Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Taigi sakau, kad baisi aktivistė esu. Kadangi pas mane organizmas toks, kad nors visą armija gimdyk, tai aš iš karto po IVF kitame cikle natūraliai šaldytus sodinausi. O sekančiame likusias snaigeles sunaudojau. Gavosi, kad jokių vaistų nevartojau, tai organizmas kaip ir pailsėjo. O dabar jau trečias ciklas. Gydytoja sako, kad viskas pas mane kuo puikiausiai ir daryti dar vieną IVF galima. bigsmile.gif Tai va ir darausi blush2.gif
Atsakyti
Plaštake, nerealios naujienos thumbup.gif
sveikinu labai labai, dvi dienas neprisėdau prie interneto, o dabar net širdis iš džiaugsmo šokinėti pradėjo bigsmile.gif labai džiaugiuosi tavo sėkme.
Stiprybės tau 4u.gif
Atsakyti
sveikos mergiotes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Stai ir as pai jusu kompanija noriu, vargais negalais ir mes priejome prie IVF, nenorejau rasyti nes viskas kaip sapne vyksta, bet realybe ta kad uzvakar man padare isodinima 3 zirniukus:mirksiukas: tai dabar as....oi oi oi nezinau kaip jaustis net
Papildyta:
Ir dar sveikinu visus laimejusius 4u.gif ir pasitverusius savo pilvukus nestuke.gif gal ir pas mane gandriukas kada nors uzsuks.jauciuosi kaip didelis balionas, po stimuliacijos, dar skauda viskas, bet viskas tai fignia, palyginus su tuo kad as ziauriai laiminga uz suteikta man vilti
Atsakyti
Plaštake thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Oi kaip patinka tokios naujienos, kai kas nors patampa nestuke.gif nestuke.gif
Tlana sėkmės tau tapti nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 11, 17:51)
Startavau, startavau. Ketvirtadienį pirmas derliaus skaičiavimas. Pas mane kaip visada viskas kuo puikiausiai tik rezultato jokio doh.gif

Leta, nu tu ir šaunuolė, kad taip sieki savo tikslo thumbup.gif As tai kazkaip vis dar mindzikuoju vienoje vietoje, kazkaip labai nesiryžtu vėl pradėti viska iš naujo schmoll.gif Vis sau pasakau kad kita menesi, bet blink.gif Nu zodziu matyt turi išaušti mano širdžiai miela diena ax.gif
Sėkmės Tau Leta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabre: 11 balandžio 2006 - 18:52
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 11, 19:05)
Taigi sakau, kad baisi aktivistė esu. Kadangi pas mane organizmas toks, kad nors visą armija gimdyk, tai aš iš karto po IVF kitame cikle natūraliai šaldytus sodinausi. O sekančiame likusias snaigeles sunaudojau. Gavosi, kad jokių vaistų nevartojau, tai organizmas kaip ir pailsėjo. O dabar jau trečias ciklas. Gydytoja sako, kad viskas pas mane kuo puikiausiai ir daryti dar vieną IVF galima.  bigsmile.gif Tai va ir darausi  blush2.gif


Linkiu, kad šis kartas būtų laimingas. Turi gi pagaliau tas gandras susiprasti.
Tlana, slapuke, ir tau kuo didžiausios sėkmės 4u.gif .

Ačiū visoms už sveikinimus wub.gif . Turbūt per visą savo gyvenimą tiek nesu jų girdėjusi thumbup.gif .
Atsakyti
Leta, nu tu ir šaunuolė, kad taip sieki savo tikslo thumbup.gif As tai kazkaip vis dar mindzikuoju vienoje vietoje, kazkaip labai nesiryžtu vėl pradėti viska iš naujo schmoll.gif Vis sau pasakau kad kita menesi, bet blink.gif Nu zodziu matyt turi išaušti mano širdžiai miela diena ax.gif
Sėkmės Tau Leta wub.gif
[/quote]

Man tik duok tai kiekvieną mėnesį daryčiausi ax.gif Tik vat pinigai jau visiškai pasibaigė. Paskutinis kartas. verysad.gif O be to jau mano amželis biškutuką mane spaudžia. tongue.gif
Papildyta:

Ačiū visoms už linkėjimu 4u.gif

Ir sėkmės belaukiančioms rezultatų wub.gif Tikiuosi visos bus nestuke.gif
Atsakyti
Plaštake, ir aš sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir kad pripildytum miniveną drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 11, 20:24)
Man tik duok tai kiekvieną mėnesį daryčiausi ax.gif  Tik vat pinigai jau visiškai pasibaigė. Paskutinis kartas. verysad.gif  O be to jau mano amželis biškutuką mane spaudžia. tongue.gif


Žinoma kad paskutinis kartas thumbup.gif nes būtinai bus sėkmingas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveika Paiduke kaip tavo reikaliukai ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(devina @ 2006 04 11, 22:02)
Sveika Paiduke kaip tavo reikaliukai ? mirksiukas.gif

na aš kolkas tik stebiu Jus mirksiukas.gif kurios šiuo metu darot IVF ir labai, labai džiaugiuosi su kiekvieną kartu, kuriai pasiseka thumbup.gif
Tiesa pakartojau toxo tyrimus santariškėse, tai IGm-neigiamas thumbup.gif , pasirodo Aids centre biškelį "nugrybavo" mano tyrimai
Šiuo metu man mmm, po poros dienų eisiu patikrinti kaip mano cista laikosi, ar nyksta, jei nyksta(tai tikiuosi galutinai išnyks lotuliukas.gif ) ir jei su pinigėliais viskas tvarkoje bus mirksiukas.gif , tai kitą ciklą startas rolleyes.gif

mano mama tai jau svaigsta, pas juos kieme apsigyveno pelėda, o ji kai tik apsigyvena, tai kažkur užgimsta leliukas, 3 kart per gyvenimą buvo apsigyvenusi, tai 2kart po tokio apsigyvenimo mano sesuo pastojo, vieną kartą kaimynų dukra, tai mama jau tikisi kad dabar man eilė, bet, kad kaimynų vaikai tinkamo amžiaus nėščiuoti, tai gali man dar nebūti ta eilė lotuliukas.gif .
Labai man baisu jei nepavyks, ne tik dėl saves, bet ir dėl kitų, kurie to tikrai nuoširdžiai laukia ir tikisi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 11 balandžio 2006 - 23:01
QUOTE(paiduke @ 2006 04 11, 22:59)
na aš kolkas tik stebiu Jus  mirksiukas.gif kurios šiuo metu darot IVF ir labai, labai džiaugiuosi su kiekvieną kartu, kuriai pasiseka  thumbup.gif
Tiesa pakartojau toxo tyrimus santariškėse, tai IGm-neigiamas  thumbup.gif , pasirodo Aids centre biškelį "nugrybavo" mano tyrimai
Šiuo metu man mmm, po poros dienų eisiu patikrinti kaip mano cista laikosi, ar nyksta, jei nyksta(tai tikiuosi galutinai išnyks  lotuliukas.gif ) ir jei su pinigėliais viskas tvarkoje bus  mirksiukas.gif , tai kitą ciklą startas  rolleyes.gif

mano mama tai jau svaigsta, pas juos kieme apsigyveno pelėda, o ji kai tik apsigyvena, tai kažkur užgimsta leliukas, 3 kart per gyvenimą buvo apsigyvenusi, tai 2kart po tokio apsigyvenimo mano sesuo pastojo, vieną kartą kaimynų dukra, tai mama jau tikisi kad dabar man eilė, bet, kad kaimynų vaikai tinkamo amžiaus nėščiuoti, tai gali man dar nebūti ta eilė  lotuliukas.gif .
Labai man baisu jei nepavyks, ne tik dėl saves, bet ir dėl kitų, kurie to tikrai nuoširdžiai laukia ir tikisi  wub.gif

Mano mama irgi sako, kad pelėda netolo namų reiškia bus vaikučių smile.gif
Atsakyti
Tai jau tikėkimės, kad šį kartą pelėda atskrido pas tave :mirksiukas

MamyteŠirdele, Rosita K kaip jūs laikotės g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devina: 12 balandžio 2006 - 07:06