Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(renatele @ 2006 04 27, 11:06)
VK darysiuos Kaune pas Stankeviciu

Gal yra kas pas ji daresi ? Kokios nuomones? Gal reiketu ka zinoti?  blush2.gif

As dariausi pas Stankevičių ax.gif Antra karta pas jį tikrai nedarysiu g.gif Nelabai aš pasitikiu jo kompetencija ir prieš pirmą IVF labai abejojau, bet nesiryžau pakeisti gydytojo blink.gif O gal reikejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabre @ 2006 04 27, 17:34)
As dariausi pas Stankevičių ax.gif Antra karta pas jį tikrai nedarysiu g.gif  Nelabai aš pasitikiu jo kompetencija ir prieš pirmą IVF labai abejojau, bet nesiryžau pakeisti gydytojo blink.gif O gal reikejo blink.gif

O kodėl nepasitiki? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 04 27, 17:40)
O kodėl nepasitiki? blink.gif

tai va kad konkreciai buciau galejus atsakyti i ta klausima tai tikrai nebuciau dvejojus....tiesiog sirdis taip sake. Konkreciu faktu tai tikrai enturiu - tiesiog jo arogancija ir didelis pasitikejimas savimi mane priversdavo abejoti....
Aisku labai kelia abejones staga atsiradusi cista po keliu menesiu vartotu kontraceptiku, O gal jis tiesiog blogai apziurejo ir ji niekada nebuvo dingusi...
is 12 tik 3 pilni folikulai, vel abejones del teisingai parinktos dozes...
Zodziu blink.gif
Atsakyti
jus man mergaites pasakykit, ar del per dideles vaistu dozes tie tusti folikulai buna? Ir del kokiu vaistu konkreciai?
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2006 04 27, 14:53)
Aš dariausi 4u.gif

Pasidalink patirtimi mirksiukas.gif Gal i AZ
Papildyta:
QUOTE(sidabre @ 2006 04 27, 17:53)
tai va kad konkreciai buciau galejus atsakyti i ta klausima tai tikrai nebuciau dvejojus....tiesiog sirdis taip sake. Konkreciu faktu tai tikrai enturiu - tiesiog jo arogancija ir didelis pasitikejimas savimi mane priversdavo abejoti....
Aisku labai kelia abejones staga atsiradusi cista po keliu menesiu vartotu kontraceptiku, O gal jis tiesiog blogai apziurejo ir ji niekada nebuvo dingusi...
is 12 tik 3 pilni folikulai, vel abejones del teisingai parinktos dozes...
Zodziu blink.gif

Man kazkas irgi nepatinka...Bet kas????...
Zodziu as jam pasiskambinu ir sakau kad nepavyko IUI ir teks pereiti prie ?IVF tikedamasi kad jis paskirs tyrimus. Jis sako kad jokiu tyrimu nereikia nes mano kiausides "veikia " gerai reiskia hormonai geri ir kam tie tyrimai. as siek tiek pasimeciau KAIP CIA DABAR? Tada jam sakau gydytojau ar galiu atvaziuoti pas jus konsultacijai ir viska aptarti. Jis sako zinoma.
Taiva siandien vaziuoju pas ji pasitarti.
Kitas dalykas man siek tiek komplikuota su gyvenama vieta:( Gyvenu 200 km nuo Vilniaus o Kaunas 80km tai patogiau ruostis Kaune... O gal viena men kraustytis i VLN .....
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 04 28, 07:28)
Kitas dalykas man siek tiek komplikuota su gyvenama vieta:( Gyvenu 200 km nuo Vilniaus o Kaunas 80km tai patogiau ruostis Kaune... O gal viena men kraustytis i VLN .....



na as kaip kauniete tai jauciu pareiga apgint savo miesta pioneer.gif
Ne vienas gydytojas juk Kaune dirba, kreipkis i kita jei situ abejoji. Ypac kai toks reikalas kaip IVF'as - daug pinigu, nervu ir viso kito, be pasitikejimo gydytoju nedaryciau tikrai schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės, tai va sulaukiau tu bjaurybiu mmm verysad.gif

Leta kaip tavo reikaliukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 28 balandžio 2006 - 07:49
QUOTE(devina @ 2006 04 28, 07:48)
Sveikutės, tai va sulaukiau tu bjaurybiu mmm verysad.gif

Leta kaip tavo reikaliukai?

Atsakyk tu man durnai blush2.gif
Kelinta diena pas tave po įsodinimo? g.gif Kažkodėl nesitiki ir nesinori tikėti, kad jau taip jau viskas blogai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 04 28, 08:53)
Atsakyk tu man durnai  blush2.gif
Kelinta diena pas tave po įsodinimo?  g.gif Kažkodėl nesitiki ir nesinori tikėti, kad jau taip jau viskas blogai  g.gif


11 diena neskaitant įsodinimo dienos. Aš ir pati nesuprantu praeita kartą ir pojučiai kažkokie buvo, na o šį syki tai toks vaizdas kad visai jaučiausi geriau negu gerai, nei krutinė jautri nei pilvas nu nieko. Ir vakar jau pradėjo rudas krinonas varyt, o šiandien jau ne tai kad teptu o naturalios menesinės.
Atsakyti
Dieve kaip gaila Devina verysad.gif

Nežinau net kaip guosti... Vienas žodžis - BAISU

Mano nuotaikos irgi ne kokios. Antra diena skauda pilvą kaip prieš mmm. Ryte truputį, o vakare jau kaip reikiant. Net norėtusi vaistų išgert. Krūtine atleido. Šiaip aš po dviejų bandymų susirgau 10 dpo, net nesulaukusi testo dienos. Taigi su baime laukiu sekmadienio, nors bijau, kad net anksčiau pramuš.

Merginos, o jums kokių pojūčių taip anksti buvo?
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 04 28, 07:59)
11 diena neskaitant įsodinimo dienos. Aš ir pati nesuprantu praeita kartą ir pojučiai kažkokie buvo, na o šį syki tai toks vaizdas kad visai jaučiausi geriau negu gerai, nei krutinė jautri nei pilvas nu nieko. Ir vakar jau pradėjo rudas krinonas varyt, o šiandien jau ne tai kad teptu o naturalios menesinės.

Š... nu, ne kitaip. mad.gif gun_bandana.gif
Klausyk, aš čia tokią mintį audžiu.
Visi laiko pavasarį gandrų parskridimo, meilės ir vaikų pradėjimo sezonu. Tik vat statistika skelbia, kad vaikų daugiausia gimsta vasarą. Vadinasi pastojama - rudenį. Gal moters organizmas (statistiškai) yra per amžių amžius prisitaikęs prie šio biologinio ritmo, kad vaiką išnešioti per šaltuosius metų laikus, kad gimtų jau šiltame periode? g.gif Kažkaip mintis linksta link to, kad IVF'ą gal rudenį darytis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 28, 09:03)
Dieve kaip gaila Devina verysad.gif

Nežinau net kaip guosti... Vienas žodžis - BAISU

Mano nuotaikos irgi ne kokios. Antra diena skauda pilvą kaip prieš mmm. Ryte truputį, o vakare jau kaip reikiant. Net norėtusi vaistų išgert. Krūtine atleido. Šiaip aš po dviejų bandymų susirgau 10 dpo, net nesulaukusi testo dienos. Taigi su baime laukiu sekmadienio, nors bijau, kad net anksčiau pramuš.

Merginos, o jums kokių pojūčių taip anksti buvo?


Leta nenuleis nosies, vyk šalin blogas mintis mirksiukas.gif
Atsakyti