Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 04 12, 15:02)


Aš jaučiuosi kaip banginis visa išsipūtus net baisu, penktadieni punkcija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 04 12, 19:27)
Aš jaučiuosi kaip banginis visa išsipūtus net baisu, penktadieni punkcija mirksiukas.gif


oi tai labai faina galėsi ilsėtis per šventines dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 04 12, 10:41)
E2 ir yra tas pats estradiolis. Jam esant dideliam negalima leisti pregnylio, kuris ovuliuotu folikulus ir butu galima juos punktuoti, kadangi pregnylio suleidimas "aktyvuotu" hiperstimuliacija, kuri itakoja sveikata....
o kodel manai, kad ne del jo ivf baigesi nesekme??ar tau punktavo folikulus?


Sveikos merginos 4u.gif

Plaštake -- sveikinimai smile.gif

Dėl estradiolio- iš asmeninės patirties - blogiausias dalykas tas, kad laukiant jo kritimo, blogėja kiaušialasčių kokybė. Man iš 21 kiaušialąstės apsivaisino tik 12 ir visi embrionai buvo nekokios kokybės verysad.gif

Bet kokiu atveju, Rosita, nuoširdžiai linkiu pagerinti IVF statistiką 4u.gif
IKI

Atsakyti
Idomu kaip sekėsi Rositai jai šiandien punkcija turėjo būti g.gif

Atsakyti
Nekaip. Kaip galės, pati papasakos sad.gif
Atsakyti
Svajuke 4u.gif

Kelk mane į birželį, geguže nespėju. Naujoje klinikoje pasakė kad turi praeiti bent vienas ciklas be KT, nes reikia pažiūrėt kaip auga gleivinė, kad žinot iš pat pradžiu kokias dožes skirt. Mano turima gleivinė pasirodo net ir geriant KT yra per plona. Štai kodėl man mmm beveik nebūna, Mia buvo teisi.
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 13, 19:53)
Svajuke 4u.gif

Kelk mane į birželį, geguže nespėju. Naujoje klinikoje pasakė kad turi praeiti bent vienas ciklas be KT, nes reikia pažiūrėt kaip auga gleivinė, kad žinot iš pat pradžiu kokias dožes skirt. Mano turima gleivinė pasirodo net ir geriant KT yra per plona. Štai kodėl man mmm beveik nebūna, Mia buvo teisi.

O kokioje klinikoje darysi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mirėja @ 2006 04 13, 19:53)
Mano turima gleivinė pasirodo net ir geriant KT yra per plona. Štai kodėl man mmm beveik nebūna, Mia buvo teisi.


Kada aš čia buvau teisi, neatsimenu g.gif smile.gif
Bet ar ne KT plonina gimdos gleivinę? Žiūrėk, nutrauksi ir viskas atsistatys 4u.gif

Kaip bendrauja naujoj klinikoj?
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 04 14, 08:38)
Bet ar ne KT plonina gimdos gleivinę? Žiūrėk, nutrauksi ir viskas atsistatys  4u.gif


vat ir as ta pati pagalvojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Renata, tai į kurį mėnesį dabar tave perkelti? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
is virs 20folikulu nerado ne vienos kiausialastes
todel neturejau ne menkiausios galimybes pasimegauti trisdesimtprocentine viltimi tapti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 04 14, 11:31)
is virs 20folikulu nerado ne vienos kiausialastes
todel neturejau ne menkiausios galimybes pasimegauti trisdesimtprocentine viltimi tapti  nestuke.gif

Nu bly RositaK verysad.gif verysad.gif
O kaip gydyt. aiškina dėl ko taip, ar dėl to estradiolio??jei taip, tai kaip to pakilimo galima išvengti kitą kartą gal pasakė?ar neįmanoma jo paveikti?
nu žodžiu daug klausimų turiu, labai jau baisu kai taip nutinka, kaip Tau Rositak
Atsakyti