Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 20, 20:38)
Aš ne Rosita, bet atsakysiu smile.gif
Rosita pradžioje leidosi po  150, poto sumažino dozę- kiek tiksliau ji pati gal pakomentuos.
MamyteSirdele leidosi po 112,5
Šiandien kalbėjau su MamyteSirdele jai jau geriau, po savaitgalio gal jau paleis namo- ko labai ir linkiu wub.gif

ačiū Vilma mirksiukas.gif už info wub.gif

Labai, labai džiaugiuosi, kad MamyteiŠirdelei jau geriau wub.gif


devina, kelinta tau laukimo dienelė?
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 20, 20:38)
Aš ne Rosita, bet atsakysiu smile.gif
Rosita pradžioje leidosi po  150, poto sumažino dozę- kiek tiksliau ji pati gal pakomentuos.
MamyteSirdele leidosi po 112,5

Ir kas per kiaulystes tie organizmai krečia - vienai nuo 300 jokios hiperstimuliacijos nėra, kitai nuo 112 yra... g.gif
Užjaučiu, kad taip nepasisekė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelargonija: 20 balandžio 2006 - 21:51
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 20, 17:38)
MamyteSirdele leidosi po 112,5
Šiandien kalbėjau su MamyteSirdele jai jau geriau, po savaitgalio gal jau paleis namo- ko labai ir linkiu wub.gif

Oi kaip liūdna, kad pas MamyteSirdele tokia nelaimė verysad.gif ..Nu bet nuo tokios dozės hiperstimuliacija doh.gif ..aš rudenį leidausi po 225 (lygtai g.gif ), bet po keturių dienų padidino iki 330 (ir norėjo kad dar didinčiau )- bet man š..gavosi verysad.gif , normalių tik 2 išpunktavo doh.gif
Net pagalvot negalėčiau, kad taip būna..Laikykis MamyteSirdele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 04 20, 20:55)
devina, kelinta tau laukimo dienelė?


Sveika Paiduke, šiandien dar tik ketvita dieda po isodinimo,galėtu jos ir sustoti isivaizduoji sau kad pavyko ir gerai, o kuo laikas toliau tuo bus baisiau lotuliukas.gif
Papildyta:




Chiara kada tau punkcija, kaip jautiesi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 21 balandžio 2006 - 07:05
Nebuvo nei punkcijos, nei IVF.
Nenoriu pykcio ir kaltinimu nuotaikoje rasineti.
Pirmiausia turiu pakalbeti su personomis, kai gris is atostogu ir kt.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2006 04 21, 05:46)
Nebuvo nei punkcijos, nei IVF.
Nenoriu pykcio ir kaltinimu nuotaikoje rasineti.

Kaip čia taip g.gif
Atsakyti
Chiara, laikykis. wub.gif pyktis, žinoma, neverta, bet dėl savo teisių būtinai pakovok. 4u.gif
Atsakyti
Chiara, labai gaila jei kas negero atsitiko...Kitaip nebus, visi padarome klaidų, nesinervuok. Arba pasinervuok kur nors, bet pykčio nelaikyk ir neparodyk...
Atsakyti
Chiara, nu kas čia dabar vyksta verysad.gif Neteisinga taip verysad.gif
Aš tai išdėčiau visą personalą ant karštų nervų - nors gal ir ne jų jėgoms viskas, bet vistiek jie atsakingi bent už savo darbą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 21 balandžio 2006 - 09:08
Nu kas čia dabar darosi doh.gif Tikrai pilnatis visiems smegenėlius suspaudė g.gif

Taip buriau buriau. Tokie gražūs folikulai augo ir vat tau prašom. Kažkokia nesąmonė.
Atsakyti
netikiu, ne ne ne ne, teste dvi juosteles!!!!!kadangi ziauriai nekantri tai pasidariau testa 9d po isodinimo, ir nepatikejau akim kai pamaciau ten DVI.nu galvoju turbut vaistai veikia, ir stai siandien 13d ir vel ryte jau nusipirkus du testus vel jau net keturios juosteles tongue.gif bet kad tai nestumas negaliu patiketi, daktarei turiu skambinti rytoj.oi mergytes padekit, o gal tai nuo crinono(progestirono)kuri deduos kas vakar ir nuo jo testas teigiamas?ar man jau buti laimingai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tlana: 23 balandžio 2006 - 08:13
Būk laiminga biggrin.gif ir džiaukis wub.gif Sveikinu thumbup.gif
Atsakyti