Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(devina @ 2006 04 26, 11:37)
Labukas visoms, na o man vėl nepasisekė BT šiandien nukrito iki 36.8 pasidariau ryte testuką ir išvydau ne tai ko norėjau, ir vėl ta išsvajota antra juostelė nepasirodė. Kaip jaučiuosi net nerašysiu manau nujaučiat cry.gif  cry.gif  cry.gif Taip tikėjau kad šis kartas bus tas lemtingas bet dėja, labai dėkoju visoms už palaikymą. mirksiukas.gif



devina wub.gif , aš jau susipainiojau doh.gif , o ar ne per anksti dareisi testuką g.gif , kelinta diena šiand.? o temperatūros matavimas tai nėra tikslus dalykas, ja pasikliauti neverta
Papildyta:
jei neklystu tau tik 9 diena po įsodinimo, o jau testuojies doh.gif palūkėk dar, dar neviskas prarasta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 26 balandžio 2006 - 10:52
Man irgi kažkaip pasirodė, kad dar anksti Devinai su tuo testuku g.gif Devina, kiek laiko po įsodinimo? Nu ir baikit panos su tais testukais - bandyt bandykit, bet tikrai nedarykit galutinių išvadų, nugi kitoms po mmm laiko dar nieko testai nerodo, o čia dar iki mmm......
Atsakyti
Kur yra geriausia darytis IVF,kur patikimiausia gal galetumete parasyti, nes mano vienintelis sansas pastojimui liko IVF, ka ir planuojame artimiausiu metu daryti.
Atsakyti
Devina, neliūdėk dar, BT pakritimas būna ir implantacijos metu mirksiukas.gif O jei testukas darytas per anksti, manau tikrai dar ne viskas prarasta mirksiukas.gif Bent jau taip tikiuosi wub.gif

P.S. pažiūrėk fertility, ten daug nėštukių grafikų su pakritusia BT mirksiukas.gif kaip tik maždaug implantacijos metu ax.gif Labai guodžiančiai veikia tie grafikai iki kol nesimato mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsimenu kaip aš susinervinau kai pasimatavus BT pamačiau 36,8. Buvo gal 6 diena po įsodinimo. Taip kad Devina dar nenukabink nosies 4u.gif .

Leta7, kaip tu laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 04 26, 14:59)
Atsimenu kaip aš susinervinau kai pasimatavus BT pamačiau 36,8. Buvo gal 6 diena po įsodinimo.



sitai tai nuslepei, nesakei, paciai geda matyt del savo veiksmu buvo lotuliukas.gif

Nu jau is temperaturos tai jau tikrai sprest negalima. teisingai, vienoms ji parodo, taciau kitoms ( ir man) - rodydavo nesamones. Taip, kad nezinai kaip yra tau. 4u.gif
Atsakyti
o aš Devinos dar neguosiu. palauksiu šiek tiek, visaip juk būna. mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Na Devina tikrai dar anksti. Šiandien tik 9 dienelė g.gif

Aš tai labai bijau. Man šiandien pradėjo tempti pilvo apačią kaip prieš mėnesines, tik lengviau. Ir visą laiką tempia, o ne priepuoliais. Aš jau irgi nosytę nuleidau verysad.gif bet kad viltis vis tiek yra juk tik 6 diena.
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 26, 18:21)
Aš tai labai bijau. Man šiandien pradėjo tempti pilvo apačią kaip prieš mėnesines, tik lengviau. Ir visą laiką tempia, o ne priepuoliais. Aš jau irgi nosytę nuleidau verysad.gif  bet kad viltis vis tiek yra juk tik 6 diena.


Tai gal implantuojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2006 04 26, 12:45)
Kur yra geriausia darytis IVF,kur patikimiausia gal galetumete parasyti, nes mano vienintelis sansas pastojimui liko IVF, ka ir planuojame artimiausiu metu daryti.


sunku pasakyti, juk dauguma iš mūsų darosi v.k. apie kitų klinikų kasmetinius rezultatus viešai neskelbiama
Papildyta:
QUOTE(devina @ 2006 04 26, 10:37)
Labukas visoms, na o man vėl nepasisekė BT šiandien nukrito iki 36.8 pasidariau ryte testuką ir išvydau ne tai ko norėjau, ir vėl ta išsvajota antra juostelė nepasirodė. Kaip jaučiuosi net nerašysiu manau nujaučiat cry.gif  cry.gif  cry.gif


labai užjaučiu ir žinau ką jauti. bazalinės temperatūros parodymais tikiu, nes dar neapgavo, bet, aišku, gali būti išimčių pvz. netiksliai rodantis termometras. bet kokiu atveju labai tave palaikau, o išgyventi šias dienas kažkaip privalai. laikykis 4u.gif ...kaip nors wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 04 26, 14:59)
Atsimenu kaip aš susinervinau kai pasimatavus BT pamačiau 36,8. Buvo gal 6 diena po įsodinimo. Taip kad Devina dar nenukabink nosies  4u.gif .

Leta7, kaip tu laikaisi?

Ar ne 5 diena buvo biggrin.gif Nes vėliau pas tave jau 37 buvo lotuliukas.gif

O aš BT tikiu,manęs neapgauna verysad.gif Ir pritariu Renatai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Prieš du metus pirma karta apsilankiau SM. Atrodė, kad keli apsilankymai pas gydytoja ir viskas bus gerai... keli ...dar keli... dar keli... ir nieko... dabar taip jau nebeatrodo
Taigi atėjau iki IVF.
Jungiuosi prie rugpjūčio ivf-ininkiu. ))))) (esperansa ateinu i kompanija)
Atsakyti