Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

PLASTAKE 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nu nerealiai sveikinu clap.gif
is ties pavasaris atejo biggrin.gif
Papildyta:
tiesa, o tu dar gruodinuke ar vis gi jau sausinuke ? blush2.gif
Atsakyti
Plaštake, nuostabi žinia, ypač tokią apniukusią ir šlapią dieną. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Nuoširdžiausiai sveikinu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vvvvv @ 2006 04 11, 11:49)
PLASTAKE  4u.gif  4u.gif  4u.gif
nu nerealiai sveikinu clap.gif
is ties pavasaris atejo  biggrin.gif
Papildyta:
tiesa, o tu dar gruodinuke ar vis gi jau sausinuke ?  blush2.gif


Ačiū vvvvv už sveikinimus. Tave sveikinu taip pat 4u.gif .
Na, pagal SM kalendorių tai prieš Kalėdas išeitų gimdyti. Bet reiktų turbūt palaukt ką gydytoja pasakys 4u.gif . O tau tai gruodį, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 04 11, 11:07)
Ačiū vvvvv už sveikinimus. Tave sveikinu taip pat  4u.gif .
Na, pagal SM kalendorių tai prieš Kalėdas išeitų gimdyti. Bet reiktų turbūt palaukt ką gydytoja pasakys  4u.gif . O tau tai gruodį, ar ne?

aciu 4u.gif
na man pas gydytoja pirma kart tik ketvirtadieni, tai kol kas vadovaujuos kalendoriaus skaiciavimais, kurie rodo gruodi smile.gif
oi kaip smagu butu kad prisijungtum prie gruodinukiu, o tai visos kazkaip spejo i lapkriti tilpti wub.gif o gruodinukiu kol kas mazai verysad.gif liudna blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

reikia Jusu patarimo smile.gif
Siandien yra 9 ciklo diena po nesekmingo IVF'o. Paprastai mmm uztrukdavo 4-5 dienas, siandien yra 9 diena ir dar nesibaigia, siandien stipriau pradejo tepliot. Ar taip ir turi buti po IVF'o?
Atsakyti
Nežinau g.gif Man tai būdavo normalios...Jei ir kitom merginom taip nebuvo,gal pasiskambink gydytojai ir pasiklausk mastau.gif
Atsakyti
As tai nelabai atsimenu, bet pastebejau desninguma - schemos su saldytais kazkodel labai isreguliuoja organizma. Manau dar lukterk pora dieneliu ir skambink gydytojai - aisku, jei kraujuoji normaliai, bet jeigu tik teplioja, tai manau nera reikalo baimintis - tiesiog hormonai bus pasimete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 11 balandžio 2006 - 13:29
darviena, man po pirmo IVF'o buvo taip, kad mmm truko kaip visada, bet po to dar geras 5 dienas tepliojo. bet po to viskas susitvarkė. faktas, kad organizmas šiek tiek išsiderino. gal ir psa tave nieko blogo. g.gif
Papildyta:
Saiko, aū, o kaip tavo hiseroskopija praėjo? kokie tolimesni planai? ar ilgam IVF'ą teko nukelti? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 11 balandžio 2006 - 14:09
QUOTE(Daiva @ 2006 04 11, 14:27)
As tai nelabai atsimenu, bet pastebejau desninguma - schemos su saldytais kazkodel labai isreguliuoja organizma. Manau dar lukterk pora dieneliu ir skambink gydytojai - aisku, jei kraujuoji normaliai, bet jeigu tik teplioja, tai manau nera reikalo baimintis - tiesiog hormonai bus pasimete.


Ketvirtadieni einu pas gydytoja, pasiklausiu.
P.S. as ne su saldytais dariau, su svieziais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 04 11, 15:37)
Ketvirtadieni einu pas gydytoja, pasiklausiu.
P.S. as ne su saldytais dariau, su svieziais smile.gif


oi atsiprasau - kazka supainiojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 04 11, 09:53)
Aha, kviečiam visas į Šiaulius  biggrin.gif .
Papildyta:
Leta7, tu jau startavai? Ar pasikeitė planai?


Startavau, startavau. Ketvirtadienį pirmas derliaus skaičiavimas. Pas mane kaip visada viskas kuo puikiausiai tik rezultato jokio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 11, 18:51)
Startavau, startavau. Ketvirtadienį pirmas derliaus skaičiavimas. Pas mane kaip visada viskas kuo puikiausiai tik rezultato jokio doh.gif


Kaip tu čia taip spėji? g.gif . Ką tik su šaldytais nepasisekė ir iš karto vėl IVF-as? Ar aš kažką maišau?
P.s. su šaldytais berods ir pagret du ciklus dareisi?
Atsakyti