Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

[quote=Plaštakė,2006 03 30, 12:13]
Rytoj reiks paklaust. Per pirmą apžiūrą matėsi 9 folikulai, o per antrą apie 15. Tai aš pamaniau, kad gal tie kiti buvo nesubrendę dar.

Nuo kada jūs pradėjot crinoną vartot? Ot galva doh.gif
Papildyta:

Sveika,
as crinona pradejau naudot nuo iskart po punkcijos, ta pati vakara
Atsakyti
HCG 0,5
Braukite mane iš sąrašo, nežinau nei kada, nei už ką darysiuos. Ir aplamai ar darysiu dar kartą.
Atsakyti
Nakviša.........................................truksta zhodzhiu..........................

QUOTE(Nakviša @ 2006 03 30, 13:27)
HCG 0,5
Braukite mane iš sąrašo, nežinau nei kada, nei už ką darysiuos. Ir aplamai ar darysiu dar kartą.

Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 30, 12:27)
HCG 0,5
Braukite mane iš sąrašo, nežinau nei kada, nei už ką darysiuos. Ir aplamai ar darysiu dar kartą.

ach, kaip gaila. verysad.gif Nakviša, laikykis. 4u.gif
Atsakyti
Nakviša, laikykis, nenusimink verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Aš po antro nepavykusio irgi porą savaičių ėjau iš proto, kad nieko nebenoriu. Paskui susiėmiau ir taupau... ir metus skaičiuoju...

Mes visos Tave palaikysim group.gif
Papildyta:
QUOTE(gintarija @ 2006 03 30, 12:03)
Chiara, svajuke blush2.gif  man tai tikrai atsirado depresija...pastoviai mąstau iš kur gauti pinigų ir bandyti ką nors daryti....nu kažkoks nuprotėjimas, nusiminusi ir aš....
jau galvoju, kad čia visai nesilankyti, nu norėtųsi tiesiog viską pamiršti ir pradėti gyventi normaliai...


Gintarija, gyvenimas dalykas dryžuotas, tik kažkodėl juodos juostos platesnės schmoll.gif
Pamatysi, praeis šitos juodos mintys. Ir jeigu ko nors labai labai nori pasiekti, atsiras ir galimybės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nakviša, galiu paguosti aš tave tik tuo, kad tu ne viena tokia...be savo siekto tikslo ir pinigų....Nu nežinau merginos, bet pas psichologus matyt neisim, turim pačios būti sau psichologais. Reikia kažkaip gyventi toliau, bet mane taip pat nervina kiekvieną dieną tos pačios mintys. Reikia nusiteikti-arba kankintis ir siekti toliau, kol galim, arba tiesiog spjauti į viską ir baigti.

Aš dar renkuosi bandymą (nors taip pat nežinau kada), nes gyventi normaliai neišeina, kitaip negaliu....bandysiu, bandysiu kol pasensiu...nes pinigai, buitis laimės vis tiek neatneš....

Papildyta:
Pelargonija, gandre, svajuke ačiū už tuos gerus žodžius...

Kaip noriu nors kiek laiko nuo šito visko pabėgti ir apie tai negalvoti....Na manau visos to pačio norime, bet ką padarysi, kad tos mintys vis tiek nepalieka....
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2006 03 30, 13:27)
HCG 0,5
Braukite mane iš sąrašo, nežinau nei kada, nei už ką darysiuos. Ir aplamai ar darysiu dar kartą.


Nakviša verysad.gif , nenusimink, juk su šaldytais...


Merginos, atsiliepkit, jei kuriai su šaldytais pavyko Lietuvoj. Ko tai stebiu nuo vasaros, kurios turėjo jų ir dar nė vienai nepasisekė.
Atsakyti
Nakvisha, nu, su tais saldytais...
Tau gi normaliai kabinasi. Tuoj atsigausi, ka nors sugalvosi.
Net nezinau, kaip cia normaliai paguosti. Gal sveicarisku saldainiu parvezti? tongue.gif
Plova cia jau kai kam prizadejau, tai irgi nepamirsiu, jei jums dar noras neisgaruos.
Atsakyti
Nakvisha.....gaila labai labai..... verysad.gif
tik tu nepasiduok friends.gif 4u.gif
Atsakyti


Nakviša wub.gif labai gaila , nenukabink nosytės jug pas tavę gerai kibdavo, gal tikrai nepasisekė kad su šaldytais. Nesinervuok labai užjaučiu friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 30 kovo 2006 - 13:04
nu visa savo esybe nenoriu...nenoriu patiket Nakvishos nesekme....... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo euromergele: 30 kovo 2006 - 13:05
Jolančiuke, nekvailiok nors tu su tais testais, aš jau nuo jų durną galvą gavau.
Jei jau abejoji, tai daryk iš karto hcg, nes testai taip pat brangūs, bet ne visai tikslūs.
Atsakyti