Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kol dar nesilaukiau leliuko as tu prietaru visai net ir negirdejau ir netikejau jais.o kai pastojau tai toku geradariu atsirado ne vienas vis kazka leptelt ir nuotaika sugadinti.stengiuosi neimti i galva visko ka pasako nes ir taip jau per dauk reguoju i viska per dauk jautri pasidariau,o kaip tik visa tao kenkia vaikeliui o ne kazkokie kvaili prietarai!
Atsakyti
mano mama siek tiek prisidejo prie kraitelio vaikui, o tevas - ne. ir man pakeltu tonu iskamiai pasake, kad iki vaiko gimimo nepirkciau. ka, po to stresuojant su keliu dienu leliuku viska pirkt? nesinori tais prietarais tiketi, tik gyvenima apkartina. nors per kairi peti pasispjaudau doh.gif
Atsakyti
Netikiu jokiais prietarais schmoll.gif Prietarai atsirado dar žiloje senovėje, kai nebuvo tokio kiekio ir taip lengvai prieinamos informacijos kaip šiais laikais, su tikslu apsaugot nėščiasias, jaunas mamas, bei kūdykius nuo įvairių traumų ar net mirties, kad viskas būtų daroma kuo teisingiau ir geriau. Pvz. yra toks prietaras, kad leliuką reikia vilkti tik išvirkščiais rūbeliais, jis atsirado iš to, kad anksčiau siuvamų rūbų siūlės būdavo labai storos ir gan stipriai įsirėždavo į dar begal švelnią ir plonytę kūdykėlio odelę, sutrikdydavo kraujotaką ir pan., tad kad taip neatsitiktų ir būdavo jaunos mamos bobučių patariamos vilkt lelius išvirkščiais rūbais smile.gif Ir su visais kitais prietarais panašiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ninna_Ricci: 22 liepos 2007 - 18:45
as stengiuosi ko maziau suzinoti tokiu prietaru ir daryti taip kaip man atrodo geriausiai. jei tiki taip ir atsitinka, nes saviitaigos galia yra didziule. taigi maziau kvarsinkite au galva su bobutes prietarais ir viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
na as irgi kazkaip neklausau jokiu prietaru... biggrin.gif darau kaip reikia ir neimu y galva. bigsmile.gif manau kad nesamones kazkokios... kaip man viena drauge pasake, kad nekirpciau plauku, kol busiu nestuke.gif . nu jau sakau nesamone. kaip tik kai paisikirpau atsigavo ir augt pradejo... tongue.gif taip kad tikrai neklausau...
Atsakyti
Jei tiki jais, automatiškai pradedi ieškoti to kas išsipildė ir nepastebi to, kas neišsipildo. Manau, neverta jais tikėti ir netikiu pati. smile.gif
Atsakyti
o kaip dėl makiažo bei nagų lakavimo? ar galima dažytis būnant nėščia?
Atsakyti
aš nesu labai prietaringa, bet nuo plaukų kirpimo tikrai susilaikau g.gif
Atsakyti
as manau ,kad tie prietarai nesamone,taip ir nesamoniu gali prisigalvot
Atsakyti
As tai kartais prisilaikau prietaru.. pvz., kai univiere laikydavau egzus, jokiu budu nesiplaudavau galvos (tipo blogas zenklas) unsure.gif bet iz tikro tas prietaras kaip siaudas budavo, kai laikyt eidavau nesimokius, tai siokia tokia vilti suteikdavo 4u.gif
O kai dabar leliaus laukiuos ir visos tetules ir bobutes prisako prietaru prietareliu, nu vis tiek as prisilaikau, nes pagalvoju (o kas jeigu.. blink.gif )
Atsakyti
As tai zinau, kad visi prietarai - nesamone, taciau baisiai pykstu, jei kas nors koki nauja vel pasako. Nori nenori, o pasilieka galvoje kazkokia baime, nepasitikejimas. Va su tais plaukais - na zinau, kad nesamone, kad negalima kirpti, bet vis atidedu vizita pas kirpeja ir atidedu - jau visi galiukai suskilineje. cray.gif
Atsakyti
[quote=RSebes,2007 08 20, 14:30]
na as irgi kazkaip neklausau jokiu prietaru... biggrin.gif darau kaip reikia ir neimu y galva. bigsmile.gif manau kad nesamones kazkokios... kaip man viena drauge pasake, kad nekirpciau plauku, kol busiu nestuke.gif . nu jau sakau nesamone. kaip tik kai paisikirpau atsigavo ir augt pradejo... tongue.gif taip kad tikrai neklausau...
[/quot

mes irgi planuojam vaikuti ir isgirdau, kad negalima kirpti plauku.
Ka sis prietaras reiskia?
Na o kodel negalima dazyti plauku, lakuoti nagu ir pan? Nesuprantu? ax.gif
mano ginekologe sake, kad nestumas nera liga ir viska darysi kaip iki siol dariusi, tik rekes save daugiau priziureti.
Atsakyti