Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 04 04, 11:43)
Rosita, jei gydytoja sako, kad tai normos ribose, tai tikrai neverta nervintis. Nu net jei nespės priaugti tarkim iki 12-os, tikrai priaugs iki kokių 10 ir to pilnai užtenka.
O dėl gleivių nežinau, man jos irgi pasirodė per 1 IVF dar iki punkcijos. O tau nesakė kokio dydžio folikulai? Gal yra koks vienas kitas lavbai išsirovęs dydžiu į priekį ir besiruošiantis ovuliuoti? Man būtent taip ir buvo per tą 1 IVF, punkcijos dieną 2 ar 3 folikulai jau buvo ovuliavę, tačiau nepaisant to vistiek išpunktavo 15-a.

ne, visi mano folikulai - o ju kiekvienoje kaiusideje net po 10!!- yra apie 11-12mm, tai lyg ir nera ovuliaciniu. Baiminuosi tik del gleivines dydzio, nuo kurio priklauso mano vaiku prisikabinimas, nors yra hiperstimuliacijos rizika. Sumazinom doze nuo 150 iki 112.5 gonalio.
Tikiuosi, kad ji uzaugs bent iki 10mm, labai labai viliuosi unsure.gif
aciu, Daiva, siek tiek nuraminai
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 04 04, 11:35)
negaliu issitverti savo kailyje - reikia jusu patirties
7 diena stimuliacijos mano gleivine yra tik 0,55cm - kiek suprantu tai labai mazai, nors daktaras sako kad norma tokia daina yra 5-8
labai stresuoju, ar ji man  uzaugs dar per 6dienas iki 12
keista tai, kad gleives yra gausios


Rosita, man 7 dieną buvo 6 mm. 9 dieną 6,5 mm. Gydytoja sakė kad, normali. Gi priaugs dar iki implantacijos. Sėkmės.
Atsakyti
Plaštake, kaip tu jautiesi? kaip nuotaikos? 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Darviena, suprantu tavo nuogąstavimus dėl to, kada vėl bandyti. kaip nepaskubėti arba kaip neuždelsti ir kaip sakant užlipti ant balto klavišo. mane kankina lygiai tokios pat mintys. žinau, kad startuosiu, o kada geriausiai tai būtų padaryti, nebežinau. kaip užtaikyti ant to sėkmingo mėnesio, kai visos aplinkybės susiklostys palankiai ir viskas baigsis svajonės išsipildymu. šiuo atveju protas čia tikriausiai nebeturi jokios įtakos, o vat nuojauta mano tyli. unsure.gif berašydama net susinervinau, kad niekas man šiuo atveju negali padėti, niekas. reiks pačiai apsispręsti ir tikėtis geriausio. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 04 04, 12:20)
Plaštake, kaip tu jautiesi? kaip nuotaikos?  4u.gif  rolleyes.gif


Prasidėjo žiauri paranoja blink.gif . Šiandien bekalbant su klientu pajutau, kad kažkas man ten išbėgo... Nu net prakaitas išpylė... Vidury sakinio apsisukau ir nudūmiau į tūliką. Pasirodo crinonas bjaurybė blush2.gif . Bet dar ir dabar neatsigaunu blink.gif .
Papildyta:
Leta7 kaip tu? Nebedaug beliko laukti 4u.gif
Atsakyti
Kaip ir tu. Baigiu išprotėti nuo laukimo doh.gif Nors išoriškai visai rami. Jau savaite negaliu nieko į burną įdėti be vaistų. Skrandis kategoriškai atsisako virškinti net žalios arbatos puodelį. Darbe niekas nesidirba, namie gelbėjuos knygomis, kad nors trumpam pamiršti, kad laukiu. Apskritai šie metai man kažkaip dar neprasidėjo. Kaip ptadėjau nuo sausio laukti, taip dar vis laukiu. Nieko suplanuoti neina, nes viskas priklauso nuo rezultato, nei atostogų, nei remonto. Kažkos sustojęs gyvenimas nuo mmm iki įsodinimo, po to 2 sav. laukimo ir vėl ratu. Kaip kokia voverė narve.

Na čia dėjau romaną mirksiukas.gif
Atsakyti
Leta, o kada tau jau testuotis?
Atsakyti
Aš šiandien išgirdau pakankamai gerą naujieną - ir Lietuvoje pastoja moterys su šaldytais embrionais thumbup.gif
Vis atsiranda daugiau vilties blush2.gif
Atsakyti
Vilmute, Darviena, laikykitės mergaitės, žinau kaip jum dabar sunku wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Darla @ 2006 04 04, 16:42)
Aš šiandien išgirdau pakankamai gerą naujieną - ir Lietuvoje pastoja moterys su šaldytais embrionais thumbup.gif
Vis atsiranda daugiau vilties blush2.gif


Ką nori tuo pasakyt? smile.gif
Na gerai gerai, pradėsiu taupyt pinigus tongue.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2006 04 04, 17:18)
Ką nori tuo pasakyt?  smile.gif
Na gerai gerai, pradėsiu taupyt pinigus  tongue.gif  mirksiukas.gif


Kad būna stebuklų mirksiukas.gif Šiandien šią naujieną pati girdėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 04 04, 16:26)
Leta, o kada tau jau testuotis?


14 dpo bus sekmadienį, bet aš pasidarysiu penktadienį hcg. Vis tiek jau bus aišku ar yra kas ar ne. Neištempsiu aš iki sekmadienio. Jau ir taip vaistines apeinu kilometro spinduliu, kad nesusigundyčiau testų prisipirkti.
Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 04 05, 08:32)
14 dpo bus sekmadienį, bet aš pasidarysiu penktadienį hcg. Vis tiek jau bus aišku ar yra kas ar ne. Neištempsiu aš iki sekmadienio. Jau ir taip vaistines apeinu kilometro spinduliu, kad nesusigundyčiau testų prisipirkti.



Aišku, penktadienį jau matysis. Vaje kaip baisu ax.gif
Atsakyti