Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Peti man tik 5 diena verysad.gif Laukti dar oho ho

Vat vat Daiva su knyga ir netik maždaug tokia pati situacija gaunasi. Niekas nesidaro doh.gif

O tai kaip ten mano laukimo draugelė Devina?
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 04 25, 16:08)
Mergaitės,o jums liepė prieš IVF darytis
Citomegalijos IgG ir IgM
Toksoplazmozės IgG ir IgM
Raudoniukės IgG
<...>

Aš dariau.

Devina, Leta, mergaitės, kantrybės, tikėjimo ir sekėms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nakviša: 25 balandžio 2006 - 16:17
QUOTE(Roželė @ 2006 04 25, 17:08)
Mergaitės,o jums liepė prieš IVF darytis
Citomegalijos IgG ir IgM
Toksoplazmozės IgG ir IgM
Raudoniukės IgG



man neliepė, bet pasiskaičiusi ką merginos darosi, aš juos pasidariau savo iniciatyva
Atsakyti
Tai proforminiai tyrimai. Kuo gydytojai labiau taupo jūsų pinigus, yra drąsesni, tuo mažiau netikslingų tyrimų daro. Kuo labiau nori apsisaugoti nuo netikėtumų, yra bailesni ir dzin jūsų išlaidos - tuo tyrimų daro daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2006 04 25, 17:08)
Mergaitės,o jums liepė prieš IVF darytis
Citomegalijos IgG ir IgM
Toksoplazmozės IgG ir IgM
Raudoniukės IgG

Man kazkaip šitų neliepė  g.gif ,nors žinau,kad gal reikia ir juos darytis.

O liepė tik:
Bendrą kraujo tyrimą
RPR TPHA
Hepatito B
Hepatito C
Šlapimo
Ir vyrui Spermos pasėlį

Hormonus irgi sakė,bet aš juos jau pasidariusi.

ATSAKYKITE,nes lėksiu ryt darytis


ir as dariausi visus tyrimus, del savo ramybes ir kad nepalesti pinigeliu vejui, nes daugelis is siu virusu bei ligu sukelia persiledimus, o kitos aplamai pavojingos gyvybei, ant siu tyrimu tikrai nevelta taupiti

Papildyta:
buvau sian ziureti savo pavykusio IVF, tai zinot geriau buciau nejus, siaip pati prisiprasiau, sian 15 d po isodinimo tai mano chgt 250 vv, o spurgu gimdoj nesimato, daktare tikino kad dar anksi, po to pASAKE KAD KARTAIS IR ZYMIAI ANKSCIAU MATOSI, o po to dar ir apie negimdini pakalbejom, na sutrikus as visiskai apie tai net minties nebubo.taigi dziaugtis negaliu, gerai kad dar nespejau isijaust i savo laime.Beja gal kas turi informacijos koks procentas negimdiniu darant IVF???

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tlana: 25 balandžio 2006 - 17:31
QUOTE(tlana @ 2006 04 25, 18:30)

buvau sian ziureti savo pavykusio IVF, tai zinot geriau buciau nejus, siaip pati prisiprasiau, sian 15 d po isodinimo tai mano chgt 250 vv, o spurgu gimdoj nesimato,

nu kiek žinau gyd. Klimas liepia ateiti tik tada kai HCG apie 3000 būna, taigi, manau tikrai, labai, labai anksti nuėjai
Atsakyti
Tlana, aš buvau 17-ą dieną po įsodinimo echoskopijos daryti ir nieko nesimatė. O kad hcg 250, tai tik patvirtina nėštumą, bet nereiškia, kad būtinai turi echoskopiškai matytis.
Kai nuėjau 21-ą dieną po įsodinimo ir tai labai sunkiai suradom mano gemalinę puslytę, gydytoja net klausė, ar kartojau testą, buvom beišsigąstančios, kad nerasim nėštumo gimdoj. Taigi tavo echoskopija buvo tiesiog per anksti. Aišku, kartais pamato, bet tikrai ne visada.

O vat dėl negimdinio nebepamenu - klausiau Usonienės kokia tikimybė po IVF, bet jau išgaravo doh.gif
Atsakyti
tlana nu tu duodi, dar tikrai nemato tokiu laiku lotuliukas.gif Nusiramink tik smile.gif
Atsakyti
Tlana, manau, per anksti tu čia pradėjai parintis dėl to negimdinio. schmoll.gif 15 diena po įsodinimo dar per mažas laikas, kad matytųsi. spėju, kad būna, jog pamato, bet manau, kad tokių tik vienetai. kažkas forume iš mergaičių minėjo, kad normaliai matytis pradeda tik kai hcg pasiekia maždaug 3000 vnt. tiesiog palauk dar gerą savaitėlę ir tada vėl eik echoskopuotis ir tikrai tau viską pamatys. o dabar nusiramink ir džiaukis gerąja naujiena. 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Usonienė man sakė, kad jei hcg 1000 ir dar nesimato gimdoj, galima pradėti svarstyti negimdinio tikimybę.
Atsakyti
tlana, beja, dar 15 d. gal ne visoms ir testai dar parodo.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 25, 18:50)
tlana, beja, dar 15 d. gal ne visoms ir testai dar parodo.


tai bus ir Tlaną ryškiai dvynukai su tokiu hcg biggrin.gif
Atsakyti