Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Plaštake, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif naujienos.
Papildyta:
MamyteSirdele, Rosita, kaip jūs? g.gif
Atsakyti
jauciuosi kaip gniauztuose, is kuriu nei pirmyn, nei atgal frusty.gif
mano folikulu gausybe, taciau pries kelias dienas nenustojes kilti estradiolis varo mane i nevilti - ir jei dar dvi paros taip augs - nebeteksiu visu savo folikulu ir vilties tapti nestuke.gif
man tiesiog visuomet "sekasi" patekti i ta isimtini keliu % skaiciu
Uz MamyteSirdele negaliu sneketi, bet.......
Atsakyti
Rosita, laikykis wub.gif tikiuosi bus gerai. Aš irgi išimčių žmogus esu....
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 12, 09:03)
Rosita, laikykis wub.gif tikiuosi bus gerai. Aš irgi išimčių žmogus esu....

Ir aš unsure.gif
Bet reikia tikėtis tik geriausio wub.gif
Atsakyti
Rosita, o kiek tas estradiolis pas tave?

O ką pas MamytęŠirdelę irgi kažkokie nesklandumai? g.gif
Užsislaptinusios juodai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 12, 10:21)
Rosita, o kiek tas estradiolis pas tave?


uzvakar buvo virs 15000, o norma maziau nei 10000. vakar koks buvo tai Z net nesake, bet didesnis ryskiai
siandien vel einu tirtis
sirdis dreba mega_shok.gif
Atsakyti
Rosita, net nežinau ką tau patarti. Man buvo panaši situacija per 1 IVF. Pas mane estradiolis laikėsi 18000. Gydytoja siūlė nutraukti IVF-ą, o aš pasirašytinai pareikalavau, kad testų. Sunku ką nors pasakyti, nes procedūra baigėsi nuliu, bet nežinau, ar būtent tai tutėjo lemiamą reikšmę. Manau, kad ne.
Jaučiausi nebaisiai. Pilvas buvo labai išpūstas, skaudus, bet nesu didelė "popa", tai manau kad viskas buvo labai pakenčiamai.
Atsakyti
Priminkit man skleroznikei doh.gif , ką tas estradiolis daro? kodėl jis kyla ir dėl ko tai yra blogai? o kodėl VK jo man niekada netiria? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 12, 10:39)
Priminkit man skleroznikei  doh.gif , ką tas estradiolis daro? kodėl jis kyla ir dėl ko tai yra blogai? o kodėl VK jo man niekada netiria?  g.gif



Nepamenu, ką jis tiksliai daro, bet kai jis labai aušktas, tai hiperstimuliacijos rodiklis. Jei nepamiršau, pagal rekomendacijas lygtai esant 10000 rekomenduojama IVF nutraukti dėl pavojaus moters sveikatai.
VK nedaro šitų tyrimų, nes vistiek faktiškai įtakoti neįmanoma. Man B. siūlė tipo leistis liuverį berods ir nepunktuoti tol, kol nukris estradiolis. Taip darėm tris dienas, estradiolis nekrito, o tik sustojo vietoj. Tada B. pasakė, kad jei dar nepunktuosim, tai nieko doro nebebus iš tų kiaušialąsčių.
Atsakyti
angel_sadangel.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

nu kad jau pradejot kalbet apie visokias isimtis, tai as noriu pasiklausti apie toki E2 formonu tyrima. Man pries 1 IVF jis buvo per didelis, todel punkcija nusikele beveik visai savaitei. Zinojau, kad jis per didelis, bet nezinojau kuo jis yra negerai. gal kas zinot? g.gif P.S. IVF'as baigesi nesekme, aisku, gal ne del to, bet...
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 04 12, 11:30)
Sveikutes smile.gif

nu kad jau pradejot kalbet apie visokias isimtis, tai as noriu pasiklausti apie toki E2 formonu tyrima. Man pries 1 IVF jis buvo per didelis, todel punkcija nusikele beveik visai savaitei. Zinojau, kad jis per didelis, bet nezinojau kuo jis yra negerai. gal kas zinot?  g.gif P.S. IVF'as baigesi nesekme, aisku, gal ne del to, bet...

E2 ir yra tas pats estradiolis. Jam esant dideliam negalima leisti pregnylio, kuris ovuliuotu folikulus ir butu galima juos punktuoti, kadangi pregnylio suleidimas "aktyvuotu" hiperstimuliacija, kuri itakoja sveikata....
o kodel manai, kad ne del jo ivf baigesi nesekme??ar tau punktavo folikulus?
Atsakyti