Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Labai gaila verysad.gif

Bet mes su tavimi wub.gif

Merginos laikykitės. Pavasaris jau eina, saulė išlys ir nuotaikytės pasitaisys 4u.gif
Atsakyti
Plaštakė, puikus rezultatai, ir rezervo turėsi kitam leliui thumbup.gif

Vilmute J. laukiam tavo gerų naujienų mirksiukas.gif


Chiara nepasiduok, nors nelengva tai padaryti, kai atrodo viskas ką tu darai gaunasi atvirkščiai negu norėtusi.
Bet buk gerutė nepasiduok mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 30 kovo 2006 - 13:16
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 30, 12:27)
HCG 0,5
Braukite mane iš sąrašo, nežinau nei kada, nei už ką darysiuos. Ir aplamai ar darysiu dar kartą.

Nakviša console.gif
Atsakyti
Nu blyn, Nakviša.... sad.gif .

Leta7, kaip tau sekėsi sekmadienį?
Ai, dėl to šaldymo kaip jau bus, taip... Bijojau, kad nebus išvis ką įsodint....
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 30, 13:27)
HCG 0,5
Braukite mane iš sąrašo, nežinau nei kada, nei už ką darysiuos. Ir aplamai ar darysiu dar kartą.



turbut dabar nera tinkamu zodziu, kaip tave paguosti, bet suprantu tave ...
Laikykis Nakvisa
Atsakyti
Merginos, o pvz. antram ir t.t. IVF netaikomos nuolaidos, jei pirmą dareisi toje pačioje klinikoje ir nori vėl daryti toje pačioje klinikoje kitą IVF?
nu nežinau, paklausiau, bet gal suprasit apie ką aš... blush2.gif
Atsakyti
Nakviša, labai gaila... Nuveik ka nors malonaus sau nusipirkti, gal pakelsi sau nuotaika truputi
Atsakyti
Gintarija, jei esi asociacijos narė tai ir taip duos 15 proc. nuolaidą. Daugiau nuolaidų neduodą. Bent jau VK.

Tu Plaštakė nedepresuok. Aišku bus ką užšaldyti. Tik vat klausimas ar verta? Nors VK ma sakė, kad su šaldytais daug kam pasiseka. Pas juos pastojimo procentas apie 25. Vat taip g.gif

Pas mane snaigelės tiesiog fantastiškos. Iš likusių 2 atsišildė abidvi ... ir dalinosi normaliai... ir įdėjo gerai. Bet aną kartą buvo viskas dar geriau, nors deja rezultatas ne toks puikus. verysad.gif Dabar laukiu, kaip ir tu testo dienos.



Atsakyti
Tai linkiu, kad tos snaigutės apsigyventų ilgam tavo pilvuke. Kada testas?
Atsakyti
Ačiū smile.gif
Balandžio 9 d.

O tu būtinai parašyk kaip ten įsodinimas ir užšaldymas praeis.
Papildyta:
Klausyk Plaštake, o tau kur atlieka procedūras pačiuose Šiauliuose ar tu važiuoji kur?
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 03 30, 14:32)
Merginos, o pvz. antram ir t.t. IVF netaikomos nuolaidos, jei pirmą dareisi toje pačioje klinikoje ir nori vėl daryti toje pačioje klinikoje kitą IVF?
nu nežinau, paklausiau, bet gal suprasit apie ką aš...  blush2.gif


Taiko, seniau 20, dabar gal 15procentų įsodinimo procedūrai. Čia VK.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gandrė: 30 kovo 2006 - 14:36
Nakviša, console.gif

Plasšake, thumbup.gif
Atsakyti