Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Selga007 @ 2007 05 30, 17:04)
tai gal dar siuti negalima  4u.gif


Aha, apsivilkto ant savęs rūbo siūti negalima mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
na...aš tikiu...tai yra noriu apsaugot vaikutį...
prieš porą savaičių kaip tik mačiau labai negražų(gal su apsigimimu) žmogų, ir tai man užsifiksavo sąmonėj...kažkaip nejauku dabar, kai žinau, jad jau tada buvau..kokią savaitę nestuke.gif ...
Atsakyti
jau gailiuosi, kad perskaiciau sita tema doh.gif geriau buciau daug ko nezinojus,o tai tik baimiu nauju atsirado
Atsakyti
as tik kai kuriais tikiu smile.gif netikiu ta nesamone kad negalima plauku dazyti ir kirpti nesciai - visad daziau, krpau ir viskas gerai thumbup.gif netikiu tais prietarais del kaciu kad kai perbega reikia nusispjauti lotuliukas.gif ir netikiu kad kai nescia pamato nesveika zmogu tai gali pas pacia toks vaikas gimti, cia jau be jokio rysio visai doh.gif bet kazkaip tikiu, kad nesciai negalima perzengti kokio laido ar slango, nes vyksrele gali apsipinti apslink kalka vaikui blink.gif nes man tai su antraja maze buvo, gal sutapimas bet as tikiu...
Atsakyti
QUOTE(Karolina27 @ 2007 06 17, 10:35)
as tik kai kuriais tikiu smile.gif  netikiu ta nesamone kad negalima plauku dazyti ir kirpti nesciai - visad daziau, krpau ir viskas gerai  thumbup.gif  netikiu tais prietarais del kaciu kad kai perbega reikia nusispjauti  lotuliukas.gif  ir netikiu kad kai nescia pamato nesveika zmogu tai gali pas pacia toks vaikas gimti, cia jau be jokio rysio visai  doh.gif  bet kazkaip tikiu, kad nesciai negalima perzengti kokio laido ar slango, nes vyksrele gali apsipinti apslink kalka vaikui  blink.gif  nes man tai su antraja maze buvo, gal sutapimas bet as tikiu...

tai būtent-nesinori rizikuoti...
o dėl plaukų kirpimo-iš kur žinia, kad neprikirpai proto-gal būtų vunderkindas? lotuliukas.gif
Atsakyti
O asnetikiu jokiais prietarais. biggrin.gif Virkstele apsisuka nuo to,kad lelyte judri ir turi daug vietos, o perzengus perlaida nei lelyte pajudreja nei vietos padaugeja, taigi grynas pritaras 4u.gif Del visu kitu prietaru ieskauloginio paaiskinimo, jeigu jo nera - tik smagiai pasijuokiu 4u.gif
Atsakyti
man mociute sake, kad negalima plauku kirpti, per pirma nestuma nekirpau, o dabar 2 karta nestuke.gif ir tokie ilgi plaukai jau pavargau juos tvarkyti, galiukai visai sudile, labai noriu nusikirpti, bet bijau. gal esat girdejusios tikru atsitikimu, del plauku kirpimo, ar bent sutapimu?
Atsakyti
QUOTE(Severute @ 2007 07 01, 19:47)
man mociute sake, kad negalima plauku kirpti, per pirma nestuma nekirpau, o dabar 2 karta nestuke.gif  ir tokie ilgi plaukai jau pavargau juos tvarkyti, galiukai visai sudile, labai noriu nusikirpti, bet bijau. gal esat girdejusios tikru atsitikimu, del plauku kirpimo, ar bent sutapimu?

Nei Jūs pergyvenkit, nei klausykit tų prietarų, o sutapimų visada galima rasti bigsmile.gif Čia tas pats, kas būrimas - kiekviena mūsų gali išburti kokiai nors jaunai merginai gerą vyrą, vaikelį, ateityje būstą ir t.t. ir tikriausiai bent pusei pataikytume smile.gif Bet tai nereiškia, kad mes geros būrėjos - tiesiog sutapimas wink.gif
Netikėjau nė vienu prietaru, dariau ką norėjau, neribojau savęs ir viskas puiku. Vaikelis gimė sveikas be jokių komplikacijų, taip kad nusiraminkit ir eikit pasigražinti rolleyes.gif
Atsakyti
turbut taip ir padarysiu, g.gif neuzilgo gristu i Lietuva reiks koki trumpa kirpima pasidaryt, kad su tais plaukais maziau problemu butu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Severute @ 2007 07 04, 13:26)
turbut taip ir padarysiu,  g.gif  neuzilgo gristu i Lietuva reiks koki trumpa kirpima pasidaryt, kad su tais plaukais maziau problemu butu. smile.gif

Čia ne į temą, bet Jūsų mergytė vos 9 d. jaunesnė nei mano smile.gif
Atsakyti
Netikiu prietarais, tšaip pat nemėgstu jokių mistinių istorijų ir filmų schmoll.gif prisižiūri žmonės, prisigalvoja į vairių dalykų, kam to reikia 4u.gif
Atsakyti
Del ranku kilnojimo....
kad virkstele apsisuks - cia prietaras...
Bet to daryti negalima, nes gali atsitikti negeru dalyku .. prieslaikinis gimdymas pvz. as vos pora sekundziu is aukstos lentynos traukiau patalyne.. o po poros valandu atsigulus i lova - nubego vandenys... teko gimdyt 30 savaiciu vaikus... taigi cia ne prietaras ir bet kuris gydytojas draudzia tai daryt nes turi tam mokslini paaiskinima.... ax.gif
Atsakyti