Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Daiva @ 2006 04 02, 16:46)

nu tai cia vos ne is karto po ovuliacijos tiek turi buti, o jei tiek butu 10 diena po isodinimo, tai praktiskai jokiu sansu.


nu as cia norejau pasakyti, iki kokios HCG reiksmes rezultatas laikomas neigiamu (nepriklausomai nuo dienu po O) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2006 04 02, 19:49)
nu as cia norejau pasakyti, iki kokios HCG reiksmes rezultatas laikomas neigiamu (nepriklausomai nuo dienu po O)  mirksiukas.gif


tai supratau...o as norejau uzbegti uz akiu bereikalingom viltim, jei kazkam (kalbu apskritai, neturiu Vilmos ar Darvienos omeny) butu toks rezultatas blush2.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį g.gif

Kur Vilniuje šeštadienį galima būtų pasidaryti šiuos tyrimus ir kokios būtų kainos: Citomegalijos IgG ir IgM,
Toksiplazmozės IgG ir IgM,
Spermos pasėlis

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 02, 14:20)
Renata, man jau šiandien 13-ta dpo (punkcijos). Tikiuosi nenusvils manęs Tavo metodas ax.gif


tikrai nenuvils, jei rytoj bus taip, tai jau nestuke.gif esu skaičiusi, kad jei 15 Dieną po ovuliacijos nenukrenta temp. tai 100 proc. yra nėštumas
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2006 04 02, 21:30)
tikrai nenuvils, jei rytoj bus taip, tai jau nestuke.gif esu skaičiusi, kad jei 15 Dieną po ovuliacijos nenukrenta temp. tai 100 proc. yra nėštumas

Ir aš esu taip skaičiusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos bigsmile.gif

na va, atrodo jau baigiasi mano pergyvenimai, abejones ir visokie begaliniai liudesiai. Gamta pasitvarko taip kaip reikia (turbut g.gif ). Siandien dar padariau paskutine procedura, pasimatavau temperatura 36.9, be to jauciu, kad ir mmm jau teplioja. doh.gif . Liudna be galo, bet nieko cia jau nepakeisi.

geros dieneles visoms mirksiukas.gif

Vilma, o tavo rezultatu labai labai laukiam wub.gif
Atsakyti
[quote=darviena,2006 04 03, 07:23]
Labas rytas merginos bigsmile.gif

na va, atrodo jau baigiasi mano pergyvenimai, abejones ir visokie begaliniai liudesiai. Gamta pasitvarko taip kaip reikia (turbut g.gif ). Siandien dar padariau paskutine procedura, pasimatavau temperatura 36.9, be to jauciu, kad ir mmm jau teplioja. doh.gif . Liudna be galo, bet nieko cia jau nepakeisi.

geros dieneles visoms mirksiukas.gif

Labai liūdna verysad.gif dėl tavęs, taip noriu, kad visoms pasisektų 4u.gif
Suprantu kaip dadar jautiesi, bet tik laikas gydo žaizdas.
Sėkmės, dar ne viskas prarasta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 04 03, 07:40)

Labai liūdna  verysad.gif dėl tavęs, taip noriu, kad visoms pasisektų  4u.gif
Suprantu kaip dadar jautiesi, bet tik laikas gydo žaizdas.
Sėkmės, dar ne viskas prarasta  wub.gif


Su visu Jusu palaikymu, manau isgyvensiu mirksiukas.gif .
Turbut jau tiek prisipergyvenau, prisizliumbiau praejusia savaite, kad siandien jau nebe taip baisu, kaip galejo buti. Jau mastau, kada cia reiketu 2 IVF'a susiplanuot smile.gif

Aciu, kad ESAT wub.gif

P.S. nu dar idesiu liniuote, tegu pabuna iki mmm ateis tongue.gif . Taip gera buvo svajoti
Atsakyti
darviena, nu negalima taip nusiteikti pesimistiškai sad.gif Tai kam tada išvis daryti, jei tik apie bloga galvot doh.gif Išmesk tokias mintis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 03, 08:13)
darviena, nu negalima taip nusiteikti pesimistiškai sad.gif Tai kam tada išvis daryti, jei tik apie bloga galvot doh.gif Išmesk tokias mintis sad.gif



Aga
, sveikute smile.gif
Nesu pesimiste, tik labai bijojau skausmo, kuri gali tekti patirti, todel tam ruosiausi (issipergyvenau praejusia savaite). Siandien ryte kartu su crinonu pasirode ryskus kraujas (nedaug, bet buvo). Temperatura 36.9. Testo antra juostele pasirodo mazdaug po 2-3 val. Ar ir su tokiais pozymiais buna stebuklu? g.gif
Atsakyti
darviena, stebuklų būna visad smile.gif Linkiu, kad tau jų būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 04 03, 08:22)
darviena, stebuklų būna visad smile.gif Linkiu, kad tau jų būtų smile.gif



Aciu uz palinkejimus 4u.gif
Atsakyti