Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
bet ar tiesa kad nestuke.gif negalima eiti i laidotuves.gal kam nors yra tai nutike.
buciau labai dekinga jai kas nors pasidalintumete savo nuomone. g.gif
Atsakyti
O šito prietaro tai net nežinojau. Buvau laidotuvėse dar nežinodama kad esu nėščia. beje situacija buvo neeilinė ir labai žiauri, nes būtent nėščia moteris laidojo vyrą verysad.gif Po kelių mėnesių gimė mergytė. tai turbūt nesipildo šitas prietaras
Atsakyti
susijusiu su nėštumu ne ne ne ir dar karta ne... reikėjo kažkada žmonėms tikėt kažkuo ( gaila kad iki mūsų dienų liko) kai negalėjo paaiškint moksliškai sugalvodavo prietarus na vnž NETIKIU ..
Atsakyti
QUOTE(dezira @ 2009 09 28, 12:37)
bet ar tiesa kad  nestuke.gif negalima eiti i laidotuves.gal kam nors yra tai nutike.
buciau labai dekinga jai kas nors pasidalintumete savo nuomone. g.gif

Kai buvai nėščia, teko dalyvauti dvejose laidotuvėse (močiutės ir dar vieno seno žmogaus, kuris buvo mano geras pažįstamas ir daug gero man buvo padaręs). Nieko blogo nenutiko mirksiukas.gif. Užtat jaučiuosi rami, atidavusi paskutinę pagarbą. Jei laidojamas žmogus, kuris tau nebuvo labai svarbus, tai aišku galima ir neiti - laidotuvės niekada gerų emocijų neprideda. Bet prietarai čia nieko dėti.
Atsakyti
Visiskai netikiu schmoll.gif
Atsakyti
Nnetikiu ir būdama nėščia nesilaikiau jokių prietarų thumbup.gif
Atsakyti
Ir durnam aišku, kad nėščia moteris yra daug jautresnė ir jai reikia saugotis blogų emocijų, kad neišprovokuotų aukšto kraujospūdžio, širdies permušimų, persileidimo ir pan.
Aš pati, būdama nėščia ,į laidotuves neidavau. Ne dėl prietarų, o dėl kūdikio saugumo ir mano ramybės.
Atsakyti
prietaras nr1:
jei nescioji negali per 10 sek mintinai sudauginti 28x7, reiskias jos vaikas bus kvailys.
Atsakyti
Tikiu kad prietarais tiketi neverta.

Beje, tie prietarai labai jau nesamoningi. Girdejau netgi tokia nesamone, kad koju depiliuotis negalima... lotuliukas.gif Man siuo atzvilgiu pasiseke, nereikia vargintis. Bet tai isivaizduoju moteri kurios kojites gausiai apauga, kaip ji atrodytu po 9 menesiu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
i kai kuriuos tikiu...Man kartais prietarai buna panasus i patarles, ir atvirksciai...
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 09 28, 16:42)

Bet tai isivaizduoju moteri kurios kojites gausiai apauga, kaip ji atrodytu po 9 menesiu  doh.gif  lotuliukas.gif


po 9 menesiu ji atrodys, kaip storas senis, kuris kas diena isgeria po 12 bokalu alaus -
su milzinisku pilvu, barzda kaip pas sekla ir vilnonem kelnem.
Atsakyti
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 09 28, 16:42)
Tikiu kad prietarais tiketi neverta.

Beje, tie prietarai labai jau nesamoningi. Girdejau netgi tokia nesamone, kad koju depiliuotis negalima...  lotuliukas.gif  Man siuo atzvilgiu pasiseke, nereikia vargintis. Bet tai isivaizduoju moteri kurios kojites gausiai apauga, kaip ji atrodytu po 9 menesiu  doh.gif  lotuliukas.gif



na to ir as nesu girdejusi,kad negalima depiliuotis,as jau depiliavausi g.gif
na manau viskas bus gerai nestuke.gif
Atsakyti