Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir prietarai

Apklausa: prietarais (350 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(miva @ 2005 08 11, 09:57)
man gydytoja sake i soliariuma neiti viso nestumo metu,
ir sauleje irgi nesikepinti

Soliariumas nera gerai. Bet bamba bent jau 15 min saulytej palaikyt thumbup.gif Net privalu sakyciau!
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 08 11, 08:29)
Gal kas žinote, ar galima į soliariumą pirmom nėštumo savaitėm 4u.gif

o tai ko i ta soliariuma vasara??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2005 08 11, 10:23)
o tai ko i ta soliariuma vasara??? blink.gif


kokia čia vasara, o vestuvės už savaitės 4u.gif tai norėsi, nors porą kartų nueti įdegį atgaivinti. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Iskilo man toks klausimas, rytoj planuojame vaziuoti i Jurmala i Livu akvaparka, tai dabar susimasciau ar nebus blogai 4 val prabuti tokiam chlorkuotam vandeny. Galvoju, gal kiek nesveika leliui? Kaip jus manote? Nors kiek zinau nestukes ir seip lankosi baseinuose, mankstinasi, gal ir nieko blogo? g.gif
Labai aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
man taip pat klausimelis iskilo del Akvaparko malonumu paciais pirmaisiais menesiais, ar nebus blogai 4 valandas ten turkštis?
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(EGLaite @ 2005 08 11, 13:47)
Sveikutes smile.gif Iskilo man toks klausimas, rytoj planuojame vaziuoti i Jurmala i Livu akvaparka, tai dabar susimasciau ar nebus blogai 4 val prabuti tokiam chlorkuotam vandeny. Galvoju, gal kiek nesveika leliui? Kaip jus manote? Nors kiek zinau nestukes ir seip lankosi baseinuose, mankstinasi, gal ir nieko blogo? g.gif
Labai aciu uz atsakyma smile.gif

Geriausia būtų pas gydytoją pasiklausti, bet gi nėščiosios turi užsiėmimus baseinuose, ten juk lygiai toks pats chloruotas vanduo, tik dėl 4 val. neaišku, manau, jei gerai jautiesi, pasistenk nepervargti ir viskas bu O.K. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2005 08 11, 15:11)
Sveikutės,
man taip pat klausimelis iskilo del Akvaparko malonumu paciais pirmaisiais menesiais, ar nebus blogai 4 valandas ten turkštis?
schmoll.gif


Sveika, aš buvau prieš tris savates Livu ir turškiausi su pertraukėle 3.5 val. Jei neerzina chloruotas vanduo tikrai nematau priežasties kodėl ten nevažiuoti ax.gif tikrai puikiai praleidau laiką thumbup.gif netgi sugebėjau pusvalandi nusnūsti susisukus į rankšluostį ant gulto blush2.gif važiuočiau dar kartą, manau vanduo nestuke.gif tik į naudą 4u.gif
Atsakyti
Sveikute 4u.gif
na as tikiuosi, kad vanduo nepakenks, svarbu nebutu karštas, o visa kita juk leidziama,gaila, kad apie pirtis teks pamirsti verysad.gif


QUOTE(+333+ @ 2005 08 11, 17:53)
Sveika, aš buvau prieš tris savates Livu ir turškiausi su pertraukėle 3.5 val. Jei neerzina chloruotas vanduo tikrai nematau priežasties kodėl ten nevažiuoti  ax.gif  tikrai puikiai praleidau laiką  thumbup.gif  netgi sugebėjau pusvalandi nusnūsti susisukus į rankšluostį  ant gulto blush2.gif  važiuočiau dar kartą, manau vanduo  nestuke.gif  tik į naudą  4u.gif

Atsakyti
Siaip baiminuosi del viduriu uzkietejimo, nes karts nuo karto pasitaiko, girdejau, kad tai nera gerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 08 11, 12:51)
kokia čia vasara, o vestuvės už savaitės 4u.gif tai norėsi, nors porą kartų nueti įdegį atgaivinti.  4u.gif

na, bet vis tiek esi idegus... ax.gif ir kas svarbiau tau ar rudumas, ar lelius? mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2005 08 12, 06:50)
Siaip baiminuosi del viduriu uzkietejimo, nes karts nuo karto pasitaiko, girdejau, kad tai nera gerai unsure.gif

nepergyvenk -ne visom... man tai nei akrto dar nebuvo...tfu tfu tfu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2005 08 12, 08:50)
Siaip baiminuosi del viduriu uzkietejimo, nes karts nuo karto pasitaiko, girdejau, kad tai nera gerai unsure.gif



Tai ne tik nėštukei nėra gera, aplama negerai. Bet aš to neišvengiau. Reikia papraščiausiai ne bijoti, o maistą reguliuoti mirksiukas.gif
Atsakyti