Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Leta7 dideliausios tau sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Man jau įsodino 3 spurgiukus. Dabar dviejų savaičių laukimas doh.gif

O kaip tau Chiara? Ar darė punkciją ar rytdienai atidėjo?
Papildyta:
Ačiū Devina už palinkėjimus smile.gif Manau mums abiems sėkmė nepamaišytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Leta7, linkiu kad tavo kleckiukai pasiliktų ten devyniems mėnesiams wub.gif
Atsakyti
Na, mergaitės, sėkmės jums. Laukiu prisijungiant mirksiukas.gif .
Atsakyti
laikau stipriai stipriai kumščius suspaudusi. kad tik tas dviejų savaičių laukimas baigtųsi sėkmingai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 20, 16:59)
Man jau įsodino 3 spurgiukus. Dabar dviejų savaičių laukimas doh.gif


Leta, nu žiūrėk dabar - nepaleisk smile.gif
Atsakyti
MamyteiSirdelei super didele hiperstimuliacija - ziauriai kaupiasi skysciai, padideje kiausides....jau siek tiek geriau - priepuoliai lyg ir praejo....guli Kauno klinikose ir labai po truputi kapstosi wub.gif
Atsakyti
Aš taip ir įtariau verysad.gif Labai gaila ir baisu, kad taip gavosi doh.gif

Perduok jai linkėjimus nuo mūsų būrelio. Mes labai sergame už ją. wub.gif
Tegul sveiksta kuo greičiau.
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 04 20, 19:20)
MamyteiSirdelei super didele hiperstimuliacija - ziauriai kaupiasi skysciai, padideje kiausides....jau siek tiek geriau - priepuoliai lyg ir praejo....guli Kauno klinikose ir labai po truputi kapstosi  wub.gif

Kaip gaila MamytėsŠirdelės verysad.gif verysad.gif
Linkėjimus jai perduok wub.gif

po kiek tu RositaK leidaisi Gonal, po 150??o gal žinai po kiek MamytėŠirdelė leidosi??
Man visus kartus kiek stimuliavom buvo vidutinio sunkumo hiperstimuliacija, tai labai bijau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 04 20, 19:37)
Kaip gaila MamytėsŠirdelės  verysad.gif  verysad.gif
Linkėjimus jai perduok  wub.gif

po kiek tu RositaK leidaisi Gonal, po 150??o gal žinai po kiek MamytėŠirdelė leidosi??
Man visus kartus kiek stimuliavom buvo vidutinio sunkumo hiperstimuliacija, tai labai bijau  lotuliukas.gif

Aš ne Rosita, bet atsakysiu smile.gif
Rosita pradžioje leidosi po 150, poto sumažino dozę- kiek tiksliau ji pati gal pakomentuos.
MamyteSirdele leidosi po 112,5
Šiandien kalbėjau su MamyteSirdele jai jau geriau, po savaitgalio gal jau paleis namo- ko labai ir linkiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 20, 20:38)
Šiandien kalbėjau su MamyteSirdele jai jau geriau, po savaitgalio gal jau paleis namo- ko labai ir linkiu wub.gif


Kaip gerai, kad jai gerėja wub.gif wub.gif
Atsakyti
Linkėjimai MamyteiSirdelei 4u.gif labai gaila kad taip nutiko.
Kuo greiciau sveik oro_buckis.gif
Atsakyti