Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 04 25, 18:37)
Tlana, aš buvau 17-ą dieną po įsodinimo echoskopijos daryti ir nieko nesimatė. O kad hcg 250, tai tik patvirtina nėštumą, bet nereiškia, kad būtinai turi echoskopiškai matytis.
Kai nuėjau 21-ą dieną po įsodinimo ir tai labai sunkiai suradom mano gemalinę puslytę, gydytoja net klausė, ar kartojau testą, buvom beišsigąstančios, kad nerasim nėštumo gimdoj. Taigi tavo echoskopija buvo tiesiog per anksti. Aišku, kartais pamato, bet tikrai ne visada.

O vat dėl negimdinio nebepamenu - klausiau Usonienės kokia tikimybė po IVF, bet jau išgaravo doh.gif

nu fu tada atsidusau lotuliukas.gif kaip mane nuraminot, as cia prisigalvojau visko, bet neturiu teisintis turbut nes viskas atrodo kaip ant to plaukelio .O tiesa anksi taip nuejau nes crinonas kuri deduos pasirode kazkos purvinos spalvos, nesuprasi ar kraujas, vot ier ejau, paziurejus vaginaliai tai pasake kad viskas l. geras, o man yra sudirginimas, o echo kartu ir padare/mes kartu ieskojom tos krupeles ir neradom , BET JAI SAKOT VISKAS BUT GERAI TAI TADA NESINERVINSIU, uzsirasiau geguzes 4d ieskoti zirnelio tongue.gif
Atsakyti
Žinok, man būtent tą dieną, kai gavau hcg atsakymą ir susiruošėm švęsti, nuėjus į tuliką pasirodė kraujo su Crynonu. Vaje kaip baisu buvo....Pasiskundžiau Usonienei, tai ji pasakė, kad nu va turi Crynonas šitą bjaurų poveikį, kad suerzina kaklelio gelivinę ir gali pasirodyti kruvinų išskyrų.
Atsakyti
tlana tu tik nurimk dabar smile.gif)) Viskas PRIVALO būti gerai flirt.gif
Atsakyti
viskas as privalau nurimt tongue.gif taip ir padariau(tik nezinau ar ilgam)
Atsakyti
QUOTE(tlana @ 2006 04 25, 21:16)
viskas as privalau nurimt tongue.gif taip ir padariau(tik nezinau ar ilgam)

Šaunuolė tlana,kad nusiraminai, pamatysi viskas tau bus thumbup.gif
Geriau pagalvok kokia esi šaini ir graži mamytė 4u.gif
Mes visada tave palaikysime wub.gif būk stipri !!!!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(tlana @ 2006 04 25, 21:16)
viskas as privalau nurimt tongue.gif taip ir padariau(tik nezinau ar ilgam)


Nusiramink wub.gif Tikrai dar per anksti 4u.gif Pamatysi savo žirniuką (us) jau greitai 4u.gif
Atsakyti
Ačių už atsakymus darysiuosi visus tyrimus,dėl šventos ramybės 4u.gif

Tlana viskas pas tave gerai, pamatysi 2.gif,o gal net ne vieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roželė: 26 balandžio 2006 - 06:55
QUOTE(paiduke @ 2006 04 25, 18:37)
nu kiek žinau gyd. Klimas liepia ateiti tik tada kai HCG apie 3000 būna, taigi, manau tikrai, labai, labai anksti nuėjai


O aš nuėjau apie 20d.,kai hcg buvo 2000,tai jau matėsi gimdoj pūslelė apie 0,5cm gemalinė pūslelė,tai manau,kad dar apie pusę savaitėlės reikėtų palaukti ir tada žiūrėti.
Atsakyti
Labukas visoms, na o man vėl nepasisekė BT šiandien nukrito iki 36.8 pasidariau ryte testuką ir išvydau ne tai ko norėjau, ir vėl ta išsvajota antra juostelė nepasirodė. Kaip jaučiuosi net nerašysiu manau nujaučiat cry.gif cry.gif cry.gif Taip tikėjau kad šis kartas bus tas lemtingas bet dėja, labai dėkoju visoms už palaikymą. mirksiukas.gif

Leta, didelės didelės tau sekmės ir kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sportima @ 2006 04 26, 10:21)
O aš nuėjau apie 20d.,kai hcg buvo 2000,tai jau matėsi gimdoj pūslelė apie 0,5cm gemalinė pūslelė,tai manau,kad dar apie pusę savaitėlės reikėtų palaukti ir tada žiūrėti.

O tu po IVF? Po kelinto pasisekė?
Papildyta:
QUOTE(devina @ 2006 04 26, 10:37)
Labukas visoms, na o man vėl nepasisekė BT šiandien nukrito iki 36.8 pasidariau ryte testuką ir išvydau ne tai ko norėjau, ir vėl ta išsvajota antra juostelė nepasirodė. Kaip jaučiuosi net nerašysiu manau nujaučiat cry.gif  cry.gif  cry.gif Taip tikėjau kad šis kartas bus tas lemtingas bet dėja, labai dėkoju visoms už palaikymą. mirksiukas.gif

Leta, didelės didelės tau sekmės ir kantrybės 4u.gif

Tikrai labai gaila verysad.gif
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
devina wub.gif laikykis, svarbu dar turi šansų ir būtinai pavyks wub.gif
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 04 26, 11:41)
O tu po IVF? Po kelinto pasisekė?
Papildyta:

Tikrai labai gaila  verysad.gif
Laikykis 4u.gif


Ne aš tą mėnesį stimuliavau clostilpegitu.Išbandžiau tik IUI,o iki IVF nespėjau daeiti. Bet darant IVF turėtų anksčiau pasimatyti,juk nereikia viso kelio kiaušialąstei nueiti.
Deivina,laikykis. Manau,nelabai dabar kas tave paguostų verysad.gif
Atsakyti