Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Atsakysiu ne iš savo patirties ax.gif : vienai pažystamai po šokių antram nėštumo mėnesy (berods) - atšoko kaip tai gimda..... bet po kurio laiko lovos rėžimo (apie 2 mėn.) - viskas susitvarkė smile.gif .Tai gal geriau nerizikuoti rolleyes.gif
Atsakyti
šokiai priklauso nuo tavo savijautos. jei gerai jautiesi, tai 3-4 savaitę pirmyn, vėliau jau nelabai galėsi mirksiukas.gif
tik, be abejo, su saiku, nepervark. ir, aišku, ko geriau geriau būtų vakarėlius bent iki 1 karto per savaitę sumažint 4u.gif

na, mano mažiui jau tikrai lemta būti šokėju thumbup.gif mes atšokom visą pirmą nėštumo mėnesį, vėliau sužinojus, kad laukiuos šokius smarkiai apribojau, bet vis tiek neiškenčiau - iš širdies kelis kartus pašokau net 4 nėštumo mėnesį. tongue.gif dabar, kai jau 7 ir labai norint neišeitų, nes šoku pramoginius šokius, o su jau paaugusiu pilvuku nebent rumba pavyktų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gri36 @ 2005 07 17, 20:58)
Ai tos močiutės  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
...bet aš esu tikra, kad močiutė taip ir galvoja, kaip sako, ir tau tik gero linki. Valio, valio rūpestingom močiutėm thumbup.gif  thumbup.gif
O tu dėl nieko nesirūpink, pasiražyk jei nori kai ji nemato ir tvarka... thumbup.gif

thumbup.gif
Atsakyti
geras, dar tokio prietaro negirdejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DLC @ 2005 09 07, 19:30)
geras, dar tokio prietaro negirdejau biggrin.gif


aš irgi negirdėjau g.gif g.gif g.gif O pasiražyti, tai irgi mėgstu.
Atsakyti
As kai buvau nescia tai begalo noredavau razytis, tas noras buvo zveriskas, o dabar kazkaip ir neliko jo..... g.gif Cia kazkas su nestumu manau susije, o ne su gresianciu.
Atsakyti
aha man irgi ražytis noras rytais ima ir kojų mėšlungis taip pat kartais sutraukia.
Prietarų aš nebijodavau ir neklausydavau, o kuo toliau tuo labiau imu į širdį tad jau geriau niekas jų ir nesakytų, na nebent moksliškai pagrįstus blush2.gif
Atsakyti
manau, kad tai tik mociuciu pletkai, nekreipk i tai demesio smile.gif
Atsakyti
Ech, tos močiutės... Visko jos bijo ir dar mus gąsdina. Nusiramink, elkis taip, kaip tau norisi t.y. rąžykis į sveikatėlę, jei tik patinka. Bet močiutės geriau negąsdink, prie jso nesirąžyk, jei jai kelia nerimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 09 01, 17:54)
nenoriu naujos temos uzvedineti  ax.gif
as turbut nescia - bent jau testas taip rodo  biggrin.gif 
gal ir kvailas klausimas - bet visai nesigaudau tuose  dalykuose - kas galima ir kas ne  ax.gif
ar galima vazinetis dviraciu?? (pas daktare eisiu tik pirmadieni)

Paskaityt visą temą, oho kiek ten draudimų prirašytą, su dviračiu tai draudžiama, nes vyksta vibracija.
O man būtų įdomu ar tikrai negalima į pirtį, nežinau ar tikrai nestuke.gif aš, bet atsargumas nepakenktų, o į pirtį tai noriu, tai kažin galiu ar ne? ax.gif
Atsakyti
morgana, nam atrodo labiausiai draudžia dviratį, nes negalima kristi wink.gif tai pavojinga.

inore, o pirtis dradžiama dėl to, kad negalima perkaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 09 17, 12:38)
Paskaityt visą temą, oho kiek ten draudimų prirašytą, su dviračiu tai draudžiama, nes vyksta vibracija.
O man būtų įdomu ar tikrai negalima į pirtį, nežinau ar tikrai  nestuke.gif aš, bet atsargumas nepakenktų, o į pirtį tai noriu, tai kažin galiu ar ne? ax.gif

Kai aš kalbėjau su gydytoja dėl pirties, tai griežtai uždraudė, nes perkaitimas sukelia persileidimus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 19 rugsėjo 2005 - 11:47