Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(darviena @ 2006 04 02, 10:58)
Butu TIKRAS STEBUKLAS jei taip butu, taciau ....siandien rytinis nebuvo toks geras, antra juostele tik po 2.5 valandos, labai neryski (zinau, zinau, isprotejau, bet kai pamaciau vakarykste, nesusilaikiau nuo dar vieno testo siandien doh.gif ). Be to, siandien suskaudo pilva, labai panasiaip kaip pries mmm...
nezinau kuo as cia uzsiimineju, bet turbut po truputeli ir man vaziuoja stogas..
P.S. dar niekada gyvenime nestebejau taip savo kuno ir jausmu kaip dabar ir pirma kart gyvenime nedziugina tai, kad krenta svoris po tu vsu proceduriniu "istinimu"... Labai daug pirmu kartu pas mane siuo metu  blush2.gif    tongue.gif

O aš bijau tų testų fear.gif Kratausi iš tolo lotuliukas.gif

Darviena svoris gal krenta nuo nervų...
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 02, 11:51)
Ačiū, Daivut wub.gif , laikausi....
Krūtinę vis dar jaučiu, pilvą maudžia kaip prieš mmm...
Bet šiandien neiškečiau doh.gif išbandžiau Renatos temperatūros matavimo metodą... 37.3...
Žodžiu, tikiuosi....nėštumo....ir dėlioju planus kaip ryt ištrūkti iš darbo g.gif


Sveika, Vilma, tu saunuole, kad taip didvyriskai lauki rezultato. Labai lauksim geru ziniu mirksiukas.gif

Parasei apie temperatura, tai as prisiminiau, kad sapnavau jog man liepe matuotis temperatura ir pasake, kad viskas OK smile.gif. Kadangi as jau testus isbandziau, kaip ten reikia rteisingai pamatuoti? Ryte? Neislipus is lovos? Turi buti virs 37?
Atsakyti
QUOTE(darviena @ 2006 04 02, 11:09)
Sveika, Vilma, tu saunuole, kad taip didvyriskai lauki rezultato. Labai lauksim geru ziniu  mirksiukas.gif

Parasei apie temperatura, tai as prisiminiau, kad sapnavau jog man liepe matuotis temperatura ir pasake, kad viskas OK smile.gif. Kadangi as jau testus isbandziau, kaip ten reikia rteisingai pamatuoti? Ryte? Neislipus is lovos? Turi buti virs 37?

Tokia aš čia ir šaunuolė blush2.gif Pati kankinuosi ir Jus visas kankinu doh.gif

O dėl temperatūros- taip, manau geriausiai , kad griausiai ryte, neišlipus iš lovos.
Atsakyti

Parasei apie temperatura, tai as prisiminiau, kad sapnavau jog man liepe matuotis temperatura ir pasake, kad viskas OK smile.gif. Kadangi as jau testus isbandziau, kaip ten reikia rteisingai pamatuoti? Ryte? Neislipus is lovos? Turi buti virs 37?
[/quote]

Ryte vos pabudusi pasimatuok bazalinę temperatūrą,( apie 5-7 minutes) ji neturėtų būti žemiau 37.00, pastojus dažniausiai laikosi 37.2.

Iš visos širdies linkiu tapti nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 02, 12:24)
Tokia aš čia ir šaunuolė blush2.gif Pati kankinuosi ir Jus visas kankinu doh.gif

O dėl temperatūros- taip, manau geriausiai , kad griausiai ryte, neišlipus iš lovos.


Matau Vilmute, kad jaudiniesi, bet tikiu, kad pasiseks mirksiukas.gif
Laikykis, kol kas viskas šaunu ir tavo temperatūra puiki thumbup.gif
Atsakyti
Vilmute, tai didelės, didelės sėkmės tau rytoj 4u.gif . Tikiu, kad viskas bus gerai.
Darviena, gi testas jau rodo, kad ir neryškią, bet antrą juostelę. Kelinta tau dabar diena? Gal HCG pasidaryk...
Ačiū mergaitės, kad jūs esat wub.gif . Daug geriau pasidaro, kai pasidalini savo abejonėm.
Atsakyti
na, Vilma ir darviena, merginos, įtariu, kad abi nestuke.gif laikau kumščius 4u.gif
man bazalinė iki 37,1 krenta 12 d. po ovuliacijos-punkcijos.
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 02, 11:51)
Žodžiu, tikiuosi....nėštumo....ir dėlioju planus kaip ryt ištrūkti iš darbo g.gif


Na ką aš sakiau, kad rasi kaip pabėgt iš darbo thumbup.gif Aš, kaip labiausiai suinteresuota (pasižadėjau gi tik po tavęs daryt), tai jau iš baimės pradedu siūlyt tau neskubėt 4u.gif Iš baimės dėl savęs, aišku biggrin.gif Tu tai tikiu, kad jau nestuke.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 04 02, 12:28)

Matau Vilmute, kad jaudiniesi, bet tikiu, kad  pasiseks  mirksiukas.gif
Laikykis, kol kas viskas šaunu ir tavo temperatūra puiki  thumbup.gif



QUOTE(Plaštakė @ 2006 04 02, 13:55)
Vilmute, tai didelės, didelės sėkmės tau rytoj  4u.gif . Tikiu, kad viskas bus gerai.
.



QUOTE(Renata M @ 2006 04 02, 13:59)
na, Vilma ir darviena, merginos, įtariu, kad abi nestuke.gif laikau kumščius 4u.gif
man bazalinė iki 37,1 krenta 12 d. po ovuliacijos-punkcijos.



QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 02, 15:04)
Na ką aš sakiau, kad rasi kaip pabėgt iš darbo  thumbup.gif  Aš, kaip labiausiai suinteresuota (pasižadėjau gi tik po tavęs daryt), tai jau iš baimės pradedu siūlyt tau neskubėt  4u.gif  Iš baimės dėl savęs, aišku  biggrin.gif  Tu tai tikiu, kad jau  nestuke.gif  wub.gif  wub.gif


Ačiū labai už palaikymą visoms wub.gif wub.gif wub.gif

Renata, man jau šiandien 13-ta dpo (punkcijos). Tikiuosi nenusvils manęs Tavo metodas ax.gif

Tesoraite, aš gal dar būčiau linkus palaukti , bent iki antradienio....bet jau gaila savo ir savo vyro nervų...
Tiesiog jaučiu, kad nebeištversim daugiau abu tos nežinios doh.gif
Laikau kumštukus už Tave wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2006 04 02, 15:20)
Tiesiog jaučiu, kad nebeištversim daugiau abu tos nežinios doh.gif
Laikau kumštukus už Tave wub.gif


Tai kelintą man ryt keltis, kad sužinočiau naujienas? ax.gif Turbūt šianakt miegosiu suspaudus kumštukus už tave blush2.gif
Atsakyti
Man tai Vilmutė panaši į nėštukę jau dabar lotuliukas.gif Ir visi ženklai tikrai į nėštumo pusę, ir temperatūra ( jei susirgstum , tai pagal temperatūrą už kokių 3 maždaug dienų, o jau būtų nemažai dienų tau, taigi šansų mažai), pagal krūtis irgi viskas gerai atrodo smile.gif Ir pagal maisto racioną, čipsus su alyvuogėm smile.gif)))) Ech, teks ieškot tikrai triaukštės lovos smile.gif Užaugs vaikai, nebetilps į komodos stalčius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tesoraite @ 2006 04 02, 16:25)
Tai kelintą man ryt keltis, kad sužinočiau naujienas?  ax.gif  Turbūt šianakt miegosiu suspaudus kumštukus už tave  blush2.gif

Gali ramiai miegoti iki pietų mirksiukas.gif
Greičiausiai važiuosiu per pietų pertrauką po dvylikos- atsakymą turėsiu, greičiausiai po poros valandų. Tai kažkur būtų apie 15-16 val. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Aga @ 2006 04 02, 16:30)
Man tai Vilmutė panaši į nėštukę jau dabar lotuliukas.gif Ir visi ženklai tikrai į nėštumo pusę, ir temperatūra ( jei susirgstum , tai pagal temperatūrą už kokių 3 maždaug dienų, o jau būtų nemažai dienų tau, taigi šansų mažai), pagal krūtis irgi viskas gerai atrodo smile.gif Ir pagal maisto racioną, čipsus su alyvuogėm smile.gif)))) Ech, teks ieškot tikrai triaukštės lovos smile.gif Užaugs vaikai, nebetilps į komodos stalčius smile.gif

Agut, kad Tavo žodžiai išsipidytų wub.gif O jau lovą kaip nors rasim ax.gif

Kalbėjau šiandien su Jurgute- jaučiasi gerai, lovytes, vežimėlį jau nusipirko smile.gif , remontą baigė...reikia į svečius kada įsiprašyti ax.gif
Atsakyti
Vilmut, davai atlėk, turiu testą, padarysim ir aš tau nesakysiu smile.gif
Atsakyti