Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

aciu visoms uz palaikyma, mintis, buvima kartu....
bandysiu apipasakot savo "netekti".... verysad.gif
ilga schema, MirV klinika
kadangi mano organizmo hormonine sistema yra "hyper" reaguojanti i gonali, tai folikulu buvo daugybe. Folikulai savo sienelese gamina estradioli, kuris ir nugramzdino visas mano viltis... Tai kadangi folikulu skaicius buvo "pakankamai" blink.gif didelis, tai ir estradiolis beprotisku greiciu kilo, nors ir sumazinus gonalio doze. Estradiolio kreive yra kylanti, bet kai jau pakrenta siek tiek, tai po paros jau galima laukti staigaus didelio jo kritimo, kas visiskai sunaikina folikuluose esancias kiausialastes verysad.gif verysad.gif verysad.gif
taip atsitiko ir man.....Estradiolio "virsunes" skaicius sokiravo net pati Z, kuris pirma karta toki isvydo...Kadangi toks skaicius suleidus pregnyl'i reikstu super didele hyperstimuliacija, tai jo ir neleidom, ir kita diena punktavo... mat per toki laika folikulai jau buvo pilnai susiformave ir jau kaip tik "ruosesi" ovuliuoti
Buvo nuo 20iki30 folikulu, o estradiolio kiekis kaip ir pagal kreive, buvo ryskiai nukrites, kaip veliau pamateme.....Buvau soke...nemaniau, kad net "neprieisiu" prie embrionu, o juo labiau, prie "uzsikabinimo" ir tapimo nestuke.gif verysad.gif
Kadangi punkcija techniskai buvo labai pavykusi, nors ir daug folikulu esant, mano savijauta (fiziskai) buvo gera - apsiejau be vaistu. Vis badziausi diphereline, o dabar hormonines tabletes, kad kiausides pailsetu. Visam MirV kolektyvui tai pirmas atvejis, ir zinoma, mums su vyru...skaudus. As visa menesi badziausi, buvau super gerai nusiteikusi ir labai tikejau kad pasiseks, ir snipstas verysad.gif
taciau dabar dziaugiuosi, kad isvengeme stiprios hyperstimuliacijos, kuria dabar kencia MamyteSirdele... wub.gif
Vaistai - 3000lt, medikamentai ir punkcijos procedura - 1500lt, estradiolio tyrimai - 200lt. =4700lt
Tik dabar jau aisku (salyginai), kad reikejo trumpos schemos su maziausia gonalio doze, bet kas galejo ta numatyti???!!!!!!!!NIEKAS!!!!!
Issigydysiu zaizdas, siela; atsigausiu ir...bandysim...kaip Dievas duos..gal kita karta duos wub.gif

sekmes visoms ir tikejimo, kad butinai pateksit i 30%!!!!!! nestuke.gif
Atsakyti
Rosita wub.gif jums būtinai pasiseks, o sekančiam kartui numatysite visas šitas reakcijas ax.gif
Atsakyti
rosita,tip ir mokomės visos iš savo skaudžių klaidų,bet ateis ir pas mus visas ta diena. wub.gif .ankščiau ar vėliau,bet ji ateis...
Atsakyti
Ačiū tau RositaK už išsamų paaiškinimą, na tu teisi, niekas negali numatyti, kaip mūsų organizmas sureaguos į vaistus, labai užjaučiu tave ir tavo vyrą, svarbiausia, kad vienas kitą palaikytuimėte ir suprastumėte friends.gif
Dabar turi pailsėti, atsigauti ir pamatysi, kaip kitą kartą tau tikrai pasiseks mirksiukas.gif
Stiprybės ir tikėjomo jūsų šeimai, mes visos su tavimi group.gif
Atsakyti
QUOTE(leduke @ 2006 04 18, 20:41)
rosita,tip ir mokomės visos iš savo skaudžių klaidų,bet ateis ir pas mus visas ta diena. wub.gif .ankščiau ar vėliau,bet ji ateis...


O man tai pikta bash.gif nes klaida ne Rositos, bet KLINIKOS. Taip, suprantu kad kaip reagos organizmas TIKSLIAI numatyti neimanona, bet čia gi ne "biškeli suklydo" doh.gif Ir dar turi gėdos už procedurą pinigus imt. Ir taip žmogus vaistams kiek išleido. Galėtų kad kompensuot žalą ir kitam IVF nuoladą pasiūlyt, o ne pinigus imt. RRRR

Leduke, čia aš ne apie tavo žodžius, bet apie situaciją 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 18 balandžio 2006 - 19:58
Rositak labai gaila kad taip nutiko wub.gif
Linkiu kad kitą kartą tikrai viskas butu ok.gif ir praneštum mums kur kas puikesnę žinią linkiu iš visos širdies, laikykis mes su tavimi console.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 18, 20:55)
O man tai pikta bash.gif nes klaida ne Rositos, bet KLINIKOS. Taip, suprantu kad kaip reagos organizmas TIKSLIAI numatyti neimanona, bet čia gi ne "biškeli suklydo" doh.gif Ir dar turi gėdos už procedurą pinigus imt. Ir taip žmogus vaistams kiek išleido. Galėtų kad kompensuot žalą ir kitam IVF nuoladą pasiūlyt, o ne pinigus imt. RRRR

Leduke, čia aš ne apie tavo žodžius, bet apie situaciją 4u.gif  4u.gif

Mireja, tikrai nekaltinu klinikos, nes tikrai to nebuvo galima numatyti, kaip mano organizmas reaguos i gonali, todel buvo pasirinkta standartine doze. O beto, tai labai retas atvejis, kaip jau sakiau...
o uz medikamentus gi jie turejo paimti - gi ne uz dyka juos gauna patys, o perka
Gi niekas nepaskaiciavo nei uz ultragarsus, nei uz sugaista Z laika per iseigines ir net per antra velyku diena! t.t.
MirV , tiksliau - gyd. Z, tik galiu padekoti uz siluma ir palaikyma, nuosirduma, gera darba ir issamuma...
kitas, antras bandymas, tik irodys, kaip gerai jie dirba tongue.gif wub.gif
Atsakyti
Rosita, tikrai gaila kad taip nepavyko verysad.gif

Bet tu saunuole, kad tiki savo sekme 4u.gif taip ir reikia thumbup.gif . Nes jei netiket sekme ir nepasitiket gydytojais, tai gal tada geriau visai nedaryt nieko g.gif
Sekmes tavo kelyje i tiksla wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 04 18, 21:14)
Mireja, tikrai nekaltinu klinikos, nes tikrai to nebuvo galima numatyti, kaip mano organizmas reaguos i gonali, todel buvo pasirinkta standartine doze. O beto, tai labai retas atvejis, kaip jau sakiau...
o uz medikamentus gi jie turejo paimti - gi ne uz dyka juos gauna patys, o perka
Gi niekas nepaskaiciavo nei uz ultragarsus, nei uz sugaista Z laika per iseigines ir net per antra velyku diena! t.t.
MirV , tiksliau - gyd. Z, tik galiu padekoti uz siluma ir palaikyma, nuosirduma, gera darba ir issamuma...
kitas, antras bandymas, tik irodys, kaip gerai jie dirba  tongue.gif  wub.gif


Šaunuolė wub.gif Aš taip ramiai nesugebėčiau...
Atsakyti
Mirėja, ar tikrai negali papasakoti apie naują kliniką kur lankaisi? g.gif
Atsakyti
Leta, Devina, Chiara, sėkmės dideliausios. laikykit, mergaitės, frontą, laikykit. 4u.gif man sąrašiuko antrą dalį reikia ilginti. mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


o aš tai džiaugiausi džiaugiausi, kad natūraliai bręsta tiek daug folikulų ir ką, ovuliacija tai neįvyko. vat tau ir džiaugsmas. tik vat susirūpinau dabar, kodėl taip nutiko... g.gif na, gal čia ir normalu, juk nenatūralu yra toks kiekis.
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 19, 13:55)
o aš tai džiaugiausi džiaugiausi, kad natūraliai bręsta tiek daug folikulų ir ką, ovuliacija tai neįvyko. vat tau ir džiaugsmas. tik vat susirūpinau dabar, kodėl taip nutiko... g.gif na, gal čia ir normalu, juk nenatūralu yra toks kiekis.



o iš kur žinai, kad neįvyko g.gif
Atsakyti