Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Eziuke @ 2005 09 18, 12:15)
morgana, nam atrodo labiausiai draudžia dviratį, nes negalima kristi wink.gif  tai pavojinga.

inore, o pirtis dradžiama dėl to, kad negalima perkaisti smile.gif



QUOTE(Keiti @ 2005 09 19, 12:11)
Kai aa kalbėjau su gydytoja ėl pirties, tai griežtai uždraudė, nes perkaitimas sukelia persileidimus...

Ačiū mergytės už atsakymus, nėjau į pirtį atsisakiau. ax.gif
Atsakyti
mielos nestuke.gif ,
draudimu tai turbut yra simtas milijonu biggrin.gif bet nebutina juk visu laikytis g.gif

del sporto - nestumo pradzioje isvis negalima sportuot, o veliau yra spec uzsiemimai nestuke.gif - baseinas, joga, ir tt - situos tikrai galima

pirties ir vonios negalima todel, kad negerai jei pakyla temperatura, zodziu, tiesiog reikia vengti perkaisti taip, kad imtu kilti kuno temperatura

del kavos - negalima kofeino - jo yra ir arbatoje, ir coca coloje

alkoholis, rukymas, narkotikai turbut savaime suprantama smile.gif

taip pat reikia vengti visokiu "kenksmingu" kvapu - svieziu dazu, lako, taip pat nagu lako, jo valiklio, plauku dazu su peroksidu ir tt ( nemanau, kad negalima visai dazyt plauku, tiesiog reikia atengtis labai neprikvepuot ju arba rinktis naturalesnius smile.gif juk reikia graziai atrodyti! )

negalima visokiu sunkumu kilnot - ir teisingai, kam cia persistengt biggrin.gif

dar yra netrumpas kenksmingo maisto sarasas, bet juk jei nestuke.gif ko uzsimano... doh.gif
svarbiausia negalima visokiu zalios mesos ar zuvies patiekalu (pvz susi) nes nuo jos nesunkiai galima apsikresti kuo nors, o nestume metu geriau jau nereikia...

na kol kas tiek prisiminiau smile.gif

o visu svarbiausia - vengti streso!
reikia jaustis kuo laimingesnei, tada ir vaikutis bus laimingas... juk tai pats graziausias laikas gyvenime... wub.gif

grazaus nestuke.gif !!!
Atsakyti
O perkaisti negalima tik del persileidimo, ar yra ir kitos priezastis?
Atsakyti
dėl kitų priežasčių nieko nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegiena @ 2005 08 12, 10:10)
Tai ne tik nėštukei nėra gera, aplama negerai. Bet aš to neišvengiau. Reikia papraščiausiai ne bijoti, o maistą reguliuoti  mirksiukas.gif


Iš tiesų, ne visoms būna.
Galima pabandyt maistu reguliuoti, nes jei vaistais - tai kas sukelia žarnų peristaltiką, tai įtakoja ir gimdos veiklą.

Man tai padėjo tokie metodai: ryte ant tuščio skrandžio stiklinę šalto vandens (valgyti galima 15-20 min),
daugiau valgyti slyvų, raudonų burokėlių, morkų.
O vakare prieš miegą kokius 3 obuolius sugraužti.

O visus protingus draudimus Mea gana glaustai ir aiškiai išdėstė.
Atsakyti
įdomus dalykas. neseniai išsiaiskinau, kad neštukei gali pakenkti jodas! doh.gif
visada tai buvo mano miegstamiausias vaistas. aš tepiausi juo ekzema, kai negalima buvo vartorį tepalus, purškiau dabar į gerklę JOX vietoj tablečių nuo gerklės skausmo, ir... nusipirkau jodo buteliuką, o inform. lapelyje perskaičiau:
neščios moterys turi vartuoti jodą neilgiau kaip savaitę, nes jis gali pakenkti kudikiui! schmoll.gif
siaubas! cry.gif
neparašyta nei kiek daug galima jo vartot per savaitę, nei KAIP jis gali pakenkti.
kaip tik žinau, kad pakenkti gali jodo trukumas! doh.gif
gal kas ką apie tai žino?
Atsakyti
mano vyras man draudžia net iš namų vienai pajudėti, o jei kas atsitiks sad.gif, vakar susipykom vos ne iki box.gif, matot aš per ilgai banke užtrukau, kam tenka lankytis hanzoje žino, kad ten visada taip... ir puolė manęs ieškoti po visą prekybos pasažą, pareinu prie mašinos nėra, laukiu laukiu - nėra, o telefas pas jį, nu vien žodžiu, pareina ir dar, kad pradės, tada jau pradėjau aš 4u.gif
tai jis man iš kur aš žinau, aha bepigu nežinoti kai nėra ėjęs, o dar namikalindavo, kodėl eini į tolimesnį banką, jei tas šalia...
Jis mat išsigando, kad man atsitiko kas schmoll.gif
Atsakyti
bet atsiprašymui pas Juozą nusivežė ir gavau visko ko norėjau biggrin.gif, padavėjai iš pradžių žandikaulis atkaro, tik kai pamatė, kad nėščia - taip supratingai nusišypsojo blush2.gif
Atsakyti
lad
biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimoška @ 2005 09 21, 10:06)
O perkaisti  negalima tik del persileidimo, ar yra ir kitos priezastis?




Aš skaičiau, kad perkaisti negalima dėl to, kad pakyla kūno temperatūra ir kūdikis pilvelyje irgi gali perkaisti. Ypač nėštumo pradžioje negerai, kadangi vaisius gali apsigimti...nežinau kiek čia tiesos, bet knygoje nėščioms taip rašo.
Atsakyti
sveikutes,

nezinau, kaip su tais galima ir negalima, bet siandien as pavyzdziui ziauriai isinorejau kavos. per savo devynias savaites net neatsimenu ar jos geriau. kai vyrui ryte darydavau kava, tai net nupurtydavo. o siandien emiau ir atsigeriau. ir nieko. taip skaniai neatsimenu kada as kava ir geriau biggrin.gif tik vienas minusiukas - atsirado baime eiti vienai i parduotuve. ne todel, kad kai prisirenku ko noriu sudaro nemaza svori, bet todel, kad 5dieni vos nenualpau parduotuvej. o ka daryti, kai vyras dirba???
Atsakyti
miglius,
"jei labai nori, tai reikia!" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti