Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Atogrąža @ 2009 09 30, 02:36)
Kodėl užvedant temą nepasinaudot paieška? Jau yra tema apie prietarus. Apie prietarus laukiantis, ten taip pat - marios.

ar tikite prietarais, kokiais tikite


todel, kad ana tema dvieju metu senumo...
Vadinasi ir prietarai joje yra pasene.
Mums reikia nauju prietaru..
Atsakyti
O as tikiu blush2.gif Man mama papasakojo kelis prietarus (ar ne prietarus) ir sake, kad jie pildosi, nes gyvenime buvo daug atveju, kuomet taip ir atsitiko. Pats zodis "prietaras" jau kvailai skamba, nes asocijuojasi su bobuciu pasakom. Vienas is ju - jei nescia moteris labai issigasta ir is isgascio griebiasi uz burnos, krutines ar kitos vietos, toj vietoj kudikiui bus deme. Sako, kad tiesa... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*matrioshka* @ 2009 09 30, 12:20)
O as tikiu blush2.gif Man mama papasakojo kelis prietarus (ar ne prietarus) ir sake, kad jie pildosi, nes gyvenime buvo daug atveju, kuomet taip ir atsitiko. Pats zodis "prietaras" jau kvailai skamba, nes asocijuojasi su bobuciu pasakom. Vienas is ju - jei nescia moteris labai issigasta ir is isgascio griebiasi uz burnos, krutines ar kitos vietos, toj vietoj kudikiui bus deme. Sako, kad tiesa... unsure.gif

nesamone.as kai nestuke.gif troleibuse nerealiai issigandau.griebiausi uz krutines,bet pas dukra jokiu demiu nera.kiekvienam prietarui galima surasti logiska paaiskinima.
Atsakyti
na kaip buvau nescia, tai uosviene vis paberdavo prietaru senosku man. neik ten, nedaryk to ir t.t. na isnesiojau, pagimdziau ir nei vienas tu prietaru man neisipilde. as ju tikrai nesilaikiau. cia paciom reikia spresti tiketi ar ne ir ar laikytis ju
Atsakyti
Yra toks vienas prietaras pas mus gimineje tarp nesciu moteru, man jis labai patikdavo, o siu metu laukiasi mano dukra, jai tas prietaras irgi labai patinka. Na jei tarkim nescia moteris ko nors issigando, na kas nors nepatiko, pamate kazka pasibaisetino, tai pagal kitus prietarus yra gasdinama, kad va dabar kazkas blogo vaikeliui nutiks ir t.t. TOKIU ATVEJU, PAKANKA SAU PASIZIURETI I PANAGES, IR VISKAS BUS OKEI thumbup.gif
Atsakyti
AS TAI TIKIU PRIETARAIS,BET KAI KURIE NEISSIPILDO,BET VISTIEK TIKIU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.179 @ 2009 09 30, 09:02)
todel, kad ana tema dvieju metu senumo...
Vadinasi ir prietarai joje yra pasene.
Mums reikia nauju prietaru..



thumbup.gif skamba kaip lozungas. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 28, 11:17)
netikiu. ir nesipildo.



pritariu
Papildyta:
QUOTE(*meduota* @ 2009 09 28, 11:17)
netikiu. ir nesipildo.



pritariu
Atsakyti
as tai tikejau,bet va jei antraji uztureciau 2.gif ,tai neklausyciau,plauku nedaziau ir nekirpau(pasekmes apsepe plaukai,ir po nestumo juos teko nusikirpt,nes ziauriau nusilpe buvo). nieko nepirkau iki 8 menesio ,o paskui su visu nestuke.gif ,taip sunku vaiksciot buvo,ir kantrybes neturejau ,rikt kraiteli,tai pirkau ,kad tik greiciau kojas istiest(geriau jau nuo kokiu 4 men ramiausiai ir ne per dizdziausiu pilvu pasimegaudama ir pasigrozedama kieviena daikteli isrinkciau). biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CiamciaLiamcia: 05 spalio 2009 - 21:04
Netikiu, bet aplinkiniai naglai juos grūda i smegenis. Tai rankų nekelk, tai to nematyk, tai ten nežiūrėk! HRRRRRRRRRRR... Nenorėdama išeini iš rikiuotės. fear.gif
Atsakyti
Nesilaukiu, bet is medicinines puses isiterpsiu, tai, kad ranku kelt aukstai nereikia besilaukiant. Ne prietarai cia. ax.gif Aisku virtuvej visu daiktu nesusidesi ant zemes, bet jei jau rankas reikia kelt, tai nereikia kelt staigiai.
Atsakyti
kaip kuriais tikiu
Atsakyti