Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Aga @ 2006 04 03, 21:25)
Vilmut, mes per meetuką sustatysim tau marketingo planą ir turėsi vykdyt smile.gif

lotuliukas.gif
Ačiū , Agut wub.gif
Taip palengvėjo su Tavim "paplepėjus"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilma J.: 03 balandžio 2006 - 20:34
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 03, 21:32)
lotuliukas.gif
Ačiū , Agut wub.gif
Taip palengvėjo su Tavim "paplepėjus"...

Paimčiau iš tavęs ir pusę skausmo jei galėčiau, vis būtų lengviau wub.gif
Bet tu stipri, todėl taip Dievas ir krauna. Ir mes kaip tarybinės moterys, kol visko neiškentėsim, finišo nepasieksim. Bet su kieviena minute, jis vis arčiau, ir paskui jau triumfuosim wub.gif Galėsim atidaryt vaikų darželį, ir keistis marčiom ir žentais tongue.gif
Papildyta:
Dabar reiks jau marčių, JurgosB. žentukai užaugs, tai reik pasistengti mums smile.gif
O Daivutės man irgi kažkaip atrodo bus sūnaitėlis, Daivut ką tavo nuojauta sako?
Atsakyti
labai gaila Darviena ir Vilma verysad.gif
Saunuoles kad jau mastote apie ateiti ir nepasiduodat nevilciai wub.gif

Darviena, o tu berods snaiguciu turi, ar as klystu unsure.gif
Atsakyti
Vilmute j. jau kaip stipriai buvau isitikinus, kad viskas bus gerai wub.gif
labai gaila, Vilmuk laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 03, 21:39)
O Daivutės man irgi kažkaip atrodo bus sūnaitėlis, Daivut ką tavo nuojauta sako?


Oi Agut, visas tu pastebi ir visom pasirūpini smile.gif wub.gif
Man nuojauta sako tą patį biggrin.gif
O dėl Vilmutės - bijau tik vieno - kad šeimoje ko nenutiktų, visa kita pergyvenama ir įveikiama, kad ir kaip sunku būtų....
Atsakyti
Daivut, manau Jų šeima šiuo metu stipri. Tikrai gerai vyras, ir kad ir kaip sunku, jie viską nugalės vardan ateities wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 04, 09:03)
Daivut, manau Jų šeima šiuo metu stipri. Tikrai gerai vyras, ir kad ir kaip sunku, jie viską nugalės vardan ateities wub.gif


Nu ir ačiū Dievui ax.gif

Darviena, kaip tu laikaisi?
Atsakyti
Oi, kaip gaila..Darviena, Vilmute wub.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes

labai dziaugiuosi, kad Vilma taip pat atsigauna ir, kad jau planuoja 4u.gif

As vakar taip pat uzsitikrinimui pasidariau HCG, rezultatas 1.94. Isitikinau ir dabar ramiai galiu planuoti/svajoti kaip bus toliau. Jeigu vakar jauciausi labai tikra del to ka darysiu, siandien ryte atsirado abejones - o jeigu vel nepavyks? o gal dar ne laikas? juk sako pats zmogutis pasirenka kada jam ateiti... mirksiukas.gif nu, vienu zodziu, biski pradedu parintis, kad nepaskubeciau ax.gif

QUOTE(zaneta1 @ 2006 04 03, 22:13)

Darviena, o tu berods snaiguciu turi, ar as klystu unsure.gif


Ne, as rezervo neturiu. Is astuoniu geru folikulu, tik trys nebuvo tusti. Visuos juos ir sudejo man smile.gif. Teks "pasigamint" svieziu mirksiukas.gif

Aciu dar karta visoms uz supratima ir palaikyma wub.gif


Atsakyti
Darviena, bet kokiu atveju reikia bent pora mėnesių daryti pertrauką. Per tą laiką daugmaž stabilizuosis ir psichologinė būsena, tada bus matyt wub.gif
Atsakyti
negaliu issitverti savo kailyje - reikia jusu patirties
7 diena stimuliacijos mano gleivine yra tik 0,55cm - kiek suprantu tai labai mazai, nors daktaras sako kad norma tokia daina yra 5-8
labai stresuoju, ar ji man uzaugs dar per 6dienas iki 12
keista tai, kad gleives yra gausios
??????????????????????????????
?????????????????????
??????????????????????????
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2006 04 04, 11:35)
negaliu issitverti savo kailyje - reikia jusu patirties
7 diena stimuliacijos mano gleivine yra tik 0,55cm - kiek suprantu tai labai mazai, nors daktaras sako kad norma tokia daina yra 5-8
labai stresuoju, ar ji man  uzaugs dar per 6dienas iki 12
keista tai, kad gleives yra gausios
??????????????????????????????
?????????????????????
??????????????????????????


Rosita, jei gydytoja sako, kad tai normos ribose, tai tikrai neverta nervintis. Nu net jei nespės priaugti tarkim iki 12-os, tikrai priaugs iki kokių 10 ir to pilnai užtenka.
O dėl gleivių nežinau, man jos irgi pasirodė per 1 IVF dar iki punkcijos. O tau nesakė kokio dydžio folikulai? Gal yra koks vienas kitas lavbai išsirovęs dydžiu į priekį ir besiruošiantis ovuliuoti? Man būtent taip ir buvo per tą 1 IVF, punkcijos dieną 2 ar 3 folikulai jau buvo ovuliavę, tačiau nepaisant to vistiek išpunktavo 15-a.
Atsakyti