Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

darviena, labai tavę užjaučiu wub.gif laikykis console.gif
Atsakyti
darviena, console.gif
Atsakyti
Vilma J. laikau stipriai suspaudus kumštukus už tavo sėkmę mirksiukas.gif
Atsakyti
Darviena, laikykis. stiprybės tau. 4u.gif

kaip gaila, kad po IVF'o nepastojama 100 proc. o kaip būtų faina. ax.gif
Atsakyti
Darviena wub.gif laikykis, gal dar ne viskas prarasta...

O aš jau nuleidau savo pasiutusį kraują...ir laukiu atsakymo - geriausiu atveju bus apie 14 val., o gali būti tik 17....
Labai bijau, nes jau lyg ir krūtinę atleido...ir pilvo nebemaudžia....ir temperatūra šiandien tik 37.1...
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 03, 08:12)
O aš jau nuleidau savo pasiutusį kraują...ir laukiu atsakymo - geriausiu atveju bus apie 14 val., o gali būti tik 17....
Labai bijau, nes jau lyg ir krūtinę atleido...ir pilvo nebemaudžia....ir temperatūra šiandien tik 37.1...

Vilmut, laikau visas galūnes suspaudusi stipriai stipriai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 03, 09:12)
ir temperatūra šiandien tik 37.1...



Visiškai normali temperatūra, aš dabar nematavau nė karto, bet kadaise kai laukiausi, tai visą laiką laikėsi būtent 37,1. Vilmut, jei neteplioja iki šiol gal viskas ir gerai.

Darviena, o tau su Crynonu tik vieną kartą kraujas pasirodė ar tepa nuolat? Tas Crynonas gi bjaurybė erzina kaklelio gleivinę ir ji pakraujuoja kartais. Man (pasakojau jau matyt n kartų) hcg dieną vakare crynonas išėjo su raudonu krauju, o hcg jau žinojau, vyras su gėlėm iš darbo grįžo, o aš jau galvoju - va apsiskelbiau visam svietui ir mmm prasideda....tu hcg bet kokiu atveju pasidaryk, net jei kraujas pasirodė ar pasirodys...
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 03, 09:12)
Darviena wub.gif laikykis, gal dar ne viskas prarasta...

O aš jau nuleidau savo pasiutusį kraują...ir laukiu atsakymo - geriausiu atveju bus apie 14 val., o gali būti tik 17....
Labai bijau, nes jau lyg ir krūtinę atleido...ir pilvo nebemaudžia....ir temperatūra šiandien tik 37.1...


Kada ir spėjai? blink.gif Nesinervink, su ta temperatūra šiandien gal kokie užtemimai, mano iš vis žemiau coverlino krito doh.gif O mmm dar tikrai šiandien negali ateit ax.gif Gal sakau, kokia mėnulio fazė veikia ax.gif Nosiukę aukštyn, be to 37,1 dar visai gera BT 4u.gif Man tik įdomu, kodėl taip ilgai atsakymų reiks laukt schmoll.gif

Darviena, mes su tavim wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 03, 09:12)
Darviena wub.gif laikykis, gal dar ne viskas prarasta...

O aš jau nuleidau savo pasiutusį kraują...ir laukiu atsakymo - geriausiu atveju bus apie 14 val., o gali būti tik 17....
Labai bijau, nes jau lyg ir krūtinę atleido...ir pilvo nebemaudžia....ir temperatūra šiandien tik 37.1...


nu tu cia baik mirksiukas.gif Matyt as su savo naujinom gadinu nuotaika. Viskas bus su tavim gerai, labai laukiam naujienu nestuke.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
o kaip MamyteiŠirdelei ir Rositai sekasi? g.gif

o aš šią savaitę einu pas gydytoją. ax.gif maž ką naudingo sukalbėsim ir suplanuosim. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svajukė: 03 balandžio 2006 - 08:46
QUOTE(Daiva @ 2006 04 03, 09:20)

Darviena, o tau su Crynonu tik vieną kartą kraujas pasirodė ar tepa nuolat? Tas Crynonas gi bjaurybė erzina kaklelio gleivinę ir ji pakraujuoja kartais. ....tu hcg bet kokiu atveju pasidaryk, net jei kraujas pasirodė ar pasirodys...


Siryt labi rysku patepliojimas buvo. Toliau ziuresim. Ar verta daryti hcg jei prasides normalios mmm? g.gif

Papildyta:
QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 03, 09:23)

Darviena, mes su tavim  wub.gif


aciu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 04 03, 09:49)
Siryt labi rysku patepliojimas buvo. Toliau ziuresim. Ar verta daryti hcg jei prasides normalios mmm? g.gif




Aš vis vien pasidaryčiau,kad būtų aišku g.gif
Atsakyti