.
Atsakyti
netikiu jokiais prietarais schmoll.gif Ir darai praktiškai viską, kas negalima - nuo plaukų kirpimo/dažymo iki vaikų krikštijimo irnesakyk.gif
Atsakyti
del plauku kirpimo tai esu girdejus kad ne vaikui metus,bet prota vaikui nukerpi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cinikiene @ 2010 03 03, 12:12)
Na nezinau gal tik sutapimas,bet kaip laukiausi antros atzalos nesiojau grandinele ant kaklo,kaimyne vis sakydavo nensiok nes vaikutis apsivynios virkstele, na kaip taip ir buvo pasirodo,va tau ir netikek ax.gif


greičiau kaimynė prikarksėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
kiek skaiciau tai labai daug naujagymiu buna virsktele apsisukus... kai nori visada tam randi 'paaiskinima'
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2010 05 16, 20:18)
greičiau kaimynė prikarksėjo  mirksiukas.gif

prikarksėt negali, ji ne burtininkė kokia biggrin.gif Tiesiog sutapimas.

QUOTE(js. @ 2010 05 16, 20:57)
kiek skaiciau tai labai daug naujagymiu buna virsktele apsisukus... kai nori visada tam randi 'paaiskinima'

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dream* @ 2010 05 16, 16:53)
Girdejau, kad negalima nestukem liesti plaukuotu gyvunu, nes vaikas gims plaukuotas. Negalima kirpti plauku, nes kerpi vaiko gyvenimo metus. Negalima vaikscioti po skalbiniu virvemis, nes virkstele apsisuks aplink vaikeli. Yra daug tu prietaru, bet as kazkaip ju nesilaikau, tik plauku nekerpu, nes jau labai nemalonus tas prietaras
Papildyta:
Jei nėščioji išsigąsta (pavyzdžiui, gaisro), negali liesti rankomis savęs, nes toje vietoje, prie kurios ji prisilietė, kūdikiui atsiras didelis apgamas (hemangioma). Nu cia tai man nepasitvirtino, per visa nestuma nemaciau gaisro ir issigandusi nelieciau veido, o mergyte gime su hemangioma ant nosies. greiciau patikeciau jei nescioji issigastu ir vaikas gimtu su protveino deme, o ne su hemangioma.


o jei namie šunį ar katę laikai? Neduokdie prisiliesi hihihi.gif

Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 05 17, 11:02)
o jei namie šunį ar katę laikai? Neduokdie prisiliesi hihihi.gif

cia jau ne prietarai, o is tikruju maziau nestuke.gif reikia kontaktuoti ir glostyti gyvunus del toksoplazmozes, uzkratu, grybeliu ir t.t., kuriuos paprastam zmogui galima gydyti vaistais, o nestukems kenkia tie vaistai
Atsakyti
Nesamone tie prietarai,svarbu netiketi ir neprisisaukti savo mintimis biggrin.gif
Atsakyti
Neklausau jokiu prietaru, isskyrus ta del ranku kilnojimo, nes man tik 6 sav. ir anksciau persileidima esu turejusi, tai bijau, kad ranku kilnojimas gali gimdos spazmus issaukti.

Labai idomiu prietariu prisiskaiciau biggrin.gif Jau prietaringoms bobutems tai plaukai pasisiaustu, jei pamatytu, kad ir siuvu (sako, vaikas su apgamu gims, jei nescioji siuva), ir mezgu, ir suni glostau... O ir plaukus kirpti zadu, nes jau apsiure galiukai. Labai prajuokino prietaras, kad negalima i randuotus zmones ziureti. As pries kelis menesius vejaraupiais persirgau, dar dabar pilna randeliu ant viso kuno, tai ka, dabar man i veidrodi nebeziureti? biggrin.gif

As esu girdejusi, kad jei nescioji issigasta ir paliecia kuria nors kuno vieta, vaikas ant tos kuno vietos tures pigmentine deme. Turiu as tokia deme ant sono, bet mama sake, kad nescia budama nebuvo labai issigandusi.
Atsakyti