Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Nesakykit nieko.....
HCG-0,6
Atsakyti
taip norisi manyti, kad laboratorija suklydo... sad.gif
Atsakyti
jomajo... nu negaliu kaip sunku pasidarė. Vilmut wub.gif aš su tavim, bet kokiu atveju. Tau būtinai pavyks, pažadu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 03, 13:19)
Nesakykit nieko.....
HCG-0,6

Vilmut, gaila ir liūdna be galo. verysad.gif taip tikėjausi, kad tau pavyks. gaila, kad daug kas pasaulyje priklauso ne nuo mūsų norų. verysad.gif laikykis, mažut, nepasiduok. wub.gif
Atsakyti
Kaip gaila, kai po 2 savaičių laukimo sudūžta visos mūsų svajonės, viltys ir laukimas. lieka tik tuštuma širdyje.
Atrodo, ir už ką mus taip Dievas baudžia. Už ką mums toks skausmas...
Atsakyti
Dieve mano kaip liūdna.......
Atsakyti
cray.gif neteisybe........ verysad.gif
Atsakyti
Eina sau, galutinai dingo nuotaika angel_sadangel.gif

Vilmute, neturiu žodžių paguost wub.gif wub.gif
Atsakyti
O man nesitiki, nors tu ką doh.gif
Atsakyti
Bandžiau rasti galvoj kažkokius paguodžiančius žodžius, bet suvokiau, kad ne, jokie žodžiai neturi galios palengvinti tai, kas atsitinka su žmogum, išgirdus tokią naujieną. wub.gif

Todėl belieka liūdėti, jei liūdisi, pykti, jei norisi pykti, trankyti kumščius į sieną, bandyti gydytis miegu, ašaromis, atsitverti tylos siena, o gal kaip tik rėkti iš visų plaučių, norėti užsimiršti, kaltinti visus iš eilės, šauktis Dievo (arba kaip tik jo atsižadėti), velnio.... Ir laukti, nes praeina laikas ir vėl neabejotinai sugrįžta noras viską pradėti iš pradžių... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiminga @ 2006 04 03, 14:46)
Bandžiau rasti galvoj kažkokius paguodžiančius žodžius, bet suvokiau, kad ne, jokie žodžiai neturi galios palengvinti tai, kas atsitinka su žmogum, išgirdus tokią naujieną.  wub.gif

Todėl belieka liūdėti, jei liūdisi, pykti, jei norisi pykti, trankyti kumščius į sieną, bandyti gydytis miegu, ašaromis, atsitverti tylos siena, o gal kaip tik rėkti iš visų plaučių, norėti užsimiršti, kaltinti visus iš eilės, šauktis Dievo (arba kaip tik jo atsižadėti), velnio.... Ir laukti, nes praeina laikas ir vėl neabejotinai sugrįžta noras viską pradėti iš pradžių...  4u.gif


Visiskai sutinku su tavim...
Siandien man skauda ir del saves ir del Vilmos, ir dar esu labai supykusi. Supykusi tiek, kad planuoju darytis antra kaip imanoma greiciau. Mums turi pavykti!
Susideliosiu laika, pasiziuresi, kad neuzsirauciau ant kokios tolimos komandiruotes ir vel prasysiusi i Svajukes sarasiuka smile.gif
Atsakyti
Darviena ir Vilmute labai jus uzjauciu. Man kazkaip atrodo, kad labai jau daug nesekmiu paskutiniu metu. As dar laukdama rezultato po IVF, jau galvojau kaip taupysiu pinigelius antram IVF, jei nepasiseks. Mes juk moterys labai stiprios, vyrams to nesuprasti smile.gif Todel manau ateities planai tuoj uzgos sias nesekmes...
Atsakyti