Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

oj, Leta, kaip norėtųsi teigiamo rezultato. ax.gif na gi juk turi nors kartą kam ir su šaldytais pasisekti. 4u.gif
Atsakyti
Labas Daiva,
praejusi karta klausiau, kodel pakeitei gydytoja po pirmojo IVF. Jei teisingai supratau pirmaji dareisi pas Bogdanskiene, o antraji pas Usoniene. Buciau dekinga uz pasidalinima patirtim ax.gif P.S. gali rasyti i AZ, jei taip patogiau kalbeti apie personalinius dalykus
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 04, 12:24)
žinau, kad startuosiu, o kada geriausiai tai būtų padaryti, nebežinau. kaip užtaikyti ant to sėkmingo mėnesio, kai visos aplinkybės susiklostys palankiai ir viskas baigsis svajonės išsipildymu. berašydama net susinervinau, kad niekas man šiuo atveju negali padėti, niekas. reiks pačiai apsispręsti ir tikėtis geriausio.  cool.gif


O, mano savijauta tokia tip top. Net buvau sugalvojus, kad reikėtų mėnulio fazių įtaka pasidomėt... Argi ne beprotnamis... tongue.gif Ir nuojauta, kad ir kaip aš ją kankinu, tyli...

Grįžus iš VK su mintim, kad jau reikia pereit prie IVF, iš karto taip ramiai vyrui ir pasakiau: darom, nieko nebelaukiam. O va dabar kuo toliau, tuo neramiau: ir mintys visokios negeros kyla, ir sapnai sapnuojasi, kad lipu laiptais ir staiga su visais laiptais į kažkokį rūsį nugarmu... g.gif

O dar kadangi pirmas IVF, tai iš viso klaikus informacijos trūkumas. doh.gif
Atsakyti
Gal galit parašyti kaip tuo gonal pieštuku naudotis. Ar ten būtinai reikia tuos 37,5 išpurkšti lauk ir tik paskui savo dozę reguliuotis?

Paieškoj niekaip nesugebėjau rasti, nors žinau kad ir anksčiau apie tai rašėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2006 04 05, 15:56)
Gal galit parašyti kaip tuo gonal pieštuku naudotis. Ar ten būtinai reikia tuos 37,5 išpurkšti lauk ir tik paskui savo dozę reguliuotis?

Paieškoj niekaip nesugebėjau rasti, nors žinau kad ir anksčiau apie tai rašėt g.gif

aš tai niekad nieko niekur nepurškiau, nusistatydavau reikiamą dozę, orą išstumdavau iš švirkšto ir į minkštimą šnai... ir nieko... viskas gerai buvo. g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Net iki penktadienio įtampos nepalaikiau.
Atėjo mano mmm. Taigi statistikos su šaldytais nepagerinau.

Bet vis tiek tikiu, kad kam nors kada nors pasiseks būtinai prisijaukinti tas snaigeles.
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 06, 07:47)
Net iki penktadienio įtampos nepalaikiau.
Atėjo mano mmm. Taigi statistikos su šaldytais nepagerinau.


nu kaip užkeikta verysad.gif
Atsakyti
Velniop tas mmm...
Leta7, laikykis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 06, 07:47)
Net iki penktadienio įtampos nepalaikiau.
Atėjo mano mmm. Taigi statistikos su šaldytais nepagerinau.

Bet vis tiek tikiu, kad kam nors kada nors pasiseks būtinai prisijaukinti tas snaigeles.


Stiprybes Tau, Leta console.gif
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 06, 07:47)
Net iki penktadienio įtampos nepalaikiau.
Atėjo mano mmm. Taigi statistikos su šaldytais nepagerinau.

Leta, širdele, laikykis wub.gif
Atsakyti
Ot š.... Ir kodėl gi su tais šaldytais taip nesiseka verysad.gif .
Leta7, stiprybės tau 4u.gif .
Atsakyti
Leta, laikykis. 4u.gif tu juk stipri.

o iš tų šaldytų kaip matau praktiškai jokios naudos. kartais pagalvoju, kad ir gerai, jog neturiu snaigučių: ir nervų mažiau, ir pinigėlių daugiau lieka. blush2.gif
Atsakyti