Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Magi @ 2006 03 31, 08:41)
Man čia kažkokia mistika g.gif Aš iki šiol buvau prisiekusi tikėtoja, kad II juostelės tik neštumo atveju būna...o ką dėl hormonų sudurniavimo gali antra atsirasti?

Magi, tai kad dabar žinok labai labai daug testų antrą parodo neteisingai doh.gif kažkokia nesąmonė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2006 03 31, 08:41)
Man čia kažkokia mistika g.gif Aš iki šiol buvau prisiekusi tikėtoja, kad II juostelės tik neštumo atveju būna...o ką dėl hormonų sudurniavimo gali antra atsirasti?


Tai Renata tikisi, kad čia tiesiog klaidingai teigiamas rezultatas, nes II juostelė tik po valandos išryškėjo. Bet visgi baisu, kad nebūtų negimdinis, jei testas nemeluoja, todėl ir nori hcg pasidaryti.
O apie hormonus kalba apie tai, kad jau pasibaigus mmm, pas ją vėl kraujavimas prasidėjo blink.gif O tas kraujavimas ir gali būti - jei yra negimdinis arba jei tiesiog sutriko hormonai...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 03 31, 07:44)
Magi, tai kad dabar žinok labai labai daug testų antrą parodo neteisingai  doh.gif kažkokia nesąmonė  verysad.gif

Fui kokia neteisybė mad.gif Tikiuos gyvenime ant tokio testo "neužsirausiu"...
Papildyta:
QUOTE(Daiva @ 2006 03 31, 07:44)
Tai Renata tikisi, kad čia tiesiog klaidingai teigiamas rezultatas, nes II juostelė tik po valandos išryškėjo. Bet visgi baisu, kad nebūtų negimdinis, jei testas nemeluoja, todėl ir nori hcg pasidaryti.
O apie hormonus kalba apie tai, kad jau pasibaigus mmm, pas ją vėl kraujavimas prasidėjo blink.gif O tas kraujavimas ir gali būti - jei yra negimdinis arba jei tiesiog sutriko hormonai...

Oi kaip būtų negerai, jeigu negimdinis. Man ir taip neišpasakytai dėl Renatos širdį skauda, o jeigu dar kas nors... verysad.gif
Atsakyti
Nu,rimtai,mistika.... sad.gif
Nakvisha wub.gif Laikykis...
Atsakyti
kaži, kaip ten Renatai su hcg? g.gif tikiuosi, viskas gerai. ax.gif

kažkokia negerų testų partija į Lietuvą buvo atvežta. schmoll.gif
Atsakyti
Supyksim ant visų testų ką jie čia grybauja lotuliukas.gif

Vilma J. kaip jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 03 31, 10:11)
Supyksim ant visų testų ką jie čia grybauja lotuliukas.gif

Vilma J. kaip jautiesi?


Vis dar taip pat... pilvas lyg ir suminkštėjas, bet vis dar nemažas...vis paskaudena kaip prieš mmm, ir krūtinė vis dar skausminga....

Dar nesiparinu, bet labai jau nekantru darosi blush2.gif
Gaila, kad Kaune HCG niekas nedaro šeštadienį...tikrai pasidaryčiau doh.gif
O testą darytis čia tiek prisikaičius bijau...Bijau, kad per anksti apsidžiaugsiu...arba per anksti nusivilsiu...
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 03 31, 11:17)
Vis dar taip pat... pilvas lyg ir suminkštėjas, bet vis dar nemažas...vis paskaudena kaip prieš mmm, ir krūtinė vis dar skausminga....

Dar nesiparinu, bet labai jau nekantru darosi blush2.gif
Gaila, kad Kaune HCG niekas nedaro šeštadienį...tikrai pasidaryčiau doh.gif
O testą darytis čia tiek prisikaičius bijau...Bijau, kad per anksti apsidžiaugsiu...arba per anksti nusivilsiu...


Taip Vilma TESTAMS NE kaškokie netikri g.gif
o kelinta diena šiandien po isodinimo ?
Atsakyti
Vilmute, o tau šiandien kelinta jau diena? g.gif

Darviena, kaip jautiesi? kaip temperatūra?
Atsakyti
Laikom už tave kumščius friends.gif

O šiandien hcg daryti dar anksti?
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 03 31, 11:27)

Darviena, kaip jautiesi? kaip temperatūra?


Sveika, aciu, kad nepamirsti bigsmile.gif
Nors kartais jau atrodo, noreciau kad visi pamirstu, jog ir as buvau sarase. Temperatura nukritusi, netgi sakyciau per zema 36.3, tai gera zinia. Visa kita byloja, kad sis mano pirmasis bandymas bus be rezultato: pilvo nebeliko (net numeciau beveik 2kg. per sias dienas), krutine didele, dar siek tiek skaudanti, bet nebe jautri, nebepykina ir... pasakysit esu visiska beprote, pasidariau siandien testa ir labai aiski I (siandien 9 diena po isodinimo)...labai liudna, jau spejau pazliumbti ir bandau save paruosti tam smugiui, kuri suzinosiu po kraujo tyrimo...as taip tikejausi...

Atsakyti
Tai ta viena I bjaurybė visada labai aiški blink.gif
Laikykis Darviena, 9-a diena tikrai dar ne laikas testui, biški čia pas mus manija užėjusi su tais testais forume, tai kai kam nors anksčiau parodo, tai visoms kitoms tik lyšni nervai, nors visi teigiami testai iki numanomų mmm greičiau išimtis nei taisyklė.
Atsakyti