Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(renatele @ 2006 04 27, 10:31)
Prieš du metus pirma karta apsilankiau SM. Atrodė, kad keli apsilankymai pas gydytoja ir viskas bus gerai... keli ...dar keli... dar keli... ir nieko... dabar taip jau nebeatrodo
Taigi atėjau iki IVF.
Jungiuosi prie rugpjūčio ivf-ininkiu. ))))) (esperansa ateinu i kompanija)

O kur darysi ir pas kokią gydytoją? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 04 27, 10:44)
O kur darysi ir pas kokią gydytoją? smile.gif



VK darysiuos Kaune pas Stankeviciu

Gal yra kas pas ji daresi ? Kokios nuomones? Gal reiketu ka zinoti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 04 24, 10:18)
svajuke prašau įrašyk mane,aš planuoju savo 1 IVF gegužės pabaigoje-Birželio pradžioje. Pagal mano paskaičiavimus išpunktavimas vyks gegužės 30-31d,na o isodinimas jau birželį. Tai gal į birželį irašyk,ten mažiau mergaičių  4u.gif

Žinot,aš nerealiai jau bijau  g.gif


Rozele nebijok ir as labai bijau, labai labai. Manes ta pati dalia juk laukia 4u.gif
Atsakyti
Man labai reikia patarimo/ informacijos 4u.gif

Ar 15c.d. 28 dienų cikle ar matysis ar buvo / bus ovuliacija? Nes išeina kaip ir galimos ovuliacijos diena, folikulo JAU nebus, o geltonkūnio DAR nebus, tai ką pamatys? Ar aš kažką ne taip suprantų?
Atsakyti
Matysis arba folikulas, arba geltonkunis.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 04 27, 15:48)
Matysis arba folikulas, arba geltonkunis.


O, tada gerai smile.gif Aš kažkaip galvojau, kad geltonkūnis po kelių dienų atsiranda, nes progesteroną tai vėliau žiūri.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Nee, pries IVF gi ziuri - ar dar folikulu yra, ar jau ovuliavosi ir geltonkuniai pupso.
Atsakyti
QUOTE(renatele @ 2006 04 27, 12:06)
VK darysiuos Kaune pas Stankeviciu

Gal yra kas pas ji daresi ? Kokios nuomones? Gal reiketu ka zinoti?  blush2.gif


Aš dariausi 4u.gif
Atsakyti
Darviena, kaip tau sekasi, kokie planai?
Papildyta:
Chiara, o tau taip ir nepavyko prieiti iki IVF?
Atsakyti
Chiara, o tau taip ir nepavyko prieiti iki IVF?
[/quote]

Pavyko.
Prieiti iki IUI thumbup.gif
Nesvarbu, kad truputi brangokai. 15 kart brangiau, negu turetu buti IUI.
Atsakyti
QUOTE(gintarija @ 2006 04 27, 16:32)
Darviena, kaip tau sekasi, kokie planai?
Papildyta:
Chiara, o tau taip ir nepavyko prieiti iki IVF?


Sveika
Labai malonu, kad pasiteiravai ax.gif Is tiesu kas diena skaitau apie merginu sekmes ir nesekme, kartu liudziu ir dziaugiuosi, taciau parasyti kazkaip negaliu prisiversti, kazkas stabdo is vidaus wub.gif Lyg ir susitaikiau su pirmaja nesekme, taciau sunku prabilti apie planus..
Zinoma planuoju darytis 2 IVF, noriu kaip imanoma greiciau, taciau nezinau kaip istaikyti laika, prisiderinti prie komandiruociu, ivairiu isvyku ir t.t... mirksiukas.gif
Del vieno esu tikra - siemet tikrai darysiu minimum dar viena IVF, tik nezinau kada wub.gif

Dar karta aciu uz rupesti ax.gif

Atsakyti
Oho, Chiara, kaina tikrai nebloga, bet ko mes tik nepadarom dėl rezultato. Aš irgi daryčiausi, jei leistų galimybės.
Sveikinu, kad "gaminate" ir linkiu sėkmės 4u.gif
Didelės sėkmės 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Darviena, stebėjau aš tave blush2.gif Aš taip pat norėčiau daryti antrą IVF kuo greičiau, bet raminuosi, kad geriau daryti rudenį...vis tiek gydytojai vasarą norės atostogauti, gal geriau atidėti...taip manau...
Aš dariausi beveik tuo pačiu metu kaip ir tu pirmąjį IVF, tačiau nepasisekė ir man...
Taupom pinigučius, ilsimės ir bandysim daryti vėl mirksiukas.gif
Atsakyti