Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Leta7 @ 2006 04 06, 06:47)
Net iki penktadienio įtampos nepalaikiau.
Atėjo mano mmm. Taigi statistikos su šaldytais nepagerinau.

Bet vis tiek tikiu, kad kam nors kada nors pasiseks būtinai prisijaukinti tas snaigeles.


Laikykis, vis tiek kada nors turi pasisekti. 4u.gif

Merginos, o kaip ten yra iš viso su tais šaldytais, kokia statistika? Nes man tai tamsus miškas, gal žinot kuri daugiau?
Atsakyti
QUOTE(Laiminga @ 2006 04 06, 09:28)
Merginos, o kaip ten yra iš viso su tais šaldytais, kokia statistika? Nes man tai tamsus miškas, gal žinot kuri daugiau?


pažvelk mirksiukas.gif
http://www.vaisingum...ages&page_id=42
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 04 06, 09:41)


Ačiū biggrin.gif

Ale tik 14 proc... Nekas... g.gif
Atsakyti
Še tau ir gandrai sugrįžo doh.gif nuo tada jokių gerų naujienų schmoll.gif

Leta, wub.gif
Atsakyti
o šiandien niekam iš mūsų būrelio punkcijos nedarė, ar ne? g.gif o tai VK iš ryto moterį po procedūros vedė. palinkėjau mintyse jai sėkmės. ax.gif

Plaštake, kaip nuotaikos?

kaip kitos besiprocedūrinančios laikosi? Devina, kada tau startas? nors tiesa, balandis dar tik prasidėjo, o aš jau čia kad kabinėjuosi. blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 06 balandžio 2006 - 16:00
svajuke, ką girdėjai pas gydytoją? kokie planai?
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2006 04 06, 16:01)
svajuke, ką girdėjai pas gydytoją? kokie planai?

gydytoja liepė smegenis pailsinti, mažiau parintis ir ieškoti visokių problemų. lotuliukas.gif daugiau jokiems rimtesniems žinigsniams ji indikacijų nemato. nors iš pradžių galvojau, kad jeigu nieko nelieps darytis, pati prašysiuos, po pokalbio nusprendžiau spjaut į viską, ilsėtis ir nebeieškoti problemų, nes nuo to tikrai labai pavargau. gal tikrai tų problemų visai ir nėra g.gif (bent manyje, o vyro situacijos pagerinti nelabai yra kaip). tad mano tolimesni planai: gerti vitaminus, stipriai ilsėtis, gerai paatostogauti, o kai ateis ruduo, tada žiūrėsim, kas bus. rolleyes.gif

beje, dabar man jau eina antras ciklas po IVF, bet kiaušidėje patys sau auga apie 6 folikulai. ech, būtų vyro grikiukai bent kiek geresni.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šaunuolė, Svajuke, vasara ant nosies, papramogauk ir duok liūdesiui ir nusivylimui į dūdą, labai linkiu Tau atsigauti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2006 04 06, 16:45)
Šaunuolė, Svajuke, vasara ant nosies, papramogauk ir duok liūdesiui ir nusivylimui į dūdą, labai linkiu Tau atsigauti  wub.gif

ačiū. wub.gif taip ir bus. pamatysit, būsiu aš kitų metų vasarinukė. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 06, 16:51)
pamatysit, būsiu aš kitų metų vasarinukė.  lotuliukas.gif


Tai nieks net neabejoja 4u.gif friends.gif
Atsakyti
Mia, kur tavo liniuotė - gal jau pagimdei? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 06, 17:01)
Mia, kur tavo liniuotė - gal jau pagimdei? biggrin.gif


Man atrodo dar nepagimdžiau g.gif Bet faktas kad noriu biggrin.gif

Man Ivf skyrely kažkaip niapatogu su liniuote trintis blush2.gif
Atsakyti