Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Zangute @ 2007 01 22, 17:15)
Sako,kad negalima nesciom dirzu nesioti,nes gali apsivyti virkstele vaikuciui aplink kakla. Ir pati budama nescia esu gavus tokia pastaba. Bet blink.gif  tai kodel tada siuna nestukems rubus su dirzeliais??? g.gif
Nelabai tikiu prietarais. Manau,kad reikia vadovautis sveika logika. drinks_cheers.gif


O tokio dar nebuvau girdejusi.
Atsakyti

QUOTE(ingutera @ 2007 01 23, 09:06)
aš irgi stengiuos netikėti prietarais. bet vienu tikiu, kad geriau stengtis išsigandus negriebti sau už kažkur, pvz. veido ar rankų, nes ten mažiukui gali būti paskui kažkokia žymė. nes pas mano mamą yra ant piršto, ir šiaip girdėjau nemažai istorijų. mirksiukas.gif bet šiaip dėl diržo, dėl mezgimo, dėl plaukų nekirpimo tai kažkaip tikrai net nesinori tikėti...



o vat prisiklausius visokiu prietaru ir dar su realiais pvz, dabar ziauriai pradejau nervuotis, nes jau daug kartu buvau issigandus sunu (cia jie laksto visi be pavadeliu ir antsnukiu, tad aploja kas antras, o jie tikrai nera mazyciai). verysad.gif Vat ir pradejau bijoti visokiu kiskio lupu, demiu ir t.t. , nors puikiai suprantu, kad labiau kenkiu apie tai galvodama, bet man kitaip neiseina verysad.gif
Atsakyti
Netikiu prietarais, juk ne viduramžiais gyvenam...
Atsakyti
Gal žinot kodėl nestuke.gif negalima būti krikšto mama?
Atsakyti
QUOTE(joločka @ 2007 05 27, 10:22)
Gal žinot kodėl  nestuke.gif  negalima būti krikšto mama?


Tiksliai nepasakysiu, bet kad nesciai negalima krikstyti kito vaikucio, tai tikrai esu girdejusi. Tipo, negali dar negimes, nekrikstytas vaikiukas krikstyti kito vaikiuko. Atseit kenkia tam negimusiam vaikeliui, jei nescia mama kazka krikstija.
Atsakyti
Aš tais prietarais tai nelabai tikiu
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2007 05 27, 13:18)
Tiksliai nepasakysiu, bet kad nesciai negalima krikstyti kito vaikucio, tai tikrai esu girdejusi. Tipo, negali dar negimes, nekrikstytas vaikiukas krikstyti kito vaikiuko. Atseit kenkia tam negimusiam vaikeliui, jei nescia mama kazka krikstija.


Na aš irgi kažką panašaus girdėjau, bet tiksliai nežinau tos reikšmės. Esu buvusi pas būrėją, tai ji abai pabrėžė šį prietarą, kad jo reikia laikytis. O kai paklausiau dėl tokių prietarų kaip vežimėlio, kraitelio pirkimas, tai sakė, kad tai nesąmonė.
Atsakyti
As esu 7 savaite nestuke.gif . Nors netikiu visais bobuciu prietarais, bet vis delto man neramu. unsure.gif
Darbe niekas nezino apie mano nestuma. Iseidama is darbo pakeliui du kartus perzengiau per 30 cm aukscio virve, kadangi buvo praejimo. Darbe dirba toks jaunas berniukstis devil.gif , kuris mane siek tiek isgasdino is nugaros, pajuokavo tipo.
Nors netikiu tais ismyslais, bet prisiskaiciau ivairiu istoriju, kad manau tuoj pradesiu jais tiketi wacko.gif
Ar yra kam pasitvirtine tie prietarai>??????? verysad.gif
Kaip isnesioti tas 40 sav.????? huh.gif g.gif
Atsakyti
Man labai patinka megzti ir aš galvoju, kad neblogai būtų būsimam lėliukui keraitelį pradėti megzti, bet vėl gi per anksti g.gif o megzti nepatartina, nes tipo sako virkštelė apsivinios g.gif nežinau tikėti ar ne. Bet kai esi nestuke.gif visom nesamonėm pradedi tikėti, kad tik savo leliuką pilvelyje apsaugoti.
Atsakyti
g.gif to negalima to negalima nesamone... as pvz labai megsti megstu tongue.gif o vaikas kaip tik ziema gims, tai gi salta maziukui bus ir tikrai tai darysiu 4u.gif svarbiausia yra nesijaudinti, sveikai maitintis, gerai jaustis ir vaikas sveikas gims bigsmile.gif kaip sakoma, jei tiki taip ir bus...juk dazniausiai tu pats save itikini del nelaimes ir butent tai ir atsitinka tongue.gif Geriau tikekim kad vaikiukai bus sveikuciai, su sveikais raudonais zandukais ir mes galesime dziaugtis, bei nusijuokti kad jokiu prietaru nera bigsmile.gif
Atsakyti
Na bet kaip nuo mezgimo gali "apsiviniot virkštelė". Niekaip nesuprantu blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
tai gal dar siuti negalima 4u.gif
Atsakyti