Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(svajukė @ 2006 04 14, 13:46)
na, ne visai teisingai. jeigu punkcijos metu negaunama nei viena tinkamakiaušialąstė, tai tada berods reikia mokėti už procedūrą apie 1500 lt ar kažkas panašaus.

Tai nors tiek gerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 14, 13:46)
jeigu punkcijos metu negaunama nei viena tinkamakiaušialąstė, tai tada berods reikia mokėti už procedūrą apie 1500 lt ar kažkas panašaus.

būtent taip ir parašyta VK kainoraštyje kaip svajukė rašo

"Kiaušidžių p-ja negavus kiaušialąsčių 1500 lt,- "
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 14, 13:46)
na, ne visai teisingai. jeigu punkcijos metu negaunama nei viena tinkamakiaušialąstė, tai tada berods reikia mokėti už procedūrą apie 1500 lt ar kažkas panašaus.


O MirV irgi? Ar ten pilna suma?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 04 14, 13:56)
būtent taip ir parašyta VK kainoraštyje kaip svajukė rašo

"Kiaušidžių p-ja negavus kiaušialąsčių 1500 lt,- "



Aisku ir tai pinigai, bet jau vistiek zmogiska suma..
Siaubas, kiekvienam zingsnyje rizika + pinigai...

Eilini karta paima siutas ant sveikatos sistemos Lietuvos respublikoje, jokio nevaisingumo finansavimo, toks jausmas kad lietuviu pasaulyje pilna, kaip kinieciu..... aggressive.gif
Atsakyti



Žmogiška? Man tai nežmoniška. O kur sveikata? Kur vaistai? Ji vaistam išleido beveik 5 tūkst. Sudėjus, kiek? Ir viskas šuniui ant uodegos.
Atsakyti
QUOTE(patrija @ 2006 04 14, 14:17)
Žmogiška? Man tai nežmoniška. O kur sveikata? Kur vaistai? Ji vaistam išleido beveik 5 tūkst. Sudėjus, kiek? Ir viskas šuniui ant uodegos.




tai ir sakau.. rizika + pinigai...dar neirasiau sveikatos.. siaubas..
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2006 04 14, 14:08)

Eilini karta paima siutas ant sveikatos sistemos Lietuvos respublikoje, jokio nevaisingumo finansavimo, toks jausmas kad lietuviu pasaulyje pilna, kaip kinieciu.....  aggressive.gif


Pritariu tau drinks_cheers.gif .Jei teks daryti IVF, tai greičiausiai tai darysime Italijoje, nes valstybinėse ligoninėse tai kompensuojama, kad ir kokios eilės būtų.
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 04 14, 08:38)
Kada aš čia buvau teisi, neatsimenu  g.gif  smile.gif
Bet ar ne KT plonina gimdos gleivinę? Žiūrėk, nutrauksi ir viskas atsistatys  4u.gif

Kaip bendrauja naujoj klinikoj?


Sakei-sakei, kad jei mmm labai silpnos, reiškia plona gleivinė.

Jo, KT plonina, bet pasakė turi būti 4-5 mm su KT, o pas mane vos 2. Ir be KT irgi mmm labai silpnos.

O, man patiko. Daug geriau. Ir pinigai jiems, man pasirodė, ne taip rūpi. Anoj sako:"apmokėsit, tada darysim tą ir aną". Čia "jei ką darom ir į skolą". Sakau,o kaip jūs mane gaudysit? "Tai jūsų sąžinės reikalas, mūsų reikalas kad pastotumėt"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mirėja: 14 balandžio 2006 - 15:50
Rosita, MamyteŠirdele nėra žodžių kaip gaila verysad.gif

Laikykitės merginos, ateis šventė ir jūsų kiemą, tik reikės ilgiau lukterėti.

Mirėja o kas čia per nauja klinika?
Atsakyti
Rosita, console.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 14, 15:45)
O, man patiko. Daug geriau. Ir pinigai jiems, man pasirodė, ne taip rūpi. Anoj sako:"apmokėsit, tada darysim tą ir aną". Čia "jei ką darom ir į skolą". Sakau,o kaip jūs mane gaudysit? "Tai jūsų sąžinės reikalas, mūsų reikalas kad pastotumėt"


Nu faina, kad tik ir toliau viskas gerai būtų 4u.gif

RositaK, užjaučiu... Bet antrąkart tikrai pasiseks, išaiškėjo tavo organizmo reakcijos, belieka jų išvengti kitąkart, laikykis heart.gif
Atsakyti
Rosita, MamyteSirdele labai jūs užjaučiu trūksta žodžių wub.gif
laikykitės console.gif
Atsakyti