Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 04 19, 14:06)
o iš kur žinai, kad neįvyko g.gif

ogi antroje ciklo dalyje nepakilo kūno temperatūra, kaip buvo 36,6, taip ir liko. o visada pakildavo virš 37. ir šiaip nebuvo ovuliacinių skausmų, kaip visada. tai ir padariau tokią išvadą. ir nors natūraliai nestuke.gif šansų nelabai turiu, bert vis tiek noriu, kad sistema veiktų gerai. cool.gif
Atsakyti
Atrodo, spėjau ir aš į gegužės IVF'ų traukinį... ax.gif
Atsakyti
Nu jau tikrai iš balandžio-gegužio mėnesio turėsim nėštukių - toks didelis būrys thumbup.gif

Euromergele, kaip nuotaikos? Kada tau prasideda viskas?
Atsakyti
Svajuke neimk į galvą mirksiukas.gif Šiaip net sveikai drūtai moteriai kokį kartą per metus neįvyksta ovuliacija. Tai normalu. Kai nevyks kokius trys kartus tai ir sunerimti reikės.

Saiko, sveika prisijungusi prie aktyviai veikiančių būrelio thumbup.gif
Papildyta:
Tlana, jei skaitinėji kada parašyk kaip tavo rezultatai. Įdomu kaip tau sekasi? Juk testas jau greitai?

Gal kas žino kaip sekasi MamyteiŠirdelei. Gal ji ligoninei dėl tos hiperstimuliacijos, kad visai nerašo?
Atsakyti
Oj Daivule, ramiakas dabar mano smegenyse, shirdy, kune, sieloj ir visose kitose sudetinese dalyse smile.gif taikoma bus ilga schema, pradesiu nuo geguzhes 3 dienos ir baigsiu....kovo menesi berods smile.gif))

QUOTE(Daiva @ 2006 04 19, 15:10)
Nu jau tikrai iš balandžio-gegužio mėnesio turėsim nėštukių - toks didelis būrys thumbup.gif

Euromergele, kaip nuotaikos? Kada tau prasideda viskas?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2006 04 19, 15:27)
taikoma bus ilga schema, pradesiu nuo geguzhes 3 dienos ir baigsiu....kovo menesi berods smile.gif))


puikus planas biggrin.gif
Atsakyti
yuhuuuu sunglasses2.gif

QUOTE(Daiva @ 2006 04 19, 15:41)
puikus planas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 04 19, 08:48)
Mirėja, ar tikrai negali papasakoti apie naują kliniką kur lankaisi?  g.gif


Labukas 4u.gif Atsiprašau, kad ne iš pirmo karto, kažkaip nepagalvojau kad tikrai klausi manęs. ax.gif Aš gi darausi Latvijoje. "Nauja klinika" yra nauja tik man, nes po beveik metų susirašynėjimo su AVAclinic, nusprendžiau "pabėgti" į EGV, kuri šiaip yra daug senėsnė už AVA. AVAi Latvijoje tik metukai.

Jei tau tikrai įdomu apie Latviją galiu papasakot ir daugiau, bet manau tu pagalvojai kad aš Lietuvoje ką nors naujo "atradau". 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 19 balandžio 2006 - 15:36
Labai įdomu. Pirmiausia įdomu kodėl ne Lietuvoje, o Latvijoje? Kas ten kitaip? Ir kaip ten kainos? Kiek domėjausi panašios.
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 19, 16:43)
Labai įdomu. Pirmiausia įdomu kodėl ne Lietuvoje, o Latvijoje? Kas ten kitaip? Ir kaip ten kainos? Kiek domėjausi panašios.



taigi Mirėja daro su donorine kiaušialąste, todėl ir reikia keliauti kitur doh.gif
Atsakyti
Svajuke, labai nepergyvenk del sio ciklo ir sveikoms moterims pasitaiko anovuliaciniu ciklu per metus, pamatysi kita cikla viskas bus gerai 4u.gif

Leta7, Chiara, Devina, Tlana sekmes merginos ir ilginkit Svajukes sarasiuko antraja dali 4u.gif
Atsakyti

Leta7, Chiara, Devina, Tlana sekmes merginos ir ilginkit Svajukes sarasiuko antraja dali 4u.gif
[/quote]

Ir aš prisidedu prie šių šaunių palinkėjimų 4u.gif
Atsakyti